کلیدهای موفقیت_ سلامت روان


کلیدهای موفقیت_ سلامت روان
موفقیت در تجارت و زندگی مربوط به سفر است. سفر چیست؟ اول از همه در مورد سلامتی ما است. بیشتر اوقات افراد بر روی سلامت جسمی تمرکز می کنند و بهداشت روانی خود را نادیده می گیرند یا آن را نادیده می گیرند.
برای تجربه موفقیت در مشاغل کوچک و زندگی مورد نظر خود باید از وضعیت سلامت روان خود آگاه باشید. بسیاری از ما داستان های الهام بخشی از افرادی را می شناسیم که در برابر شگفت انگیز موفق شدند.
کلیدهای بهداشت روان
رمز موفقیت آنها چه بود؟ دو چیز وجود داشت. اول ، آنها درک کردند که کیفیت زندگی آنها به ندرت از بازار صادراتی ایران رشد شخصی آنها فراتر می رود.
ثانیاً ، به دلیل اینکه آنها در رشد شخصی دخیل بودند ، همیشه کارهای مثبتی انجام می دادند که باعث سلامت روان می شد. ذهن آنها به عضله ای بسیار پیشرفته تبدیل شد که آنها را از محدودیت های جسمی برای موفقیت عبور می داد. هلن کلر شخصی است که بلافاصله به ذهن خطور می کند. او کر و نابینا بود. دکتر استفان هاوکینگ ، فیزیکدان مشهور دیگری است.
سلامت روان در مقابل سلامت جسمی
حالا بیایید به طرف دیگر نگاه کنیم. چند داستان الهام بخش از کسی می دانید که کسی در آن موفق شده و بر چالش های بزرگی غلبه کرده است اما هنوز از سلامت روان و سلامت جسمی عالی برخوردار نیست؟ فعلاً به هیچ چیز فکر نمی کنم.
یک بار گفته شد آنچه ذهن می تواند تصور کند و باور کند می تواند به آن دست یابد. بله ، سلامت روان شما کلید رشد و رضایت است.
چگونه به سلامت روان خوب می رسید؟ راه های زیادی وجود دارد. برخی از موارد واضح تر عبارتند از معاشرت با افراد مثبت ، تأیید خود با گفتگوی شخصی خود به روشی مثبت ، مشارکت در مواردی که رضایت و لذت ما را به ارمغان می آورد و پرهیز از رسانه های منفی.
شما به آنچه بیشتر از همه فکر می کنید تبدیل می شوید. به چی فکر میکنی؟ همه ما در همان دریاهای طوفانی زندگی حرکت می کنیم. این که آیا شما یک مالک مشاغل آزاد هستید ، یک کارآفرین یا یک نفره هستید ، چالش های اداره یک کسب و کار کوچک می تواند موجی ایجاد کند که ممکن است بر سر ما خراب شود ، گاهی اوقات غیرقابل حل به نظر می رسد.
سلامت جسمی برای موفقیت مهم است. با این حال ، اگر حتی از نظر جسمی نیز سالم نباشید ، خود را عقب نگه می دارید.
بهداشت روان – پیروزی را تصور کنید و خود را برنده ببینید
چگونه می توانید از میان امواج عظیمی که می خواهند شما را از مسیر بد خارج کنند عبور کنید؟ با ذهن خود شروع کنید.
تصور خود از موفقیت یا پیروزی را تصور کنید. من به عنوان یک مربی تجارت شخصی از همه مشتریانم می خواهم که تصویری روشن از موفقیت نه تنها برای امروز بلکه پنج یا ده سال دیگر برای آنها به دست آورند.
در ذهن خود تصویری روشن از موفقیت در آینده به دست آورید. وقتی آینده در ذهن شما تمام شد ، آنچه در حال حاضر باید انجام دهید کاملاً مشخص می شود.
باور کنید که به آن دست خواهید یافت. رشد مشاغل کوچک و موفقیت در مشاغل کوچک و همچنین رشد و موفقیت شخصی موتورهایی هستند که بر روی بخار اعتقاد کار می کنند.
بهداشت روان – خود را با افراد مثبت محاصره کنید
نکته مهم دیگر این است که شما باید خود را با افراد مثبت محاصره کنید. همچنین ، گفتگو با خود مثبت برای ایجاد انتظار موفقیت یک امر ضروری است. و ، تلویزیون خوب تماشا کنید یا کتاب های خوب بخوانید. در خانه یا محل کار خود عکسهایی از آنچه می خواهید موفقیت و خوشبختی به نظر برسد قرار دهید. به یاد داشته باشید ذهن شما یک عضله است. این نیز به خوبی آنچه شما به آن تغذیه می کنید کار خواهد کرد.
اکنون شما آماده رسیدن به موفقیت هستید. شما در حال تمرین عضله ذهن خود هستید و آماده است تا شما را به مکان های جدید برساند.
در اینجا بهترین قسمت است. سلامتی روانی خود را در آغوش بگیرید. ضمن ایجاد انتظار مثبت و بسیار واقعی از موفقیت ، عزت نفس شما را بالا می برد. دیگران این کار را انجام می دهند. شما افراد مناسب را جذب خواهید کرد. وقتی این کار را انجام دهید ، آنها می توانند شما را بلند کنند و به شما کمک کنند تا تصویر موفقیت خود را درک کرده و به نتیجه برسانید.
سلامت روان ، رمز سعادت و موفقیت در تجارت و زندگی است. به یاد داشته باشید ، آنچه ذهن می تواند تصور کند و باور دارد که می تواند به آن دست یابد. چیزهای خوب را تصور کنید و باور کنید که آنها می آیند. این تمرین سلامت روان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *