داستان عقاب به عنوان مرغ


داستان عقاب به عنوان مرغ
بچه عقابی وقتی اتفاقی برای پدر و مادرش افتاد یتیم شد. او از لانه اش به زمین خیز خورد اما هنوز قادر به پرواز نبود. مردی او را برداشت. اینجا مرد او را به یک کشاورز برد و گفت: “این نوع خاصی از مرغ حیاط است که بزرگ خواهد شد.” کشاورز گفت: “به نظر من مثل جوجه گاوداری نباش.” “اوه بله ، همینطور است. شما از داشتن آن خوشحال خواهید شد.” کشاورز بچه عقاب را گرفت و بهمراه مرغهایش گذاشت.
عقاب کودک تقلید از مرغ ها را یاد گرفت. او می تواند زمین را برای گراس ها و کرم ها نیز خراش دهد. او بزرگ شد و فکر کرد مرغ است.
سپس یک روز عقابی بر فراز حیاط انبار پرواز کرد. عقاب نگاهی به بالا انداخت و تعجب كرد ، “این چه نوع حیوانی است؟ چقدر برازنده ، قدرتمند و آزاد است.” سپس از مرغ دیگری پرسید: “این چیست؟” مرغ پاسخ داد ، “اوه ، این عقاب است. اما خودت را از این بابت نگران نكن. هرگز چنین پرواز نخواهی كرد.”
و عقاب دوباره به زمین خراشید. او همچنان مانند مرغی که فکر می کرد رفتار می کند. سرانجام او درگذشت ، هرگز از زندگی بزرگی که می توانست زندگی او باشد ، نمی دانست.
آیا راهی وجود دارد که خود را مرغ حیاط خانه ببینید و از عظمت بالقوه خود آگاهی نداشته باشید؟ شما می توانید مانند مطالب مرتبط عقاب اوج بگیرید. برای شما چه شکلی است؟
می خواهید مثالی از خودم بخوانید؟ شاید این به شما کمک کند تا به مثالهای خود فکر کنید.
من یک مشاور توسعه رهبری هستم. من رهبران را راهنمایی می کنم که چگونه از طریق هوش هیجانی موثرتر باشند. من از طریق کارگاه تلفنی ، هوش هیجانی برای رهبران و متخصصان مقاوم به صورت فردی و در گروه های کوچک مربی می شوم. خراش من روی زمین زمانی است که باید برای بازاریابی صرف کنم.
هویت من به عنوان یک عقاب سر به فلک کشیده داشتن وفور مالی است تا بتوانم تمام وقتم را به مربیگری رهبران غیرانتفاعی اختصاص دهم. من در حال حاضر مدتی را به رهبران یک پناهگاه بزرگ بی خانمان اختصاص داده ام. من انجام این کار را دوست دارم و دوست دارم به طور تمام وقت این کار را انجام دهم. شاید برخی از اهداكنندگان فرشته بودجه این توسعه رهبری غیرانتفاعی را تأمین كنند. شاید من به جای بازاریابی برای تجارت با پرداخت شرکتی ، نیاز به جستجوی چنین اهدا کننده ای داشته باشم. پس من می توانم عقاب شوم.
مثال شما چیست؟ برای شما چگونه خواهد بود که مانند عقاب اوج بگیرید؟
در اینجا یک نقل قول وجود دارد که در این داستان عقاب تولید محتوا گسترش می یابد.
“عمیق ترین ترس ما این نیست که ما ناکافی هستیم. عمیق ترین ترس ما این است که ما بیش از اندازه قدرت داریم. این نور ماست ، نه تاریکی ما که بیشتر ما را می ترساند. ما از خود می پرسیم که من کی هستم که درخشان ، زرق و برق دار ، با استعداد باشم ، و افسانه؟ در واقع ، شما كی نیستید؟ شما فرزند خدا هستید. بازی كوچك شما به دنیا خدمت نمی كند. هیچ كدام از روش های كوچكتر شدن روشن نیست زیرا افراد دیگر در اطراف شما احساس ناامنی نمی كنند. همه ما به معنای درخشش است ، همانطور که کودکان انجام می دهند. ما متولد شده ایم تا جلال خدا را که در درون ما است آشکار کنیم. این فقط در بعضی از ما نیست ، در همه است. و همانطور که اجازه می دهیم نور خودمان بدرخشد ، ناخودآگاه به دیگران اجازه می دهیم همانطور که از ترس خود رها می شویم ، حضور ما بطور خودکار دیگران را آزاد می کند. ”

* ماریان ویلیامسونچطور کوچک بازی می کنی؟ آیا اکنون می توانید به نمونه هایی فکر کنید؟
ماریان می گوید ، “همه ما برای درخشش هستیم.” چگونه ممکن است بیشتر بدرخشید؟
مربیگری اجرایی ما می تواند به درخشش بیشتر شما کمک کند. ما می توانیم به شما کمک کنیم وقتی کوچک بازی می کنید متوجه شوید و به سمت درخشش بروید. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بالقوه خود را مانند یک عقاب بلند کنید و سپس شروع به انجام آن کنید.
به همین دلیل نام شرکت خود را Eagle Alliance گذاشتیم. ما به عقاب ها کمک می کنیم تا اوج بگیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *