آیا شما (و بیز خود را) در حال خرابکاری توسط Subconscious_ 2 راه برای تست خودتان


آیا شما (و بیز خود را) در حال خرابکاری توسط Subconscious_ 2 راه برای تست خودتان
اولين باري که شنيدم ناخودآگاهت ميتونه تو رو خراب کنه 2 تا چيز از ذهنم رد شد
اولی تسکین بود — آه شاید این کاملا تقصیر من نیست بعد از همه اینها.
دومی سردرگمی بود– این حتی به چه معناست؟ تنها چیزی که من می خواهم مشتریان بیشتری است، و من تمام این کارها را انجام می دهم تا مشتریان بیشتری بگيرم– چگونه ذهن ناخودآگاه من می تواند مرا از گرفتن مشتریان بیشتر باز دارد وقتی که اقداماتم همه چیز در مورد گرفتن مشتریان بیشتر است؟
و بنابراین سفر من در جاده طولانی و پیچ خورده توسعه شخصی / توسعه معنوی آغاز شد، و بارها، آنچه معلمان من به من گفتند و آنچه که من در واقع در زندگی من دیدم مانند دو چیز بسیار متفاوت احساس.
بنابراین امروز من می خواهم در مورد دقیقا چگونه ناخودآگاه خود را بلوک شما صحبت کنید، بنابراین شما می توانید شروع به تشخیص علائم و الگوهای. از آنجا که تنها راه شما می توانید شروع به گرفتن یک دسته در بلوک های خود را این است که اگر شما در نهایت می توانید آنها را ببینید (و آنها سخت buggers کمی برای دیدن).
در اینجا 2 نشانه به دنبال در زندگی خود را (و در حالی که من می خواهم به دادن نمونه های کسب و کار، واقعیت این است که همه ما بلوک در بسیاری از مناطق در زندگی ما، بنابراین این نیز می تواند به هر نقطه شما احساس گیر اعمال می شود).

* از آنچه در دنیای بیرون خود می بینید (به عبارتی واقعیت خود) خوشتان نمی اید. بنابراین در این مورد، شما از آنچه در بیز شما می جریان دارد خوشتان نمیاد. شما مشتریان کافی داري، به اندازه کافي پول در نمي آوردي يا شايد در سطح درآمد خاصي گير کرده باشي و نميتوني بفهمي چطور يجوري پول بيشتري در بياي. و شما ممکن است هر کاری از دستت بر میاد انجام بدی تا مشتری های بیشتری بتونی، اما این فقط جواب نمیده و مدتی هست که این کار رو نکرده. بنابراین شما همچنین ممکن است عوامل خارجی (به عنوان یکی از اقتصاد و یا چقدر زمان شما و یا حتی چقدر حمایت شما را سرزنش).
در حال حاضر من نمی گویم که آن عوامل خارجی بخشی از معادله نیست، اما آنچه من می گویم این است که شما همچنین برخی از بلوک های در جریان است که شما را از ایجاد واقعیت شما می خواهید جلوگیری می کند.
پس این بلوک ها چگونه کار می کنند؟ خب، اونجا جاييه که علامت بعدي وارد ميشه.

* تعریف از انیته — انجام همین کار بارها و بارها و انتظار نتایج مختلف. بنابراین در ذهن شما، شما مشغول انجام تمام این کارها برای گرفتن مشتریان بیشتر در درب. اما واقعا ً هستي؟
منظورم اينه . واقعا ً داري چيکار ميکني تا مشتري هاي بيشتري بگيري؟ آیا شما:

* کار فوق العاده سخت در طول دوره های آهسته — انجام هر کاری که شما احتمالا می توانید برای آوردن منجر در — و سپس به محض اینکه شما زمین مشتریان ، شما را متوقف بازاریابی؟ شما هنوز هم ممکن است فعالیت های بازاریابی در لیست خود را به انجام داشته باشد، بنابراین شما ممکن است بگویید شما هنوز هم بازاریابی، اما در اعماق پایین شما می دانید که شما نیست و شما نمی خواهد تا زمانی که مشتریان فعلی خود را رها کردن دوباره.

* آیا هر قصدی از بازاریابی به طور منظم داشته باشد، اما به نوعی همیشه چیزی پیش می آید، بنابراین اتفاقات یا هرگز اتفاق نمی افتد یا به صورت پراکنده اتفاق می افتد؟ شما می دانید که باید چه کار کنید، اما به نوعی زندگی سر راه می شود و هرگز انجام نمی بیشتر بخوانید شود – یا اگر این کار انجام شود، سریع و درهم و برهم است– شما فقط آن را به بیرون پرتاب می کنید تا بگویید بازاریابی می کنید.

* واقعا نمی دانم چه شما SHOUD انجام می شود را در مشتریان بیشتر؟ شاید شما حتی به خرید محصولات نگاه, و یا استخدام کسی برای کمک به, اما یا شما در واقع هر گونه پول صرف (چرا که هیچ چیز درست به نظر می رسد و یا شاید شما می خواهید صبر کنید تا شما مقدار X از پول قبل از شما آن را صرف, اما به دلیل شما نمی دانید چه باید بکنید, شما هرگز مقدار X). یا شاید در واقع روی یک محصول یا یک برنامه یا یک فرد سرمایه گذاری کرده باشید، اما اطلاعات روی قفسه نشسته است چون «زمان» برای عبور از آن داري. یا شاید شما در یک رویداد شرکت کنید چون می دانید که باید شبکه کنید، و تمام مدت را با دوستی که با آن رفتید به جای ملاقات با افراد جدید به آنجا می گذرانید. یا شاید شما انجام ملاقات با مردمی جدید و آمدن به خانه با کارت biz، که پس از آن بر روی میز خود را بنشینید چرا که شما “بیش از حد مشغول” به پیگیری با. (و شما هیچ سیستم دیگری در محل برای پیگیری با آنها را ندارد.)

* استخدام یک تیم برای کمک به شما، اما چیزی همیشه به نظر می رسد برای تیم اتفاق می افتد تا همه چیز هنوز انجام نمی شود؟ تیم شما انجام نمی دهد آنچه شما می خواهید و یا نگه می دارد رها کردن توپ و یا ترک (و یا شما نگه داشتن اخراج آنها را به دلیل آنها فقط “درست نیست”).
در حال حاضر، چرا من از طریق این است که به شما دلیلی برای ضرب و شتم خودتان را، اما برای کمک به شما الگوی خود را ببینید. جایی که شما در الگو توقف است که در آن بلوک اتفاق می افتد.
ویل پاور ممکن است شما را تا کنون دریافت کند — ممکن است شما را به این رویداد برسوند یا برنامه را بخرید و حتی شروع به عبور از آن کنید — اما بعد همیشه اتفاقی می افتد که احتمالا شما حتی از این موضوع آگاه نیستید که شما را از اتمام باز می دارد. حتی ممکن است مانند یک دلیل واقعا خوب نیز به نظر می رسد، اما اگر شما یک الگوی از “دلایل خوب” است که نگه داشتن متوقف کردن شما را از فعالیت های شما نیاز به انجام به طور مداوم رشد کسب و کار خود را، که زمانی که شما می دانید که شما یک بلوک است.
اما به یاد داشته باشید، دانستن اینکه شما یک بلوک دارید اولین گام برای باز کردن خودتان است. بنابراین هنگامی که شما می توانید دقیقا زمانی که بلوک نشان می دهد اشاره کنید، و نه پس از آن انجام آنچه شما همیشه انجام دهید از طریق آن (به عنوان یکی از شاید شما سعی می کنید از طریق آن فشار و یا شما را از طریق فشار و شروع به گشت و گذار در اینترنت در تمام طول روز) انجام کار دیگری به جای. یک چیز شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید تنفس را به بلوک، و یا مجله در مورد آن برای بیشتر بخوانید دیدن اگر شما می توانید یک رویکرد متفاوت برای گرفتن از طریق آن را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.