تشخیص, تعمیر, و بهینه سازی کامپیوتر خود را با سیستم محاکمه مکانیک


تشخیص, تعمیر, و بهینه سازی کامپیوتر خود را با سیستم محاکمه مکانیک
با گذشت زمان، شما احتمالا متوجه شده اید که چگونه کامپیوتر شما به نظر نمی رسد در سطح آن استفاده می شود زمانی که آن را جدید بود انجام دهد. مسائل رایج شامل گرفتن زمان بسیار بیشتری برای بوت کردن و رسیدن به یک دسکتاپ قابل کار و فعالیت های روزمره و برنامه های بی پاسخ است. گاهی اوقات، مشکلات حتی آشکارتر هستند، مانند تصادفات تصادفی یا پنجره های برنامه آویزان بدون هیچ دلیل آشکاری. این می تواند آسان به فقط چشم پوشی از این مشکلات خاموش، انتساب آنها را به یک ماشین پیری و یا یک سیستم عامل منسوخ شده است. اما در حالی که هیچ انکار سرعت سریع منسوخ شدن فن آوری وجود دارد، و این واقعیت است که اینجا کامپیوترهای جدید در حال سریع تر شدن تمام وقت، مسائل واقعی اغلب کاملا متفاوت است. در واقع، مگر اینکه کامپیوتر شما بسیار قدیمی باشد (حداقل پنج سال)، احتمالا هنوز مقداری زندگی در آن باقی مانده است.
مشکل معمولا به سادگی به دلیل قدیمی بودن کامپیوتر نیست. در واقع بسیاری از کامپیوترهای جدید سطح عملکرد را که قرار است ارائه ندهند. دلیل این است که آنها اغلب با نرم افزار آشغال ارائه شده توسط تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) مسدود شده است. این ممکن است شامل trialware از برنامه های شما هیچ علاقه ای به استفاده از, برنامه های اختصاصی منسوخ شده, و یا حتی بیشتر برنامه های کاربردی مضر حاوی نرم افزارهای جاسوسی. این نرم افزار از پیش نصب شده در مجموع به عنوان نفخ افزار شناخته می شود، و این یک مشکل رایج با بسیاری از کامپیوترها، به خصوص کسانی است که به سمت بازار مصرف کننده هدف گرفته شده است. اگر شما به تازگی خریداری یک کامپیوتر جدید و از عملکرد آن نا امید, سپس شما احتمالا برنامه های آشغال نصب شده, به طور مداوم در حال اجرا در پس زمینه, و شروع به طور خودکار هر زمان که شما بوت کردن.
این ها فقط برخی از مشکلات رایج است که سیستم مکانیک محاکمه به دنبال حل، و همه با حداقل دانش فنی مورد نیاز از طرف کاربر نهایی است. مهم نیست که آیا کامپیوتر شما با نام تجاری جدید مستقیم کردن قفسه های فروشگاه و یا آن را پنج ساله است. این ابزار قدرتمند و شهودی کامپیوتر لحن ادامه مطالب تا برای ویندوز ارائه می دهد بهینه سازی عملکرد درجه یک, در حالی که تمیز کردن, تعمیر, و سرعت بخشیدن به کامپیوتر شما. این نرم افزار رایگان و کاملا کاربردی تا پایان دوره آزمایشی، به شما فرصت کافی برای دادن آن را اجرا آزمون. این کار بر روی هر سیستم با ویندوز 10 و نسخه های قدیمی تر راه بازگشت به ویندوز 7. برای دریافت بیشترین استفاده از برنامه، شما همچنین باید مطمئن شوید که تمام آخرین به روز رسانی ویندوز اعمال شده است. در ویندوز ۱۰، این اتفاق باید به طور خودکار رخ دهد، چرا که برای حفظ امنیت مهم است.
سیستم مکانیک محاکمه ورزش یک رابط کاربری شیک و کاربر پسند، که نیاز به هیچ دانش تخصصی و یا تجربه به استاد. همه شما نیاز به انجام این است حرکت هر چند زبانه ها برای هر دسته و شیر دکمه برای اسکن سیستم خود را. سپس وضعیت سیستم خود را به شما خواهد گفت و از هر گونه مسائل آن را می تواند حل کند. پس از آن شما می توانید شیر ‘تعمیر’, و برنامه مراقبت از هر چیز دیگری. این فرایند نفخ حذف, تعمیر بسیاری از مشکلات مشترک, تمیز کردن درهم و برهمی بی فایده, و بهینه سازی اتصال به اینترنت خود را با بالا بردن آگاهی به برنامه های مشکل ساز است که hogging پهنای باند خود را. این به مراتب امن تر و قابل اعتماد تر از تلاش برای رسیدگی به صدها رفع دستی. شما می توانید محاکمه دانلود و لذت بردن از قابلیت های کامل با بازدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.