9 برنامه محبوب AI برای توانمندسازی تلاش های بازاریابی دیجیتال در کسب و کار شما


9 برنامه محبوب AI برای توانمندسازی تلاش های بازاریابی دیجیتال در کسب و کار شما
بازاریابان اطمینان دارند که هوش مصنوعی را در استراتژی های بازاریابی دیجیتال خود و با کمک ابزارهای هوشمند بگنجانند و این روند ادامه خواهد یافت. همچنین می تواند از جنبه های خاصی از انسان پیشی بگیرد.
بیایید برای بهبود تجارت کلی شما ، به عمده کاربردهای هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال بپردازیم:
شماره 1 ایجاد و تولید محتوای بیشتر
هوش مصنوعی قادر است محتوای بصری جذاب و جذاب تری را برای بازدید کنندگان وب سایت ایجاد کند. در نهایت به شما کمک می کند در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید و محتوای جذاب مانند گزارش ها و حتی اخبار شبیه سازی شده ایجاد کنید! گزارش های تولید شده توسط برنامه های هوش مصنوعی ، محتوای اقناعی مخاطب را توصیه می کند.
شماره 2: محتوای موثر
هوش مصنوعی نه تنها در ایجاد محتوا ، بلکه در ارزیابی دقیق آن نیز باورنکردنی است! هوش مصنوعی امکان ارتباط با بازدیدکنندگان و ایجاد روابط بهتر با آنها از طریق محتوای مرتبط تر را فراهم کرده است.
بدون نظارت ، محتوا ممکن است معتبر نباشد و برنامه های هوش مصنوعی با نشان دادن محتوای بهینه شده به طور خودکار ، محتوا را تصحیح می کنند.
فناوری Curation توصیه های محتوای شخصی تری را برای هیجان انگیزتر کردن چیزها تضمین می کند. برخی از بهترین نمونه های این مورد Netflix و Amazon است.
شماره 3 بازاریابی ایمیل موثر
مارک ها همچنین از قدرت هوش مصنوعی برای شخصی سازی کامل کلیه مبارزات بازاریابی از طریق ایمیل ، بر اساس تنظیمات خاص و رفتارهای کاربر استفاده می کنند. بنابراین می توان با آنها ارتباط بهتری برقرار کرد و آنها را به مشتری تبدیل کرد.
یادگیری ماشینی همچنین می تواند میلیون ها داده در مورد مصرف کنندگان را به طور قابل توجهی تجزیه و تحلیل کند تا بهترین زمان ها بیشتر و روزهای هفته برای تماس با کاربر تعیین شود. استفاده از فرکانس پیشنهادی محتوا بهترین روش برای جلب بیشتر توجه مخاطبان هدف شماست.
شماره 4 تبلیغات دیجیتال عالی
تبلیغات دیجیتال یکی از زمینه های بازاریابی دیجیتال است که با اتخاذ هوش مصنوعی بیشترین موفقیت را کسب کرده است. Google Ad Words حاوی یک سیستم مبتنی بر حراج خودکار است که به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد کمترین هزینه را برای هر تبدیل پرداخت کنند.
تلاش های تبلیغاتی این برند بهینه شده است ، به معنی کم تبدیل شدن به بودجه کم است و هوش مصنوعی روش نهایی برای توانمندسازی تبلیغات در تمام کانال های رسانه دیجیتال است.
شماره 5 جستجوهای بهبود یافته
نحوه استفاده کاربران از موتورهای جستجو بی نظیر است ، بنابراین باید از خود بپرسیم که چگونه ما ، به عنوان بازاریاب ، می توانیم محتوای وب را به بهترین شکل ممکن ایجاد و بهینه کنیم. مهمترین پیشرفتهای AI که انقلابی در جستجوهای اینترنتی ایجاد کرده است عبارتند از جستجوی صوتی ، Rank Brain و بهینه سازی موتور جستجو. مارک هایی که از فناوری هوش مصنوعی استفاده می کنند می توانند بر کاربران هدف تأثیر بگذارند.
شماره 6: طراحی وب پیشرفته
داشتن طراحی وب پیشرفته برای حرفه ای جلوه دادن وب سایت در مدت زمان کوتاه بسیار مهم است. هوش مصنوعی با استفاده از داده ها و الگوریتم های پردازش شده ، توسعه طراحی وب بهتر را تضمین می کند.
# 7 تجربه کاربر بهبود یافته
الگوریتم های هوشمند قادر به شخصی سازی یک تجربه کامل و یا حتی یک وب سایت هستند. شما باید هزاران داده را برای کاربران خاص مانند مکان ، اطلاعات جمعیتی ، دستگاه ها ، تعاملات با سایت تجزیه و تحلیل کنید. هوش مصنوعی پیشنهادها و محتوا را برای انواع مناسب تر کاربر نمایش می دهد.
شماره 8 چت بات هوشمند
چت بات ها با کل روند خودکار پاسخ دادن ، به ویژه برای خریداران بالقوه ، بسیار هوشمندتر شده اند. س questionsالات متداول (سQالات متداول) سریعاً راهی سریع برای جستجوی یک محصول یا خدمات ادامه مطالب خاص فراهم می کند.
چت بات ها مزایای بسیار دیگری نیز دارند ، زیرا آنها هفته به هفته هفته به هفته به مشتریان سرویس می دهند و داده ها را حفظ می کنند. دوستانه بودن و هرگز صبر و شکیبایی خود را از دست ندهید ، حتی اگر مشتریان کاملاً عصبانی شوند ، ضروری است.
شماره 9 تحلیل پیش بینی
کمپین های بازاریابی با اجرای نتایج تجزیه و تحلیل پیش بینی ، سازمان یافته و ساختار بیشتری دارند. ما می توانیم به سرعت احتمال تبدیل شدن از مشتری به مشتری را تشخیص دهیم. بهترین امکان برای پیش بینی چندین جنبه منحصر به فرد دیگر برای تبدیل آینده ناهمگن وجود دارد.
جدا از بازاریابی ، این مدل های پیش بینی شده در عمودی های مشخص اعمال می شوند. ابزارهای پیش بینی در پیش بینی احتمال دقیق یک سرب خاص ، تبدیل شدن به عنوان مشتری ، بسیار عالی هستند.
این ابزارهای تحلیلی به عنوان بهترین ابزار برای پیش بینی قیمت لازم از قیمت نقل شده برای تحقق تبدیل شده اند. از این رو کسب و کار خرید بیشتری از مشتریان کسب می کند.
بسته بندی کردن:
بازاریابان مدرن در پی این فناوری باورنکردنی هوش مصنوعی هستند تا بتوانند در کارهای خود پیاده سازی کنند. برنامه های بسیار بیشتری به حضور هوش مصنوعی نیاز دارند و موارد ذکر شده در بالا موارد معدودی از موارد محبوب هستند.
بدون هوش مصنوعی ، بازاریابان ممکن است در روزهای ابتدایی دستاورد زیادی نداشته باشند ، از این رو انتخاب برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی یک نیاز بی نظیر برای بازاریابان دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.