چگونه می توان روزانه 350 دلار از طریق google adsense درآمد کسب کرد


چگونه می توان روزانه 350 دلار از طریق google adsense درآمد کسب کرد
از google adsense روزانه 100 دلار درآمد کسب کنید
Google adsense اگر هوشمندانه استفاده شود ابزاری برای تولید پول است. Google adsense نوعی فرصت تبلیغاتی ارائه شده توسط Google است که از طریق آن فقط در صورت داشتن یک وب سایت یا وبلاگ می توانید مقداری درآمد کسب کنید. “Google ad sense” تبلیغات شخص ثالث است ، “تبلیغات توسط Google” است که می توانید آنها را در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.
Goggle adsense بر دو نوع است: “محتوای adsense” و “موتور جستجو adsense”. در adsense محتوا ، تبلیغات کوچکی با برچسب “تبلیغات توسط Google” در کنار صفحه ظاهر می شوند. وقتی بازدیدکننده سایت شما روی هر یک از آن تبلیغات کلیک می کند ، حقوق دریافت می کنید. در “موتور جستجوی adsense” ، موتور جستجوی Google در سایت شما ظاهر می شود. اگر بازدید کننده سایت شما با استفاده از آن جستجو می کند و سپس بر روی هر یک در اینجا بیشتر بخوانید از تبلیغات adsense حمایت شده که در نتایج جستجو ظاهر می شود کلیک می کند ، بابت آن کلیک پول دریافت می کنید.
روش استفاده از Google Adsense:

* با مراجعه به موارد زیر می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید.

* با سیاست های برنامه آنها تماس بگیرید. اگر با شما سازگار است ، فرم آنلاین آنها را پر کنید. ایمیل خود را بررسی کنید ، زیرا از شما خواسته می شود آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. در عرض 2-3 روز شما ایمیل تأیید ثبت نام خود را دریافت خواهید کرد.

* سپس می توانید برای به دست آوردن کد HTML تولید شده توسط Google adsense ، به حساب خود وارد شوید.

* این کد را در وب سایت خود قرار دهید. این کد تبلیغاتی را در سایت شما ایجاد می کند که بسته به گزینه ای که هنگام پر کردن فرم انتخاب کرده اید ، دارای برچسب “تبلیغات توسط Google” یا موتور جستجوی Google یا هر دو خواهد بود.

* می توانید نوع تبلیغاتی را که می خواهید در وب سایت خود نمایش دهید تا حد مشخصی انتخاب کنید. به عنوان مثال: با تنظیم فیلترها می توانید از نمایش تبلیغات رقیب خود در سایت خود جلوگیری کنید.

* شما می توانید با تغییر رنگ پس زمینه ، اندازه قلم و نوع و غیره ، شکل ظاهری تبلیغات را به گونه ای تنظیم کنید که با سایت شما مطابقت داشته باشد.
بنابراین اگر در حال حاضر صاحب یک وبلاگ یا وب سایت هستید ، تبلیغ تبلیغاتی Google روش خوبی برای کسب درآمد است. Google کلمات کلیدی سایت شما را با کلمات کلیدی موجود در تبلیغات تبلیغاتی مطابقت می دهد. سپس تبلیغات را با محتوای سایت شما مطابقت می دهد. بنابراین بازدیدکنندگان سایت شما به عنوان یک مخاطب بسیار هدفمند برای این تبلیغات عمل می کنند. اینها همان دسته افرادی هستند که به این تبلیغات علاقه مند هستند. هر بار که یک بازدید کننده از سایت شما روی “تبلیغات Google” کلیک می کند ، شما کمیسیون دریافت می کنید. میزان کارمزد دریافتی شما برای هر کلیک می تواند از 0.05 $ تا 30 $ در هر کلیک متغیر باشد. بنابراین همه سود می برند. صاحب وب سایت که این تبلیغات را قرار داده است ، درآمد کسب می کند زیرا بازدیدکنندگان سایت وی روی این تبلیغات کلیک می کنند. وب سایت هایی که روی تبلیغات آنها کلیک می شود ، بازدید بیشتری دارند. گوگل از طریق پیشنهاداتی که تبلیغ کنندگان برای قرار دادن این تبلیغات می دهند ، درآمد کسب می کند.
عیب استفاده از Google Adsense در سایت شما این است که وقتی بازدیدکنندگان شما روی تبلیغات Google Adsense کلیک می کنند ، تبلیغ در پنجره جداگانه ای باز نمی شود ، تبلیغ در همان پنجره باز می شود. بنابراین بازدید کنندگان خود را از دست می دهید. بازدید کنندگان شما در سایت دیگری قرار می گیرند. با این حال Google با پرداخت کمیسیون کمی به شما این هزینه را جبران می کند.
Goggle از فناوری تشخیص کلاهبرداری کلیک برخوردار است ، بنابراین حتی با کلیک کردن بر روی تبلیغات خود و یا درخواست از دوستان خود سعی در تقلب در goggle adsense ندارید.
درآمدی که از طریق تبلیغات تبلیغاتی کسب می کنید به موارد زیر بستگی دارد:

* سایت شما چه میزان بازدید می کند: با بازدید زیاد می توانید تعداد زیادی کلیک دریافت کنید و بنابراین می توانید چند صد دلار در روز درآمد کسب کنید. بنابراین برای افزایش درآمد خود از Google ، میزان بازدید سایت خود را افزایش دهید

* چقدر سایت شما بهینه شده است: این سایت شما به خوبی بهینه سازی شده است ، یعنی اگر کلمات کلیدی که در سایت خود استفاده کرده اید دقیقاً با محتوای تبلیغاتی که در سایت شما قرار دارد مطابقت داشته باشد ، مطمئناً تبلیغات قرار گرفته شده در سایت شما تعداد زیادی را بدست می آورد. کلیک ها به عنوان مثال: شرایطی را تصور کنید که در آن سایت گل می فروشید و هنگام بهینه سازی سایت خود از کلمات کلیدی به عنوان گل و پروانه استفاده کرده اید. وقتی Google adwords را قرار می دهید ، ممکن است تبلیغات مربوط به پروانه ها نیز در سایت شما نشان داده شود. افرادی که از سایت شما بازدید می کنند علاقه مند به خرید گل هستند و نه پروانه. بنابراین بعید است که آنها روی تبلیغات مربوط به پروانه ها کلیک کنند. بنابراین در این حالت از آنجا که سایت شما به خوبی بهینه سازی نشده است ، کلیک های زیادی دریافت نمی کنید. می توانید با نکاتی در مورد بهینه سازی سایت خود از سایت adsense Google آشنا شوید.

* مبلغی که تبلیغ دهندگان برای کلمات کلیدی خاص به Google پرداخت می کنند: کلمات کلیدی خاصی وجود دارد که بسیار داغ و قابل رقابت هستند. آنها به شما پول زیادی می دهند.

* موضوع وب سایت شما چیست: آیا وب سایت شما مربوط به کلمات کلیدی داغی است که به شدت برای آنها پیشنهاد شده است. از سایت برای یافتن کلمات کلیدی مورد تقاضا استفاده کنید.

* چقدر وب سایت شما چسبناک است: اگر وب سایت شما بتواند بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی در آن بماند ، احتمال بیشتری وجود دارد که بازدید کنندگان متوجه تبلیغات شما شوند و روی آن کلیک کنند. سایت خود را آموزنده و محتوای غنی کنید ، به طوری که افراد بیشتری از سایت شما بازدید می کنند و افراد مدت بیشتری در آن باقی می مطالب بیشتر مانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.