15 دلیل اصلی که چرا باید به وردپرس بروید


15 دلیل اصلی که چرا باید به وردپرس بروید
وردپرس یکی از CMS هایی است که این روزها بیشتر در وب مورد استفاده قرار می گیرد. وردپرس در ابتدا به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی در رقابت با Blogger ساخته شد. اکنون ، وردپرس صرفاً یک موتور وبلاگ اینجا نویسی نیست ، بلکه یک سیستم مدیریت محتوای کامل است که می تواند کارهای بسیار بیشتری از آنچه طراحان و بیشتر بخوانید توسعه دهندگان فکر می کنند انجام دهد. در دسترس بودن هزاران افزونه سفارشی ، زندگی توسعه دهندگان وب را بسیار آسان کرده و هزینه صاحبان مشاغل را کاهش می دهد.
شما می توانید با چند کلیک یک وب سایت کاملاً سفارشی با طراحی منحصر به فرد و عملکردهای فوق العاده معمولی ایجاد کنید و وب سایت شما می تواند در عرض چند ساعت آماده پخش شود. هنگامی که ما برای اولین بار از وردپرس برای مشتری های خود استفاده کردیم ، با عملکردی که ارائه می دهد و چگونگی ویژگی غنی و کاربرد آسان وردپرس کاملاً از بین رفته ایم. کل زمان و هزینه ساخت وب سایت ما به محض شروع به استفاده از آن به نصف کاهش یافت.
مهم نیست ، اگر وب سایت شما یک وب سایت شرکتی ، یک وب سایت اطلاعاتی یا یک وب سایت سرگرمی است. وردپرس قابلیت کافی را برای برآورده کردن تمام نیازهای شما فراهم می کند.
وردپرس هزاران ویژگی را فراهم می کند ، فقط تعداد کمی از آنها در زیر لیست شده اند تا شما را از قدرتمند بودن وردپرس درک کنند.

* گزینه ای برای انتخاب از هزاران موضوع رایگان و پرداخت شده.

* امکان ایجاد هدر و پس زمینه پویا.

* گزینه های مارک کامل – از جمله آرم سفارشی ، و غیره.

* پاورقی پویا برای صفحات مختلف.

* صفحات و دسته های تو در تو.

* ارسال پست ها و صفحات.

* برچسب گذاری پست ها و صفحات برای افزایش نمایه سازی و پیوند داخلی.

* گزینه انتخاب منطقه زمانی برای انتشار وب سایت شما.

* گزینه های مختلف طرح – 1 ستون ، 2 ستون ، بدون ستون ، و غیره

* گزینه های permalinks و متا تگ های سفارشی.

* گزینه ای برای افزودن متن به هر پست.

* به راحتی تصاویر و فیلم ها را در پست خود قرار دهید.

* به راحتی گالری عکس ، نمونه کارها و غیره ایجاد کنید.

* ادغام آسان و به اشتراک گذاری با رسانه های اجتماعی

* هزاران افزونه موجود برای برآوردن تمام نیازهای شما.
مزایای استفاده از وردپرس بی پایان و گاهی طاقت فرسا است. با این حال ، آنچه که من فکر می کنم بزرگترین مزیت وردپرس است ، وجود مستندات ، نکات و آموزش های رایگان در اینترنت در مورد کاربرد اساسی و پیشرفته وردپرس است. حتی مبتدیان کامل در زمینه تولید و طراحی وب سایت نیز می توانند مانند یک PRO با وردپرس با مطالعه و تمرین بسیار کم از WordPress استفاده کنند. افزودن و ویرایش پست ها در وردپرس دقیقاً مانند استفاده از یک برنامه پردازشگر Word مانند MS Word است.
انتخاب تم مناسب گاهی اوقات برای بسیاری از دارندگان وب سایت به یک کار بسیار دشوار تبدیل می شود ، زیرا به معنای واقعی کلمه میلیون ها تم وردپرس پرداخت شده و رایگان از طریق اینترنت در دسترس هستند و هر یک از آنها بهتر از دیگران است. برخی فروشگاه ها در دسترس هستند که می توانید تم های وردپرس برتر را با هزینه بسیار کم مشاهده ، پیش نمایش و خریداری کنید. با این حال ، اگر کمبود بودجه دارید ، به راحتی می توانید یک گزینه رایگان پیدا کنید. از آنجا که تعداد زیادی تم خیره کننده در دسترس است که استفاده از آنها کاملاً رایگان است. اگر شروع به استفاده از WordPress برای مشتریان یا وب سایت های خود نکرده اید ، باید اکنون اقدام کنید – مطمئناً شگفت زده خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *