چگونه می توان برای تعطیلات جشن و شادمانی را به وب سایت خود اضافه کرد


چگونه می توان برای تعطیلات جشن و شادمانی را به وب سایت خود اضافه کرد
8 نکته ساده در زمینه مارک وب سایت فصلی
آیا شما در حال خالی کردن خانه خود با مقدسات ، چراغ های رشته ای در ایوان خود و برپایی سانتا در حیاط جلوی خود هستید؟
برای بسیاری از مردم ، زمان آن فرا رسیده است که جشن گرفتن شگفت انگیزترین زمان سال را شروع کنند. در حالی که این کار را انجام می دهید ، بازار صادراتی ایران فراموش نکنید که به وب سایت کسب و کار خود تغییر شکل دهید!
مارک فصلی وب سایت روشی ایده آل برای به نمایش گذاشتن تجارت کوچک شما و قرار دادن مردم در یک روحیه خرید جشن است.
من مطالبی را در مورد تأثیر COVID-19 بر خرید امسال به اشتراک گذاشته ام. بنابراین اکنون می خواهم به چیز جالب تری بپردازم: 8 راهی که می توانید عناصر تعطیلات را به وب سایت خود اضافه کنید.

* صفحه اصلی وب سایت خود را صنوبر کنید. با قرار دادن بهترین معاملات در جلو و مرکز در وب سایت خود ، بلافاصله توجه مخاطب مورد نظر خود را جلب خواهید کرد. به خصوص در این سال ، مردم به دنبال روش های سریع و آسان برای خرید هستند ، بنابراین افزودن کپی سود در مورد حمل و نقل رایگان یا خرید خصوصی ایده خوبی است.
خلاقیت خود را به خرج دهید و با دادن نام جذاب به تبلیغات خود به روش هایی برای برجسته سازی بیشتر فکر کنید. به عنوان مثال ، به جای “معاملات تعطیلات” چرا “12 روز معاملات” یا “ویژه های سانتا” نه؟
صفحه اصلی شما اغلب اولین چیزی است که مشتریان می بینند ، بنابراین وقتی عناصر تعطیلات را به وب سایت خود اضافه می کنید ، وقت بیشتری را صرف آن کنید.

* ایده های منحصر به فرد هدیه ارائه دهید. شاید این لیستی از 10 هدایای برتر شما باشد یا به شما الهام دهد که چه چیزی برای شخصی که همه چیز دارد بخرید.
ایده محبوب دیگر: کنار هم قرار دادن ست های کادویی جعبه ای. آیا چندین محصول دارید که بتواند به عنوان یک هدیه بزرگتر با هم کار کند؟
از آنجا که مردم نمی توانند از خانه خارج شوند و از بسیاری از تجربیات قبلی خود لذت ببرند ، این مجموعه های هدایای جعبه ای محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. به عنوان مثال ، Twisted Toffee سبدهای هدیه تافی خانگی را با آب دهان ، در صفحه اصلی خود ارائه می دهد – یک هدیه عالی برای خرید سخت!

* یک آرم کریسمس سفارشی طراحی کنید. چرا نسخه تعطیلات آرم خود را ایجاد نمی کنید؟ در حالی که آرم شما بخشی مهم از برند شما است و باید ثابت بماند ، افزودن تاج گل یا کلاه بابانوئل به آن مشکلی ندارد!
یا می توانید رنگ قلم را به قرمز و سبز تغییر دهید ، یا درخشش های طلایی بپاشید تا عناصر تعطیلات را به سایت خود اضافه کنید. نیازی نیست که مانند آنچه گوگل هر ساله انجام می دهد ، دقیق باشد ، اما به برجسته شدن نام تجاری شما کمک می کند!
بخوانید: 3 مرحله آسان برای پذیرفتن صدای نام تجاری تعطیلات در طول COVID-19
وقتی نوبت به تعریف برند شما می رسد ، آسان می توانید درگیر تصاویر شوید: آرم ، اندازه قلم متن ، تصویری که می خواهید نمایانگر تجارت شما باشد …
اما تعریف چگونگی صحبت با مشتریان نیز ضروری است. تزریق لحن خود با برخی از تشویق های تعطیلات ، فوریت و هیجان می تواند یک روش عالی برای تشویق مخاطب خود برای خرید تعطیلات خود با شما باشد.
در اینجا نحوه تمایز کمپین بازاریابی فصلی خود در سال 2020 آورده شده است.
بیشتر بخوانید اینجا

* ساعات نوامبر / دسامبر / ژانویه خود را نمایش دهید. در حالی که اکثر مردم امسال به خانه نزدیک شده اند یا در خانه مانده اند ، هنوز هم ممکن است بخواهید چند روز مرخصی و شارژ بگیرید. اگر تعطیلات را تعطیل می کنید یا زود تعطیل می کنید ، با یک نمودار جشن به مشتریان خود اطلاع دهید.
همچنین ، بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک ساعت خود را به دلیل COVID-19 تغییر داده اند. اگر هر روز باز نیستید یا ساعات کار خود را تغییر داده اید ، مطمئن شوید که مردم از این موضوع آگاه هستند تا به یک مغازه بسته نرسند.

* محتوای خود را سرگرم کننده و جشن آور کنید. در حالی که نیازی نیست که وب سایت خود را کاملاً تعمیرات اساسی کنید ، تهیه یک سلام صمیمانه یا یک پست وبلاگ برای تعطیلات راهی خوب برای رسیدن به مخاطبان هدف خود است.
به یاد داشته باشید که صاحب نام تجاری خود باشید. به عنوان مثال ، برخی از صاحبان مشاغل کوچک از استفاده از کلمه “کریسمس” در تلاش های بازاریابی خود اجتناب می کنند ، در حالی که دیگران آن را قبول می کنند.
هرچه تصمیم می گیرید خوب است ، اما هنگام افزودن عناصر تعطیلات به وب سایت خود ، به شخصیت ، لحن و صدای برند و همچنین مخاطبان هدف خود فکر کنید.

* حساب های رسانه های اجتماعی خود را تزئین کنید. فراموش نکنید که برخی از تشویق های زمستانی را برای سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود نیز به ارمغان بیاورید. تصاویر فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn و Instagram و / یا عکسهای بنر خود را با تصاویر فصلی که رنگها و آرم برند شما را در آن قرار داده اند ، به روز کنید.
همچنین می توانید معاملات یا تبلیغات و محتوا را با پیروان شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. با ایجاد هشتگ هایی مانند #diy ، # stockingstuffers ، #bestgift ، #newyears و غیره ، یافتن شما را برای علاقه مندان آسان می کند.

* عکسهای خانوادگی ارسال کنید. من امسال اطلاعات زیادی در مورد تکنیک های بازاریابی همدلانه به اشتراک گذاشته ام. ایجاد این ارتباط عاطفی با مشتریان می تواند به اشتراک گذاشتن کمی شخصیت باشد.
چه عکس هایی از حمله گربه های شما به درخت (ما چند مورد از آنها را داریم) و چه خانواده شما در برف ، به افراد اجازه دهید با نام تجاری فصلی وب سایت شما نگاهی به زندگی شما بیاندازند.

* به مشتریان خود هدیه دهید. شما می توانید با هر خرید بیش از مقدار مشخصی یک هدیه رایگان ارائه دهید یا تبلیغاتی ایمیل ارسال کنید تا افراد را ترغیب به خرید در فروشگاه و / یا سایت تجارت الکترونیک شما امسال کند.
این شکل از مارک فصلی وب سایت لازم نیست که گران باشد – شاید این یک راهنما برای پیمایش زندگی کارآفرینان در سال 2021 یا گرافیکی باشد که آنها می توانند در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.
هنگامی که عناصر تعطیلات را به وب سایت خود اضافه می کنید ، نه تنها باعث تشویق مخاطبان هدف شما می شود ، بلکه باعث می شود افراد تمایل به خرید هدیه را داشته باشند.
مدتی را به مارک وب سایت فصلی اختصاص دهید و می توانید با افزایش تعامل ، هدایت و فروش پاداش دریافت کنید!

آیا شما برای تقسیم روحیه کریسمس امسال کاری انجام می دهید؟ دوست دارم نمونه های شما را ببینم!
برای موفقیت در کسب و کار شما ،
سوزان فريسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.