چگونه برای انتخاب طراح وب خوب قابل اعتماد


چگونه برای انتخاب طراح وب خوب قابل اعتماد
فکر استخدام یک طراح وب سایت؟
این راهنمای کوتاه را اول بخوانید.
این مقاله می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که آیا آن طراح وب که شما فکر می کنید به همکاری توسعه دهنده مناسب برای وب سایت شما است.
برخی از ما تا به برخی از تجربه با برخی از حرفه ها که ارائه خدمات و زندگی نمی کنند تا انتظارات اما این متن مطمئن شوید که شما پول بدون مشاهده کار تحویل نیست.
بسیاری از ما داشتن یک سرنخ چگونه یک وب سایت ساخته شده است و یا اجرا و چگونه می تواند مطمئن باشید که طراح بالقوه انجام وب سایت مناسب برای کسب و کار در اینجا بیشتر بخوانید شما.
به همین دلیل است که باید به چند امتیاز برای بررسی قبل از امضای قرارداد با طراح وب توجه کنید.

* PortfolioFirstly، شما باید نگاهی به نمونه کارها از سایت های طراح وب خود را.
از پرتفوی به عنوان انجیل استفاده نکنید زیرا هر کسی می تواند ادعا کند که یک سایت ایجاد کرده است بنابراین شما باید با صاحب وب سایت تماس بگیرید تا روشن شود که فرد یا شرکتی که در نظر می گیرید، وب سایت را از پرتفوی ساخته و بیشتر اگر خوب بودند با آن کار می کردند.

* دیدار با طراح وب جلو از کامپیوتر خود راSecondly، شما باید همه شما می توانید برای دیدار با طراح وب خود را انجام دهد. این همیشه ممکن نیست اگر شما فکر می کنم به همکاری با طراح از شهر یا کشور دیگر اما حداقل شما باید با آنها از طریق تلفن و یا اسکایپ صحبت کنید تا شما می توانید آنها را بشناسند و پیدا کردن یک آدرس واقعی برای آنها.

* ContractThirdly، مطمئن شوید که قراردادی برای کار نوشته شده دریافت می کنید تا شواهدی از این کار در دست داشته باشید. اکثر طراحان وب همان چیزی که می خواهید بنابراین این نباید یک مشکل آن را به عنوان هر دو شما محافظت می کند.

* پرداخت در instalmentsWeb طراحان مجبور به خرید مواد نیست ، بنابراین خواستار پول زیادی تا جلو بعید است اتفاق می افتد. بسیاری از طراحان را برای سپرده معقول، که می تواند زمان خود را صرف طراحی وب سایت خود را محافظت می کند.
بقیه پول باید در حالت ایده آل موافقت شود که در مراحل پرداخت شود.

* دو برابر تایید تمام کار انجام شود. تایید همه چیز است که باید انجام شود و دو برابر تایید انتظار خود را از طراح وب.
نتیجه
با استفاده از نقاط بالا، شما باید قادر به اطمینان حاصل کنید که شما طراح وب مناسب را انتخاب کرده اند و پول خود را امن خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.