بدون هیچ پیوندی به صفحه یکی از Google بروید

بدون هیچ پیوندی به صفحه یکی از Google بروید
در حال حاضر فشار زیادی در بین بازاریاب های اینترنتی برای فروش نرم افزاری به شما وجود دارد که به طور خودکار از طریق فیدهای RSS یا با ارسال مقالات خودکار به سایت شما بک لینک می دهد. گرفتار آن نشوید. خودکارسازی این کارها مطمئناً یک پرچم قرمز به سمت Google پرتاب می کند و آنها به احتمال زیاد دامنه شما را از لیست جستجوی خود منع می کنند. نه اینکه من مخالف فیدهای RSS یا بازاریابی مقاله نیستم ، در واقع من از هر دو آنها استفاده می کنم ، اما اگر می خواهید پول سختی را که در این زمینه کسب کرده اید خرج کنید تا نتایج موتور جستجوی خود را افزایش دهید حداقل آن را در یک دوره خوب جستجوگرها صرف کنید.
برخلاف آنچه ممکن است به شما گفته شود ، دسترسی به صفحه اول Google از طریق بهینه سازی ساده موتور جستجو چندان دشوار نیست. در واقع در مدت زمان طولانی تری به صفحه یک خواهید رسید و اگر این کار را از طریق جستجوگرها انجام دهید مدت زمان طولانی تری در آنجا خواهید ماند تا اینکه از طریق مانورهای پیچیده لینک دهی انجام شود. سئو به سختی تصور شما نیست. آیا بهینه سازی سایت شما برای جلب شما در صفحه یک بازار کاملاً رقابتی مانند “کاهش وزن” کافی خواهد بود؟ من شک دارم ، اما رسیدن به صفحه یک برای کلمات کلیدی دارای دم طولانی تر کار سختی نیست. و منظور من از عبارات 4-5 کلمه ای نیست که کسی هرگز آنها را جستجو می کند ، بلکه 2-3 عبارت کلمه ای است که هر ماه 5000 تا 20000 بار جستجو می کند. انجام سئو می تواند شما را در صفحه یک قرار دهد ، مشکلی نیست.
اکثر مردم معتقدند که بیشتر بهینه سازی موتور جستجو پروژه پیچیده ای است که دائماً در حال تغییر است. این به سادگی درست نیست. همان SEO صادقانه ای که یک سال پیش سایت شما را در صفحه یک قرار داد ، 10 سال دیگر همچنان کار خواهد کرد. انتخاب مناسب کلمه کلیدی ، انتخاب نام دامنه مناسب ، غنی سازی و مرتبط بودن کلمه کلیدی عنوان صفحه با محتوای شما و نامگذاری صحیح صفحات شما همیشه کارساز خواهد بود.
تولید خودکار محتوای سنگین کلمات کلیدی که برای خواننده منطقی نخواهد بود. موتورها برای این امر بسیار پیچیده شده اند. نه ، در عوض سعی در نوشتن برخی مطالب خوب ، تمرکز آن بر روی موضوع خود و استفاده از برچسب هایی مانند برچسب “عنوان” و متن لنگر مناسب برای پیوندهای داخلی به روشی که برای انسان زنده واقعی منطقی باشد و موتورهای جستجو شما را دوست خواهند داشت . برای نوشتن محتوای خوب زمان کمتری لازم است ، زیرا تلاش برای اجرای برخی از برنامه های دستکاری موتور جستجو که مدت طولانی کار نخواهد کرد. و سایتی با محتوای با کیفیت بسیار بیشتر در بالای لیست ها باقی می ماند.
آیا کاری وجود دارد که باید از جلو انجام شود؟ البته. انجام تحقیق درباره کلمات کلیدی برای فهمیدن اینکه افراد در واقع چه عباراتی را در جعبه های موتور جستجو تایپ می کنند ، یک شروع است. هنگامی که تشخیص دادید بدست آوردن نام دامنه غنی از کلمات کلیدی و ساخت محتوای خود بر اساس آنچه افراد در جستجوی آن هستند بسیار آسان است. به یاد داشته باشید که برای رتبه بندی بالا برای اصطلاحاتی که هیچ کس با آنها جستجو نمی کند ، فایده ای ندارد. این را بخاطر بسپارید دفعه بعد که برخی از استادان راهنما نمونه هایی از سایتهایی را که در صفحه یک دارند به شما ارائه می دهند. ببینید آیا کسی واقعاً با آن عبارات جستجوگر جستجو می کند
بقیه کارهای درگیر عمدتاً فقط نوشتن برای آگاهی دادن به خواننده است. ایجاد محتوای ارزشمند در سایت خود که آنها را در آنجا نگه دارد. موتورهای جستجو مدت زمان بازدید را انتخاب می کنند ، بنابراین مطمئن شوید سایتی دارید که ارزش دیدن را دارد. ایجاد یک سایت به عنوان منبع اطلاعات با کلمات کلیدی مناسب و شما می توانید در کمترین زمان در صفحه یکی از Google باشید.
برای کسب راهنمایی های عالی در مورد چگونگی کسب درآمد واقعی از طریق ساختن موفقیت آمیز وب سایت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.