مزایای استفاده از خدمات برون سپاری فرایند دانش برای کسب و کار


مزایای استفاده از خدمات برون سپاری فرایند دانش برای کسب و کار
برون سپاری تحقیقات مالی، هوش کسب و کار و تجزیه و تحلیل بازار خرده فروشی اهداف کلیدی برون سپاری فرایند دانش یا KPO هستند. در اینجا کار در درجه اول بر اساس اطلاعات با برون سپاری برای صرفه جویی در هزینه ها است. این کار وظایف انجام شده توسط شرکت ها را به یک سرویس سطح پیشرفته تر و بالاتر برای حل مشکلات پیچیده برده است. با این حال ، در مقایسه صنعت برون سپاری فرایند کسب و کار هنوز هم ارائه خدمات برای آثار ساده مانند ورود ادامه مطالب داده ها ، رزرو ، ادغام داده ها و بیشتر.
در حال حاضر تجزیه و تحلیل بازار به تصویر می کشد که سهم برای KPO حدود ۱ تا ۳ میلیارد دلار است و انتظار می رود تا سال ۲۰۱۱ به طور قابل ملاحظه ای به ۱۰ تا ۱۲ میلیارد افزایش یابد. KPO خدماتی را در بسیاری از زمینه ها ارائه می دهد که شامل خدمات تحلیلی، داروسازی، بیوتکنولوژی و تحقیقات بازار است. اکثریت شرکت های ارائه دهنده خدمات KPO در هند، اسرائیل، چین و روسیه با تخصص و مهارت در این زمینه قرار دارند.
خدمات KPO
• کسب و کار و تحقیقات بازار
• داروسازی و بیوتکنولوژی
• طراحی و توسعه مهندسی
• انیمیشن و طراحی
خدمات پزشکی
تجزیه و تحلیل داده ها
خدمات آموزشی
• آموزش و مشاوره
راه حل های قانونی
• Writing & Content Development
• مالکیت معنوی (IP) تحقیق
• مدیریت شبکه
• بازاریابی الکترونیکی
• صنعت خرده فروشی
مزایای KPO
شرکت های KPO بر چنین کارکنانی تأکید می کنند که دانش عمیق دارند و در زمینه های خاصی از کار تخصص دارند. اکثر مشتریان ترجیح می دهند تمرکز بر روی خدمات خاص به جای کسانی که ارائه انواع خدمات IT، BPO و KPO. از این رو برای شرکت های KPO مهم است که مهارت ها را در حوزه خاصی از کار توسعه دهند و بر روی آن تخصص پیدا کنند.
در هنگام استفاده از خدمات برون سپاری کسب و کار مزیت اولیه کاهش مشخص شده در هزینه ها است. بیش از 40-60 درصد هزینه ها با خدمات برون سپاری است که کاملا مقدار قابل توجهی در دراز مدت کاهش می یابد. KPO فرصت های متعددی را برای رشد و گسترش یک کسب و کار در مدت کوتاهی به ارمغان می آورد. با برنامه ریزی استراتژیک و نیروی کار مهارت، یک تیم KPO ارائه می دهد تحقیقات و مشاوره است که اجازه می دهد خدمات کسب و کار کوچک در بخش صنعتی خود را افزایش می یابد. آنها در زمینه کار تخصص دارند و در ارائه ایده های نوآورانه برای کسب و کارها برای متحمل شدن سود در حالی که ترویج محصولات خود را به طور قابل توجهی مفید هستند.
خدمات KPO اجازه تعامل با برخی از بهترین مغزها در این زمینه را می دهد بدون اینکه لزوماً مجبور به استخدام دائم آن ها باشد. کسب و کارها اغلب تخصص و مهارت های مورد نظر را در یک شغل خاص به دست نمی دهند که می تواند با گنجاندن خدمات KPO با دسترسی آسان تر به روشنفکران با کیفیت حل و فصل شود. ارائه دهنده خدمات KPO خوب ممکن است قادر به ارائه تحویل بیشتر بخوانید سریع برای حالت های مختلف مانند دریایی و در ساحل. KPO به سازمان ها اجازه می دهد تا به هم نزدیک تر شوند و یک جامعه کسب و کار جهانی ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *