رژیم HGC_ چقدر صدا است رژیم غذایی HGC_


رژیم HGC_ چقدر صدا است رژیم غذایی HGC_
رژیم HGC: چیست؟
اول از همه ، این واقعاً برنامه رژیم hCG است که به معنای گنادوتروپین جفتی انسانی است. Hcg هورمونی است که توسط سلولهای جفت ساخته می شود. این ماده ادامه مطالب به تولید پروژسترون کمک می کند و همچنین در ایجاد دستگاه تناسلی کودک نیز کمک می کند. اما هیچ یک از ادامه مطالب این پیشرفت ها به ما کمک نمی کند دریابیم که چگونه برنامه کاهش وزن hCG می تواند باعث چربی سوزی شما شود؟
رژیم HGC: چگونه برنامه کاهش وزن hCG به شما کمک می کند تا چربی های ناخواسته را بریزید؟
hCG به میزان عجیب و غریب به اندازه کافی بر روی هیپوتالاموس تأثیر می گذارد تا سلول های چربی را وادار به تجمع چربی تولید محتوا یا آزاد کردن آن برای مصرف انرژی توسط بدن کند. بنابراین اگر هورمون hCG را بلعید و در همان زمان رژیم کم کالری دریافت کنید بدن می تواند تا 2000 تا 2500 کالری چربی در روز بسوزاند. در واقع ، هنگام مصرف این هورمون ، در یک برنامه غذایی 500 کالری در روز می مانید. به طور معمول یک رژیم غذایی با کالری شدید به شدت کاهش یافته برای بدن شما بسیار مضر است ، اما به دلیل هورمون hCG ، بدن شما با سوزاندن چربی تحریک شده ذخیره شده در سلول ها ، کمبود کالری را ایجاد می کند. نتیجه این کاهش قدرت ، سریع و کاهش وزن چربی خالص بدن است.
رژیم HGC: اما آیا عاری از خطر است؟
هورمون hCG یک هورمون معمولی است که توسط بدن انسان جمع می شود و مقادیر hCG که در طول برنامه کاهش وزن hCG در خود خواهید داشت بسیار کمتر از آنچه در یک زن باردار یافت می شود. کمبود کالری که به دلیل رژیم کم کالری فوق العاده کاهش یافته تجربه خواهید کرد ، توسط چربی بدن شما ذخیره می شود. در شرایط عادی سلولهای شما به راحتی آن لبه را رها نمی کنند ، اما به دلیل تأثیر hCG در هیپوتالاموس ، سلول ها به سرعت و به راحتی اجازه می دهند از چربی به عنوان سوخت بدن شما استفاده شود. اگر برنامه کاهش وزن hCG از نزدیک دنبال شود ، باید مانند هر برنامه کاهش وزن خارج از آسیب و ایمن تر از برنامه هایی که اکنون انجام می شود ، آسیب ببیند.
رژیم HGC: اما در مورد همه افراد موجود در وب که در مورد خطرات رژیم hCG صحبت می کنند چه می شود.
کسانی که این هشدارهای ناگوار را می نویسند احتمالاً هرگز در این طرح کاهش وزن نبوده اند ، من این کار را انجام داده ام و وزن زیادی را نیز از دست داده ام. در حقیقت ، من و برادر همسر و خواهرم نیز دو بار در برنامه کاهش وزن hCG بوده ام. همه با موفقیت بزرگ و هیچ مشکلی منفی قابل توجه نیستند. از آنجا که FDA hCG را برای کاهش وزن تأیید نکرده است ، برخی از متخصصان بهداشت آن را فقط بر اساس این واقعیت توصیه نمی کنند اما اگر شامل درمان برای بارداری شود ، دریغ نمی کنند که مقادیر بسیار بالاتر hCG را توصیه کنند. نویسندگانی که در مورد آسیب اندام و موارد مشابه صحبت می کنند ، در برابر ایده رژیم 500 کالری واکنش نشان می دهند ، گویی این تنها چیزی است که در برنامه کاهش وزن hCG نقش دارد و آنها واقعاً نمی فهمند که کمبود کالری با متابولیسم ساخته می شود. چربی بدن و اندام های بدن کاملاً زنده می مانند و در واقع از کاهش لامپ اضافی سود می برند.
رژیم HGC: اما آیا م workثر است؟
پاسخ بله مطلق است! و دلایل مختلفی وجود دارد که چرا. مهمترین آنها این واقعیت است که بدن در طی این برنامه کاهش وزن ، مقدار زیادی از گوشت چربی شما را می سوزاند که باعث می شود شما به آن پایبند باشید. علاوه بر این ، شما نمی توانید در این برنامه کاهش وزن تقلب کنید در غیر اینصورت پشیمان خواهید شد. به یاد داشته باشید سلول ها برای تجارت چربی از هر جهت باز هستند. آنها چربی را جمع می کنند به همان سرعتی که وقتی تحت تأثیر hCG قرار بگیرند ، آن را بیرون می کشند. از آنجا که شما نمی توانید به سرعت نازک خود را تقلب کنید. ارقام 1 تا 3 پوند در روز معقول است ، به خصوص اگر برنامه را دقیقاً مطابق حرف دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.