Cloaking for SEO چیست & amp؛ چرا ایده بدی است


Cloaking for SEO چیست & amp؛ چرا ایده بدی است
بازار صادراتی ایران اگر در دنیای جستجوگرها یا هرجای دیگر باشید ، حداقل اصطلاح Cloaking را در یک زمان یا زمان دیگر شنیده اید. گاهی اوقات در انجمن های جستجوگرها زمزمه می شود. گاهی اوقات برخی از متخصصان بهینه سازی موتور جستجو ، که مشکلی در انجام آن نمی بینند ، با افتخار این عمل را تأیید می کنند. باید انجامش بدی؟ قبل از اینکه پاسخ شما را بدهیم ، بیایید توضیح دهیم که چیست.
cloaking چیزی نیست جز تغذیه ربات های موتور جستجو ، از جمله Google ، صفحات وب متفاوت از آنچه شما به بازدیدکنندگان انسانی تغذیه می کنید. چرا این کار را انجام می دهید؟ زیرا به شما امکان می دهد صفحه ای بهینه سازی کنید تا حداکثر سطح Google را بدست آورد ، و تمام مزایای رتبه بندی را به شما ارائه دهد. دلیل اینکه شما همان صفحه را به یک بازدید کننده واقعی نمی خورید این است:

* صفحه خوراک گوگل به ذهن انسان نیز نمی فروشد. برخی از سایت ها و صفحات با بالاترین رتبه بندی نرخ تبدیل وحشتناکی دارند. آنها کاملاً به ربات موتور جستجو گرایش پیدا کرده اند و نشان می دهد. رتبه بندی همیشه برابر با فروش نیست.

* به شما امکان می دهد صدها صفحه ایجاد شده توسط نرم افزار ایجاد کنید که در کلمات کلیدی بسته بندی می شوند ، اما مانند مزخرفات خوانده می شوند. این توهم ایجاد می شود که سایت شما با محتوای هدفمند پر شده است. اما واقعاً اینگونه نیست. یک بازدید کننده واقعی در عرض یک دقیقه متوجه این موضوع می شود. ربات گوگل ، خیلی سریع نیست.
موضع گیری گوگل در مورد ایجاد سئو
گوگل در کشف سایت های پنهان بهتر و بهتر می شود. اتفاق نظر کلی این است که می توانید رتبه های عالی کسب کنید. در حالی که برای. با این حال ، خطر جدی مجازات شدن و احتمالاً ممنوعیت در صورت شناسایی وجود دارد.
Google حتی کتباً اعلام می کند که Cloaking خلاف دستورالعمل ها و شرایط آنها است. خیلی واضح تر از این نیست. با این حال ، این مانع از جستجوگرهای SEO کمتر صادقی نشده است که آن را فقط یک مزیت بازاریابی برای خود می دانند.
قبل از در نظر گرفتن وسوسه های این “تکنیک” ، باید از یک چیز دیگر آگاه باشید. گوگل به طور رسمی اعلام کرده است که اقدامات بیشتری را انجام خواهد داد و به دنبال Cloaking در سایتهایی است که آنها فهرست بندی می کنند. یعنی من و تو.
در نهایت تصمیم با خود شما است. هر SEO که برای مشتری کار می کند ، هرگز نباید از Cloaking استفاده کند. چیزی کمتر از به خطر انداختن سایت مشتری و تجارت وی نیست. آیا درب مغازه ای را که برای افزایش فروش شما استخدام کرده است قفل می کنید؟ البته که نه. پس چرا آنها را به صورت آنلاین به خطر می اندازیم؟ واقعا به همین اسونیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.