افزایش بهره وری با یک محیط توسعه پایگاه داده واحد


افزایش بهره وری با یک محیط توسعه پایگاه داده واحد
توسعه و مدیریت پایگاه داده ها در سراسر طیف گسترده ای از موتورها اغلب مملو از پیچیدگی است. در یک وضعیت معمولی، لازم است که تعداد زیادی از ابزارهای مختلف برای کمک به غلبه بر مسائل قابلیت تداخل بین موتورهای پایگاه داده متعدد داشته باشند. در واقع، اکثر افراد درگیر در IT از ابزارهایی به مراتب بیشتر از آنچه واقعاً نیاز دارند استفاده می کنند. به اصطلاح نفخ نرم افزار یک مسئله بزرگ در میان تیم های IT امروزی است، و آن را به طور بیشتر مداوم مانع بهره وری و نتایج در خطر بیشتری از مسائل پر هزینه رخ می دهد. توسعه دهندگان پایگاه داده اغلب با مسائل خسته کننده مواجه می شوند، مانند تعویض مداوم پنجره ها و برنامه ها به عنوان آنها سعی می کنند به حرکت در اطراف بسیاری از رابط های کاربر مختلف است. این دلیل اولیه برای داشتن یک رویکرد تلفیقی است.
بانک اطلاعاتی Workbench طرفدار ارائه می دهد یک راه حل سرراست در قالب یک پلت فرم متحد. برای توانمندسازی تکنسین ها و توسعه دهندگان پایگاه داده با مجموعه ای واحد و منسجم از ابزارها در یک محیط واحد طراحی شده است. یک راه حل واقعا متحد، بهره وری را افزایش می دهد، خطر را کاهش می دهد، و در ساعت های زیادی از کار معمول کاهش می یابد. این امکان را به کار با استفاده از یک مدل داده مفهومی، حتی زمانی که شما در حال کار با مدل های فیزیکی مختلف است. این بدان معنی است که شما می توانید مهندسی معکوس پایگاه داده های موجود، ایجاد نمودارهای فرعی، و چاپ بررسی اجمالی گرافیکی به وضوح به محیط های پایگاه داده به طور فزاینده پیچیده است. در واقع رابط بصری کاربرپسند طراحی هر پایگاه داده و روابط آن را با سهولت امکان پذیر می سازد.
کاربران می توانند قوانین کسب و کار خود را به عنوان مدل های داده مفهومی اعمال کنند و آن ها را با مدل سازی داده های فیزیکی همسو کنند. می توان پایگاه داده ها را مستند کرد، از نمودارهای صادراتی در مستندات موجود استفاده کرد و با این کار نقش ها و مسئولیت های کمک به مدیران پایگاه داده را ساده کرد. ایجاد یا اصلاح پایگاه داده ها نیز به لطف ارائه ویرایشگرهای گرافیکی آسان سرراست است. کاربران لازم نیست به یاد داشته باشید نحو SQL خاص، به عنوان آن است که به جای آن ممکن است به تکراری اشیاء از مدل داده های متحد و کپی بیش از اظهارات DLL. در نهایت کاربران می توانند به طور لحظه ای از طریق مجموعه داده های بسیار بزرگ جستجو کنند. این باعث می شود بانک اطلاعاتی Workbench طرفدار یک راه حل مقیاس پذیر و انعطاف پذیر است که سازگار یکپارچه به تقریبا هر گونه الزامات.
بانک اطلاعاتی Workbench طرفدار شامل رابط کاربری قابل تنظیم با دسترسی به قایق از ابزار بهره وری مفید افزایش. این ها بسیاری از فرایندهای معمول را ساده و سرعت می بخشند، اما سادگی به تنهایی در بهره وری متوقف نمی شود. همچنین به طور قابل توجهی شانس خطای انسانی را در هنگام برخورد با پایگاه داده های بزرگ و در غیر این صورت بسیار پیچیده کاهش می دهد. قالب مطالب مرتبط های زیادی برای نام ها، اشیاء، و کدها گنجانده شده است. کاربران می توانند فورا بینش ها را مشاهده کنند، اظهارات SQL را بنویسند و جداول را با اطلاعات کلیدی خارجی پیوند دهند. همچنین یک کپی بسیار قدرتمند و ابزار خمیر برای صرفه جویی در زمان حتی بیشتر وجود دارد. همچنین امکان مقایسه و مهاجرت پایگاه داده ها بین سیستم های مختلف و ساختارهای پایگاه داده وجود دارد.
بانک اطلاعاتی Workbench طرفدار پشتیبانی از تمام موتورهای پایگاه داده استاندارد صنعت. این شامل Firebird، InterBase، مایکروسافت SQL سرور، خروجی زیر، NexusDB، اوراکل، PostgreSQL، و SQL در هر نقطه. نسخه تازه راه اندازی شده 5.7.4 دارای نیشگون گرفتن های کوچک و bugfixes بسیاری است، از جمله پشتیبانی از PostgreSQL 12. کاربران می توانند بین نسخه های Basic و Pro انتخاب کنند تا چیزی را پیدا کنند که متناسب با نیازهای آنها باشد و مقرون به صرفه ترین راه حل را ارائه می دهد. از امروز شروع کن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.