چگونه با وبلاگ خود درآمد کسب کنیم – از کجا شروع کنیم


چگونه با وبلاگ خود درآمد کسب کنیم – از کجا شروع کنیم
چگونه از یک وبلاگ درآمد کسب می کنید؟ سخت نیست شما می توانید از Google Adsense ، تبلیغات پیوند متنی ، محصولات وابسته و موارد دیگر استفاده کنید.
Adsense
برای وبلاگ نویسی که محصول خود را ندارد ، هنوز هم می توان به لطف Google Adsense از وبلاگ خود درآمد کسب کرد. پیوستن Google Adsense رایگان است و تنظیم آن آسان است.
هنگام نوشتن محتوا برای وبلاگ خود ، به یاد داشته باشید که تبلیغات نشان داده شده به محتوای اطراف در صفحات وب شما بستگی دارد. همچنین ، قرار دادن آگهی ها را امتحان کنید تا دریابید که آگهی های تبلیغاتی بیشترین کلیک را دارند.
بسیاری معتقدند که بهترین مکان ها برای تبلیغات در بالا سمت چپ ، در پایین اولین پست در صفحه و پایین صفحه است. مگر اینکه وبلاگ شما دقیقاً برای گرفتن کلیک برای Adsense باشد ، سایت را با تبلیغات زیاد AdSense شلوغ نکنید. چند تبلیغ که از نظر استراتژیک قرار دارند بهترین هستند.
مگر اینکه در جایگاهی باشید که هزینه های بالایی را برای هر کلیک برای شما فراهم می کند ، می توانید انتظار داشته باشید که از ده سنت کلیک با یک دلار داشته باشید. طاقچه هایی وجود دارد که چندین دلار پرداخت می کنند.
مطمئناً هرچه بازدید از سایت شما بیشتر باشد فروش بیشتری نیز خواهید داشت و در نتیجه درآمد بالاتری خواهید داشت. سایت هایی هستند که چند سنت در روز درآمد دارند و سایت هایی نیز هستند که ماهانه هزاران درآمد کسب می کنند. همه چیز به مکان و میزان مراجعه بستگی دارد.
محصولات
یکی دیگر از راه های کسب درآمد با وبلاگ شما ایجاد و فروش یک محصول است. فرمول راه اندازی محصول جف واکر شما را در هر مرحله برای ایجاد یک محصول ، آماده سازی برای فروش آن و عرضه آن برای عموم ، همراهی می کند. هرکسی که می خواهد محصولات خود را بصورت آنلاین بفروشد ، عاقلانه است که روی محصول جف سرمایه گذاری کند.
فروش یک محصول ، چه کتاب الکترونیکی باشد که با حقوق فروش مجدد کسب کرده اید و چه محصولی است که خودتان ساخته اید ، معمولاً روش بهتری برای درآمدزایی قابل توجه است. به درستی انجام شده است ، از جمله تحقیق در مورد آنچه که مردم می خواهند ، شما معمولاً می توانید با فروش محصول خود درآمد بهتری نسبت به Adsense داشته باشید. همیشه استثناهایی وجود دارد.
وابسته
روش دیگر کسب درآمد از طریق وبلاگ خود تبلیغ برنامه های وابسته است. هنگام تحقیق در مورد موضوع وبلاگ خود ، بررسی کنید که چه برنامه های وابسته ای موجود است.
منابع زیادی برای محصولات وابسته از جمله کمیسیون اتصال ، Clickbank و صدها فروشگاه آنلاین وجود دارد که برنامه های وابسته بیشتر را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، اگر سایت حیوان خانگی دارید ، برنامه های وابسته احتمالی شامل Petsmart و PetCo هستند.
مراجعات
شاید در جایگاهی باشید که بتواند بینندگانی را که نیاز به وام ، کارت اعتباری یا تسویه بدهی دارند جذب کند. شرکت های زیادی وجود دارند که برای ارجاع افراد به سایت خود مبلغ قابل توجهی به شما ، صاحب وبلاگ ، پرداخت می کنند تا به سادگی یک فرم را پر کنند. برای هر شخصی که مراجعه می کنید و یک فرم را پر می کند ، تا 45 دلار یا حتی بیشتر حقوق می گیرید.
تبلیغات متنی
این نوع جدید تبلیغات هنوز در حال رشد و تکامل است و اکثر تبلیغاتی که ارائه می شوند مطالب بیشتر ماهیتاً گرافیکی نیستند بلکه متنی دارند. به عنوان ناشر ، می توانید با فروش تبلیغات در وبلاگ خود ، پول نقد کسب کنید یا می توانید از سرویس تبلیغات شخص ثالث استفاده کرده و تبلیغات آنها را در سایت خود اجرا کنید. پس از اینکه یک حساب راه اندازی کردید و تبلیغات را در سایت خود قرار دادید ، کافی است کنار بنشینید و پول نقد را وارد کنید.
چه مدت برای هر درآمد
این اتفاق یک شبه نخواهد افتاد ، اما ممکن است طولانی نباشد ، شاید دو یا سه ماه پیش از آنکه وبلاگ شما درآمدی کسب کند که هزینه های وبلاگ شما را پوشش می دهد. کمی طولانی تر ، و هر وبلاگ باید به اندازه کافی برای پرداخت برخی از هزینه های زندگی شما تلاش کند.
بسته به اینکه با چه پشتکار وبلاگ نویسی را به عنوان منبع درآمد دنبال می کنید ، می توانید در طی یک یا دو سال درآمد قابل توجهی کسب کنید ، به خصوص اگر محصول خود را ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.