تخیلات مقاربت بالغ و زمینه روز_


تخیلات مقاربت بالغ و زمینه روز_
در دوره 21 ، همه تصویری دارند. تصویری از موفقیت ، رفتار ، قضاوت خوب دارد. اما ، در بیشتر اعماق درون ما ، همه ما رازهای کوچک ، ترجیحات ، تخیلات خود را به دست می آوریم. و این را می توان در رابطه جنسی اعمال کرد – بخشی از هر یک از آنها علاقه واقعی به روابط جنسی دارد. البته بیشتر پرولتاریا در این باره صحبت نمی اینجا کنند. در حالی که همه ما سرشار از خیالات هستیم ، همه می ترسیم که دیگران نپذیرند که ما توسط آن سرزمین افسون روشن شویم – ما می ترسیم که این تخیل ها چهره ما را خراب کنند.
متخصصان متمایز می گویند که این تخیلات کاملاً سالم نیستند ، اما یک کار اساسی در رابطه جنسی هستند. آنها ستارگانی هستند ، جایی که مردم نمی توانند تجارت را انجام دهند که ممکن است در زندگی واقعی هرگز انجام ندهند – و کاملاً توسط آن هیجان غیر واقعی روشن می شود. در موارد متوسط ​​، تخیلات جنسی می تواند رابطه عاشقانه نامگذاری طولانی را تندتر کند. وقتی سیمها به طور روزمره گرفتار می شوند ، برای شریک زندگی خود نقش آفرینی می کنید ، سعی می کنید ملاحظات جدید را انجام دهید یا معاملات دیگری را انجام دهید که کمی متفاوت باشد ، باعث می شود میل به همان اندازه که در ابتدا بود قوی باشد. یا اینکه می توانید لحظه زیر را با نگه داشتن پیراهن خود در شریک زندگی خود پرورش دهید ، اگر از اشتراک در تمایلات صبور ناراحت هستید. برخی از مردم در مورد شخص دیگری غیر از شریک زندگی خود توهم می کنند ، و آنها تصور می کنند که با این کار تمایل به خیانت دارند و یا اینکه این برنامه را برنامه ریزی می کنند دیگر خوشحال نیستند. اما برخی دیگر در اشتباه است. شواهد اعلام می کند که کسانی که توهم می کنند کسانی هستند که در روابط سعادتمندانه زندگی می کنند. خیالات فقط راهی جدید برای ذهن برای کشف چیزهای ناشناخته است ، راهی ناب.
اینها خیالی ترین خیالات مردان است: رابطه بی وقفه با همسایه موجود. دادن و دریافت رابطه دهانی رابطه جنسی نامحدود با بیش از یک نفر. تلاش برای موقعیت های جدید جهت گیری جنسی واسطه بودن
لیست تخیلات زنانه شامل: رابطه جنسی با یک شریک جدید است. عاشقانه یا راه برون رفت * مناطق؛ انجام کار حرام مطیع بودن وسوسه انگیز بودن
بنابراین ، فقط از شوخ طبعی خود استفاده کنید. یکی از تخیلات محبوب متعلق به شماست ، یا ممکن است نباشد. به عنوان تلفن پیشین ، هر شخص خواسته ها و سلیقه های خود را دارد. فقط روی آن تمرکز کنید و علاوه بر این می توانید کمی لذت و ماجراجویی در رابطه خود ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.