گسترش شرکت خود را به سود بیشتر با توسعه کسب و کار هوشمندانه


گسترش شرکت خود را به سود بیشتر با توسعه کسب و کار هوشمندانه
همه ما باید پس از چند سال با کسب و کار خود را با آن روبرو: توقف بزرگ و ترسناک. شما بازارهای محلی خود را خسته و در حال حاضر نمی دانم آنچه شما می توانید انجام دهید برای گسترش کسب و کار خود را حتی بیشتر.
اما نگران نباش! من در اینجا برای کمک به شما و به شما برخی از راهنمایی های عالی در مورد چگونگی گسترش کسب و کار خود را با بازاریابی هوشمندانه و استراتژی های توسعه کسب و کار.
اول: آیا بازار محلی شما واقعا خسته شده است؟
این است که گاهی اوقات سخت به صورت اما در حالی که شما فکر می کنید بازارهای محلی خود را خسته آنها اغلب فقط در محصولات خود علاقه مند نیست.
جمعیت محلی شما به احتمال زیاد بسیار متفاوت است – می تواند پنجاه درصد جمعیت کشاورزان و پنجاه درصد جمعیت townfolk وجود دارد. در حالی که خود را “مزرعه کشور بستنی” ممکن است مانند کیک داغ به جمعیت کشاورز فروش townfolk شاید محصول خود را دوست ندارد.
بنابراین اولین نکته در گسترش کسب و کار شما این است که به دست آوردن بازارهای جدید بیشتر بخوانید در منطقه محلی خود را که تنها نیاز به تنظیم کمی از محصول خود را (مانند یک نام متفاوت و یا کمپین بازاریابی).
دوم : دریافت بیشتر از مشتریان موجود خود را
ممکن است مانند یک بدون مغز به نظر می رسد اما تقریبا دو سوم از تمام صاحبان کسب و کار کوچک در مورد آن را فراموش کرده ام. این بسیار آسان تر به پول بیشتر از یک مشتری موجود از پیدا کردن یک جدید است. در اینجا برخی از راهنمایی را به بیشتر از مشتریان خود را:

* یک لیست پستی دریافت کنید. مهم نیست که از اینترنت یا سنتی استفاده می کنید یا نه. جمع آوری اطلاعات آدرس مشتریان خود و سپس ارسال آنها را ارائه می دهد ویژه، کوپن، یادآوری و یا هر چیز دیگری متناسب با مدل کسب و کار خود را.

* توسعه محصول ردیف دوم. محصول ردیف دوم چیه؟ خوب اگر شما بیشتر بخوانید فروش بستنی به احتمال زیاد مشتریان خود را نیز در شام بستنی مارک علاقه مند هستند. فقط محصولات بیشتری ایجاد کنید که می تواند برای مشتریان موجود شما مفید باشد. اگر این توصیه را دوست داشته باشید موفق خواهید بود. از آنجا که آن را بسیار آسان تر برای فروش به بازاریابی موجود از پیدا کردن و یا حتی ایجاد یک جدید!
سوم : اگر بازار محلی خود را واقعا خسته تسلط بر یک خط محصول و یا رفتن ملی (بین المللی)
پس واقعا ً کسي باقي نمونده که بتوني متقاعدش کني که چيزات رو بخري؟ الان فقط دو تا کار هست که ميتوني انجام بدي
یا می توانید شروع به گسترش کالای خود کنید یا ملی یا بین المللی بروید. پيشنهاد ميکنم اول کالات رو گسترده تر کني
فکر می کنم در مورد فروشگاه اینترنتی موفق Amazon.com: اول آنها فقط کتاب می فروخت. سپس کالای خود را گسترده تر کردند. اول آنها پیشرفته تنها به محصولات مرتبط است که مطمئن شوید که همچنین به دوستداران کتاب مانند کامپیوتر و یا بازی های هیئت مدیره فروش.
امروز شما می توانید تقریبا هر چیزی در آمازون خرید – از کتاب بیش از یک ماشین رختشویی جدید به شیر بطری.
اگر شما طبقه بندی خود را گسترش داده و هنوز هم با سود خود را خوشحال نیست و سپس شما فقط می توانید هر دو خارج از بازار محلی خود را گسترش و پیوستن به مسابقه برای ستاره شدن ملی و یا حتی بین المللی با محصول خود را.
فقط ميخوام اينجا پيشنهاد بدم که داري آروم مصرفش ميکني هیچ فایده ای در یک شرکت عظیم که تنها در دو سال گذشته بازارهای بین المللی را فتح کرد تنها برای کاهش سال آینده وجود ندارد.
همیشه مطمئن شوید که شما بیش از صرفه جویی به اندازه کافی برای برخی از موانع و یا اشتباهات را تشکیل می دهند. این مهم تر از همه اگر شما می خواهید برای پیوستن به جنگ بازارهای بین المللی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.