اسرار طراحی وب سایت

اسرار طراحی وب سایت
ساخت یک وب سایت به یک عصر کاملا جدید نقل مکان کرد، جایی که طراحان وب در حال حاضر با یک فرایند جدید از ساخت وب سایت ها و بیشتر صفحات وب مواجه هستند که به راحتی توسط موتورهای جستجو متوجه هنوز هم خوب به نظر می رسد. با معامله فروشندگان بیشتر در اینترنت تمایل به وب سایت های جستجوگرها و صفحات وب افزایش یافته است. ترافیک وب سایت طبیعی کاملا رایگان از موتورهای جستجو مانند یاهو دارایی ارزشمند برای هر سازمان است که باعث استفاده از کلمه وب گسترده است.
پس دقیقا از کجا شما شروع به ساخت یک وب سایت است که چشم نواز هنوز می تواند توسط موتورهای جستجو مانند یاهو بدون مشکل متوجه? در این راهنما من به شما آموزش یکی از روش هایی که من استفاده از، که عملکرد کلی از صفحه وب خود را افزایش می دهد. در حال حاضر گوگل و یاهو و دیگر موتورهای جستجوی پیشرو به طور جدی مشتاق در زمان بار صفحه. بار صفحه قطعا یکی از جنبه هایی است که گوگل و دیگر موتورهای اصلی جستجو استفاده می کند برای تخمین صفحات وب خود را موقعیت موتور جستجو و یا serp ، و یا به زبان انگلیسی بسیار ساده چه صفحه سایت شما در نتایج جستجو برای یک عبارت کلمه کلیدی داده شده است.
یک زن و شوهر از برنامه های دستی است که کاملا رایگان است که می تواند قرار داده شده برای استفاده برای کمک به افزایش عملکرد عمومی صفحات وب خود را وجود دارد. منبع اول به طور کلی به عنوان Y آهسته شناخته می شود و برنامه دوم با استعداد به عنوان سرعت صفحه شناخته می شود. هر دو این برنامه ها واقعا مفید هستند و تمام آمار در رابطه با صفحات وب خود را دانلود سرعت صفحه نمایش. برنامه ها همچنین به شما پیشنهادات در مورد دقیقا چگونه برای افزایش عملکرد عمومی صفحات وب خود را و چه پیشرفت شما باید اگر شما مایل به افزایش صفحات وب خود را به طور کلی عملکرد عمومی.
اگر شما در حال ایجاد یک وب سایت برای خود شما مشتری ما و سپس چند اصول کلی است که شما می توانید کار کنید تا مطمئن شوید که وب سایت خود را انجام سادگی وجود دارد. به عنوان یک دستورالعمل کلی سعی کنید برای حفظ اندازه و مقدار تصاویر در صفحه خود را به حداقل لخت. تصاویر یا تصاویر بزرگ زمان دانلود صفحه وب خود را یک معامله عادلانه را افزایش می دهد، اگر شما مجبور به استفاده از تصاویر و یا تصاویر و سپس سعی کنید و نگه داشتن آنها را متواضع و فشرده سازی تصاویر و یا عکس ها برای کاهش زمان دانلود. اگر شما با استفاده از چند تصویر و سپس آن را یک ایده عالی برای گروه همه آنها را به یک تصویر مفرد، شما اندازه فایل را کمتر قابل توجه نیست اما آن را کاهش خواهد داد کمیت درخواست http در سرور i. e. 7 فایل های منحصر به فرد تبدیل خواهد شد 1 فایل singe.
از طریق مثال اگر شما قرارداد طراحی و سبک یک وب سایت برای یک مشتری و بخش هایی از صفحه وب وجود دارد که استفاده از آیتم های گرافیکی مختلف درست مانند دکمه ها و جعبه ها و سپس گروه تمام عناصر منحصر به فرد به طور جمعی و ذخیره آنها را به عنوان یک فایل خاص و یا تصویر. وابسته به پیچیدگی جعبه یا دکمه ای که شما طراحی کرده اند، می توان آن را از پنج یا شش تصویر یا فایل های مختلف تشکیل شده است. گروه بندی تمام تصاویر یا فایل ها به طور جمعی یک فایل فردی تولید خواهد کرد که تنها در یک درخواست منجر خواهد شد. هر فایل عکس در صفحه وب شما آدرس بسیار خاص خود را به عنوان مثال mysite.com/images.png با پیش فرض http داشته باشد. هر تصویر و فایل توسط سرور درخواست می شود و هر چه درخواست بیشتری وجود داشته باشد صفحه وب شما کندتر بارگذاری خواهد شد.
پس چگونه دوز سریع وب سایت شما نیاز به? پاسخ ساده به همان سرعتی که شما می توانید آن را به خصوص اگر صفحه یا سایت خود را برای فروش وابسته و یا کلیک حس آگهی و یا برای هر برنامه بازاریابی دیگر کشف شده است. هنگامی که شما با استفاده از یک برنامه سرعت صفحه مانند آنهایی که در بالا مشخص شده و سپس شما خواهید دید که چگونه آنها نرخ و یا درجه وب سایت خود را با نمره به طور معمول از 100 و یا درجه A به E، درجه بندی بیشتر و یا نمره سریع تر صفحه وب است (A یا 100 بزرگترین است).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.