تلویزیون آنلاین رایانه رایگان


تلویزیون آنلاین رایانه رایگان
نمایش های تلویزیونی ماهواره ای رایگان
تلویزیون آنلاین رایگان: آیا واقعاً می توانم نمایش های تلویزیونی را کاملاً رایگان در اینترنت تماشا کنم؟ بسیاری از افراد مانند خود شما تعجب می کنند که آیا می توانند برنامه های آنلاین و اپیزودهای برنامه های معروف تلویزیونی خود را تماشا کنند. نرم افزارهای جدید ماهواره ای PCTV شما را قادر می سازد تا تمام نمایش های ایستگاه هایی مانند NBC ، CBS ، FOX ، ABC ، ​​CNN و بسیاری از کانال های ورزشی در آمریکای شمالی را تماشا کنید.
نحوه تماشای برنامه های تلویزیونی ماهواره ای رایگان از طریق رایانه شخصی و بدون هیچ هزینه ای
راه های مختلفی وجود دارد که می توانید برنامه های تلویزیونی ماهواره ای را بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه های ماهانه ماهانه ، روی رایانه شخصی خود تماشا کنید. برخی از روشهای تماشای تلویزیون ماهواره ای بصورت آنلاین کاملاً رایگان است در حالیکه برخی از آنها هزینه اولیه اولیه را در بر می گیرند.
در حالی که برخی از روشها شامل نصب نرم افزار بر روی رایانه شما و سایر کارتهای تلویزیونی خاص است ، سایر روشها فقط به شما نیاز دارند تا وارد وب سایتهای تلویزیونی رایگان شوید. سه روش اصلی برای تماشای برنامه های تلویزیونی رایگان بصورت آنلاین شامل موارد زیر است:

* نصب کارتهای تلویزیون PC برای نمایشهای تلویزیونی رایگان (بعضی از کارتهای PCTV واقعا مانور نوار ابزار را ندارند اما به طور کلی تحویل می دهند ؛ شما باید یک هوای خارجی و یک نرم افزار ویژه نصب کنید)

* بارگیری یک نرم افزار ویژه تلویزیون PC که برخی از آنها دارای بیش از 3000 کانال تلویزیونی در سراسر جهان و آمریکای شمالی هستند (برخی از نرم افزارها مشکلات زیادی در پذیرش دارند)

* وارد برخی از وب سایت های تلویزیونی آنلاین رایگان شوید که کاملاً برنامه های تلویزیونی ماهواره ای را ارائه می دهند. (اما این موارد می توانند نامنظم و پر از وقفه باشند)
برای تماشای تلویزیون ماهواره ای رایگان از طریق رایانه به چه مواردی نیاز دارم
اساساً اگر کامپیوترتان را در سه سال گذشته خریداری کرده اید ، باید تلویزیون ماهواره ای آماده باشد. بیشتر روش های تماشای تلویزیون ماهواره ای در رایانه شخصی که در بالا ذکر شد ، با تمام نسخه های سیستم عامل ویندوز کار می کند. اگر یک نرم افزار یا کارت PCTV خوب دریافت کنید ، صدا و تصویر بسیار زیبا و با کیفیت تضمین می کنید.
تلویزیون کامپیوتری در هزینه های جدی شما برای خرید تلویزیون و هزینه های ماهانه نصب تلویزیون دیش کابلی یا ماهواره ای صرفه جویی می کند. برخی از الزامات اساسی برای تماشای تلویزیون آنلاین ماهواره ای شامل موارد زیر اینجا است:

* حداقل پردازنده رایانه ای پنتیوم 3. هر چیزی کمتر خیلی کند خواهد بود.

* RAM (حافظه دسترسی تصادفی) حداقل 520 مگابایت

* سرعت رایانه حداقل 300 مگاهرتز برای جریان مداوم سیگنال ویدئویی.

* یک صفحه تخت خوب یا مانیتور PC معمولی 15 اینچی. عرض کمتر مانیتور نیز مناسب است اما ما نمی خواهیم اکنون چشمانتان را بچرخانید.

* هر سیستم عامل ویندوز از WIN 2000 برای تلویزیون های رایانه ای مناسب است

* یک پخش کننده رسانه خوب مانند Real Player یا Windows media player را برای سعادت مطلق تلویزیون بارگیری کنید.

* اگر از یک نرم افزار PC PC استفاده می کنید ، باید یک نرم افزار قابل اعتماد بارگیری کنید که بعداً در زیر توصیه می کنم

* اتصال به اینترنت با سرعت بالا برای بافر کردن سریع تر و نمایش بدون وقفه تلویزیون آنلاین
در اکثر موارد ، رایانه شما از قبل برای پخش سیگنال های ویدئویی طراحی شده است و متوجه خواهید شد که این امر اکثر نیازهای فوق را کاهش می دهد. خواهید فهمید که هم اکنون هر آنچه که ممکن است به آن نیاز داشته باشید یا نرم افزار آنلاین PCTV یا کارت PCTV است و کار شما خوب است.
من شخصاً از یک نرم افزار تلویزیونی آنلاین 3000 کاناله که به مبلغ ناچیز 49.95 دلار به عنوان هزینه یک بار خرید خریداری کردم ، استفاده می کنم. پس از آن حتی یک سنت هم پرداخت ادامه مطالب نکرده ام و می توانم NFL ، NHL ، NBA ، بیس بال و اکثر کانال های تلویزیونی آنلاین المپیک را به صورت رایگان تماشا کنم. برای خواندن بررسی های بیشتر و گرفتن کپی از نرم افزار ، پیوندهای زیر را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.