آیا می توانید از یوتیوب پول در آورید – البته شما می توانید از یوتیوب به چند روش پول در آورید. دفعات بازدید : در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر…

آیا می توانید از یوتیوب پول در آورید – البته شما می توانید از یوتیوب به چند روش پول در آورید. دفعات بازدید : در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر…

* YouTube Partners Program This program offers members the opportunity to make money through revenue sharing. قوانین برای پیوستن به این برنامه بسیار سخت گیرانه است و آن را به سمت سازندگان فیلم های متعدد و مکرر است که فرمان صدها هزار نفر، حتی میلیون ها نفر، از دیدگاه ها بشود. اگر شما در حال حاضر در آن رده محبوبیت بالا، پس از آن ارزش خود را در حالی که پیوستن به برنامه شرکا اما اگر شما جدید به یوتیوب، آن را خواهد شد بسیاری از زمان و تعهد قبل از شما واجد شرایط خواهد بود. اما حداقل دانستن اینکه این برنامه وجود دارد، به سوال شما پاسخ می دهد ‘آیا می توانید از یوتیوب پول در آورید؟’ درست کردن خفاش!
این یکی از بهترین رایگان پول در
راهنمای آموزش یوتیوب من تا کنون دیده ام —

* آپلود ویدیوهای یوتیوب در وبلاگ شما شما می توانید ویدیوهای یوتیوب را در وبلاگ خود آپلود کنید و از برنامه حستبلیغ گوگل برای تولید درآمد تبلیغاتی استفاده کنید. شما هیچ تجربه کدنویسی در همه برای ساخت وبلاگ رایگان خود را نیاز ندارد. وبلاگ ها به شما این امکان را می دهند که ویدئوها را، از یوتیوب یا جاهای دیگر، مستقیماً در صفحه وبلاگ تان جاسازی کنید. هنگامی که به برنامه حستبلیغ گوگل پیوستید، آگهی ها به طور خودکار در صفحات شما تولید می شوند و هر چه افراد بیشتری که روی آن تبلیغات کلیک می کنند، پول بیشتری دریافت خواهید کرد.

* کمک های مالی اگر شما احساس می کنید که محتوای ویدئویی یوتیوب خود را شایسته کمک مالی است، شما می توانید یک دکمه اهدا از طریق PayPal. شما به سادگی کپی و خمیر لینک اهدا به وبلاگ خود را بنابراین هنگامی که مردم مشاهده فیلم های جاسازی شده خود را آنها امیدوارم احساس سخاوتمندانه و اهدا! آیا می توانید از کمک های مالی یوتیوب پول در آورید؟ خوب ، شاید مقدار زیادی در ابتدا نیست ، اما ، دوباره ، همه چیز در مورد ساخت شهرت و افزایش مخاطبان خود را.
4.نمایش خلاقیت خود را
اگر شما از نوع خلاق، شاید شما باید مهارت های خود را به استفاده خوب قرار داده و اقلام خود را که شما می توانید از طریق eBay به فروش می رسانند. تنها چند نمونه از محصولاتی که به فروش می رسانند عبارتند از: نرم افزار کامپیوتر، ژاکت، نقاشی، هنر و صنایع دستی و جواهرات. سپس می توانید فیلم هایی برای تبلیغ و تبلیغ محصولات خود ایجاد کنید و این ویدئوها را در یوتیوب کنید تا به بازار بزرگتری برسند.

* اسپانسر بسته به نوع فیلم هایی که ایجاد می کنید، این احتمال وجود دارد که بتوانید موارد را در فیلم هایی که تولیدکنندگان و خرده فروشان می خواهند بیشتر ترویج کنند، شامل کنید. به عنوان مثال، اگر شما هنرمندی که تصاویر را در فیلم ها نقاشی می کنید یا نقاشی های شما را در ویدئوها به نمایش می گذارد؛ شما می توانید یک نام تجاری خاص از easel ترویج. اگر موسیقی اشتیاق شماست، با یک فروشگاه موسیقی محلی تماس بگیرید و از آنها بپرسید که آیا آنها علاقه مند به ارائه سازها (یا حتی تسمه گیتار، پدال اثرات و چوب طبل) که شما در فیلم های خود را ترویج. در زمان، هنگامی که شما ساخته شده است تا زیر بزرگ، هدف شما این خواهد بود که فروشگاه ها به شما پول نقد برای ترویج محصولات خود را پرداخت. این است، پس از همه، یک ابزار تبلیغاتی موثر برای آنها است.
آیا برخی از این ایده ها به نظر می رسد farfetched؟ خوب اگر شما دیده اند برخی از فیلم ها در لوله شما که ویروسی شده اند و سپس شما باید به توافق برسند که ممکن است تعداد بی پایانی از راه های پاسخ به این سوال وجود دارد – آیا می توانید پول کردن یوتیوب؟ و هر کدام از آن پاسخ ها می گویند- البته شما می توانید از یوتیوب پول در آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.