سه نفر از کلگری فضای اتومبیل دیجیتال چند میلیارد دلاری را دوباره تصور می کنند


سه نفر از کلگری فضای اتومبیل دیجیتال چند میلیارد دلاری را دوباره تصور می کنند
HeyAuto ، جدیدترین و سریعترین رشد بازار خودرو در کانادا ، 1.15 میلیون در دوره بذر برای رشد در فضای دیجیتال خودرو در دومین سال تجارت خود جمع آوری کرده است: همه توسط سه کارآفرین کالگری هدایت می شوند.
برنت لین ، برت جونز و اندرو ماس که به دنبال ارائه راه حل برای خریداران خودرو و نمایندگی های یک صنعت اشباع شده بودند ، تلاش خود را برای ساده سازی کل تجربه خرید و فروش خودرو انجام دادند – و موفق شدند. از زمان راه اندازی اخیر ، HeyAuto به سرعت بیش از 900 فروشنده و هزاران وسیله نقلیه جدید و دست دوم را که در سراسر کانادا بیشتر بخوانید ذکر شده اند ، به دست آورد.
برنت لین ، مدیر عامل شرکت HeyAuto گفت: “HeyAuto برای به چالش کشیدن تمام محدودیت های موجود در فضای آنلاین اتومبیل وجود دارد. این پلت فرم با توانمندسازی فروشندگان و خریداران اتومبیل ، با استفاده از فناوری پیشرفته ، کل روند خرید و فروش وسایل نقلیه را ساده می کند.”
HeyAuto از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای توانمندسازی خریدار و فروشندگان خودرو از طریق یک روش ساده و مدرن برای خرید وسایل نقلیه استفاده می کند – و هم اکنون در صنعت خودرویی چند میلیارد دلاری موج می زند. HeyAuto یک “کارت عکس فوری” تعاملی را ارائه می دهد که به خریداران خودرو اجازه می دهد تمام اطلاعات وسیله نقلیه را مشاهده کنند ، عکس های خودرو را پیمایش کنند ، لیست ها را به اشتراک بگذارند و پیام های مستقیم را با بیشتر بخوانید یک کلیک به فروشندگان ارسال کنند: این کار کل تجربه را از همیشه آسان تر می کند.
نیل گرونینگر ، سرمایه گذار HeyAuto گفت: “صنعت اتومبیل سازی آنلاین سالهای عقب مانده است و همه کاربران ، نه فقط خریدار ، لیاقت چیزی بهتر را دارند. HeyAuto این را به میز می آورد. من می دانستم که این چیزی است که نمی توانم از دستش بدهم.” ، برنده برتر 40 زیر 40 سال و بنیانگذار Kidoodle.TV.
HeyAuto با استفاده از 1.15 میلیون دلار رشد خود را به سمت نیرویی در فضای آنلاین خودرو سوق می دهد. برای Vivid Theory به عنوان یک شرکت منحصر به فرد در زمینه توسعه محصول ، این رشد ثابت کرده است که می توان مفاهیم موفق را بدون توجه به اندازه صنعت به تجاری سازی و معنای جدیدی به شعار شرکت داد: شما می توانید.
برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با kenzie@vividtheory.com تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.