3 گام آسان به آغوش تعطیلات خود را صدای نام تجاری در طول COVID-19


3 گام آسان به آغوش تعطیلات خود را صدای نام تجاری در طول COVID-19
چگونه به فرق کمپین بازاریابی فصلی خود را در سال 2020
هنگامی که آن را به تعریف نام تجاری خود را می آید آن را آسان برای گرفتار شدن در تصاویری: آرم, اندازه فونت متن, تصاویر شما می خواهید به نمایندگی از کسب و کار خود را…
اما تعریف اینکه چگونه می خواهید با مشتریان خود صحبت کنید نیز ضروری است.
شما ممکن است زیباترین، سریع ترین و به خوبی ذخیره شده ترین وب سایت در صنعت خود را داشته باشد، اما اگر شما یک صدای نام تجاری قدرتمند ندارد، شما نمی خواهید به تاثیر شما می خواهید، و در نتیجه فروش ناامید کننده است.
صدا شخصیت برند شماست و همیشه همین طور است. لحن شما چیزی است که بسته به زمینه تغییر می دهید.
در اینجا چگونه من به یاد داشته باشید:
شخصیت شما همان (صدا) باقی می ماند، اما شما خودتان را متفاوت (لحن) در موقعیت های مختلف بیان می کنید. به عنوان مثال، لحن شما ممکن است زمانی تغییر کند که با دوستان در مقابل ملاقات با مشاور مالی تان نوشیدنی بخورید.
بنابراین هنگامی که شما در حال طراحی کمپین بازاریابی فصلی خود را، شما می خواهید برای حفظ صدای نام تجاری خود را سازگار، حتی اگر لحن خود را در برخی از موارد در حال تغییر است.
تزریق لحن خود را با برخی از تشویق تعطیلات، فوریت و هیجان می تواند یک راه عالی برای تشویق مخاطبان خود را به انجام خرید تعطیلات خود را با شما.
در اینجا برخی از مزایای تعریف صدای نام تجاری خود را:
• باعث می شود کسب و کار شما فورا قابل تشخیص است.
• این اجازه می دهد تا شما را به طور معتبر با مشتریان برای ایجاد روابط در مقابل فقط ضربه آنها را بیش از سر با کپی فروش ارتباط برقرار کنید.
• این به شما کمک می کند تا پیام رسانی سازگار، چه شما در حال نوشتن یک ایمیل و یا یک اسکریپت ویدئویی است.
• مخاطب هدف شما را جذب می کند و آنها را درگیر نگه می دارد.
از آنجا که مصرف کنندگان در حال ضربه با هزاران نفر از پیام های بازاریابی در طول تعطیلات، مهم است که صدای خود را در نظر بگیرید به فرق مبارزات بازاریابی فصلی خود را.
با توجه به برخی از آمار اخیر، حدود 45٪ از کانادایی ها برنامه ریزی برای صرف کمتر در خرید تعطیلات در سال 2020 به عنوان آنها در سال قبل، بنابراین آن را یک چالش حتی بزرگتر برای جلب توجه خود خواهد بود.
دکورت لازم نيست تخيلي باشه!
گام اول: آیا صدای برند خود را تعریف کرده ایید؟
مهم ترین کار برای انجام زمانی که شما در حال انتخاب صدای خود را این است که آن را مربوط به مشتریان خود را.
این در مورد روشی نیست که دوست دارید بنویسید یا صحبت کنید—به این فکر کنید که چه کسی از محصول یا سرویس شما استفاده می کند.
شما می خواهید با مخاطبان هدف خود صحبت کنید و یک ارتباط عاطفی با آنچه ارائه می کنید ایجاد کنید.
در اینجا برخی از راهنمایی در تعریف صدای نام تجاری خود را.
گام دوم: نگاهی به گذشته بین بیند که چه چیزی کار کرده و چه چیزی کار نکرده است.
اگر نمی دانید در گذشته چه چیزی کار کرده است، موفقیت در جلو رفتن تقریبا غیرممکن است.
اگر قبلا ً یک کمپین بازاریابی فصلی را اجرا کرده بودید، آیا برچسب ها یا تبلیغات خاصی وجود داشت که مخاطبان هدف شما به آن ها پاسخ مساعدی دادند؟ آیا داده هایی وجود دارد که شما می توانید از سال گذشته برای رانندگی تصمیم گیری در سال جاری به آن نگاه کنید؟
در حالی که استفاده مجدد از آنچه در گذشته کار می کرد می تواند یک تکنیک کارآمد و موثر باشد، راه هایی را در نظر بگیرید که می توانید هر خلاق موجود را تازه کنید.
به روز رسانی تصاویر و یا محتوا تا مشتریان وفادار خود را نمی خواهد همان چیزهای قدیمی از سال گذشته را ببینید!
خوانده شده : بازاریابی نام تجاری در طول کروناویروس : آنچه شما نیاز به دانستن
برندها بسیار بیشتر از فقط یک نمایندگی بصری، tagline، jingle و یا وب سایت؛ و این فقط چیزی نیست که فقط “بچه های بزرگ” باید به آن توجه کنند.
نام تجاری خود را نشان دهنده تجربه کل کار با شما. از رنگ های وب سایت خود را، به ارزش های اصلی خود را، به خدمات به مشتریان شما ارائه، هر نقطه لمسی کسی با شما اشکال و کمک می کند تا تعریف پیام رسانی خود را—که آیا برداشت خود را مطلوب است یا نه.
وقتشه که يه نگاه دييلي بندازيم که چطور يجوري برندسازیمون رو قرار داديم
ادامه مطلب را در وب سایت ما بخوانید.
گام سوم: به شیوه ای مرتبط به احساسات مردم ضربه بزنید.
دلیلی وجود دارد که شما می بینید بسیاری از کسانی که بیش از حد شیرین تلویزیون و تبلیغات دیجیتال شامل بچه ها ناز و توله سگ کار می کنند!
اگر شما می توانید با مشتریان خود به طور معتبر در حالی که احساسات خود را به هم زدن ارتباط برقرار کنید، می تواند آگاهی و تعامل را افزایش دهد.
تایر کانادایی انجام تجاری در سال گذشته ، tugging در رشته های قلب در حالی که آوردن در سرگرمی زمستان واقعا کانادا : tobogganing!
این مهم است که متفکر در مورد چگونگی شما به تصویر کشیدن صدا و تصاویر نام تجاری خود را در حال حاضر.
بسیاری از مردم در حال رفتن به اقامت در خانه در سال جاری، پیش گفته بازدید کننده داشته است با خانواده و دوستان به دلیل بیشتر بخوانید COVID-19. مصرف کنندگان استرس، سوخته و نامشخص در مورد آینده است.
فکر می کنم از راه های حساس و استفاده از تکنیک های بازاریابی همدلانه واقعا با مخاطبان هدف خود را ارتباط برقرار و جلوگیری از متخلف هر کسی.
هميشه صاحب صداي برندت باش
کاملا کمی از جنجال در اطراف با استفاده از کلماتی مانند “کریسمس” در یک کمپین بازاریابی فصلی وجود دارد. شرکت های دیگر از استفاده از تصاویر سنتی مانند درختان کریسمس یا صحنه های ناتیویته دور می مانند.
من نمی گویم شما باید یا نباید آنچه را که می گویید سانسور کنید، اما این تصمیم مربوط به ارزش های شرکت شماست. فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید کسب و کار کوچک خود را به نمایندگی و چگونه شما می خواهید مشتریان خود را به در اینجا بیشتر بخوانید شما درک و سپس پشت آن ایستاده است.
این که آیا صدای نام تجاری خود را دوستانه و قابل نزدیک شدن است، رسمی و حرفه ای و یا بازیگوش و احمقانه، با استفاده از این تاکتیک می تواند به شما کمک کند از طریق سر و صدا قطع و ایجاد یک کمپین بازاریابی فصلی به یاد ماندنی، معنی دار است.
امسال چه نوع کمپینی را می خواهید اجرا کنید؟
به موفقیت کسب و کار شما،
سوزان فریسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.