تاکتیکهای موثرتر برای افزایش موقعیتهای جستجوی شما

تاکتیکهای موثرتر برای افزایش موقعیتهای جستجوی شما
هر زمان که واقعاً با کلمات کلیدی و عبارات خاص خود موقعیت بالایی را کسب کنید ، با حجم قابل توجهی از ترافیک پاداش خواهید گرفت ، پس چرا اکنون این کار را انجام نمی دهید؟ به بیشتر سختی هیچ آژانس طراحی از روشهای پیشرفته SEO (مانند جستجوی جهانی) به درستی استفاده نمی کند.
اقدامات زیادی وجود دارد که می توانید برای افزایش عملکرد سایت خود در موتورهای جستجو انجام دهید و هیچ یک از آنها زمان و هزینه زیادی نمی برد. درست است که دقیقاً همان چیزی را که قرار داده اید بیرون خواهید آورد ، اما حتی اگر ماهانه یک تکنیک را اجرا کنید ، از مزایای آن بهره مند خواهید شد.

* یک نقشه گوگل داشته باشید – لیست های مشاغل محلی – از جمله نقشه گوگل – برای هر مشاغل دارای آدرس فیزیکی در دسترس است. خریداران بالقوه معمولاً بیشتر از اینکه به یک لینک بالا به یک وب سایت مراجعه کنند ، روی لیست نقشه کلیک می کنند.

* انتشار خبرمایه – میزبان یک خبرمایه جدید حاوی مقالات اصلی خبری باشید. وقتی افراد با استفاده از عبارات کلیدی مناسب مقاله شما را جستجو می کنند ، صفحات اخبار Google و Bing Crawl را منتشر کرده و مقالاتی را در SERP منتشر می کنند.

* تصاویر را در نظر بگیرید – سایت هایی که بهترین بانک عکس را دارند بهترین شانس را برای جذب بازدیدکنندگانی دارند که از جستجوی تصویر استفاده می کنند.

* ایجاد وبلاگ – Google ارزش زیادی برای محتوای وبلاگ قائل است. داشتن چندین وبلاگ باعث بهبود SEO می شود.

* از مارک تجاری بهره مند شوید – اصلاحات تجاری جدیدترین پیشرفت جستجوی Google است. جستجوی کلمات کلیدی خاص (به عنوان مثال “پخش کننده DVD”) لیستی از پنج مارک برتر مرتبط با آن کلمه کلیدی را ایجاد می کند. سایت خود را برای انواع محصولات خود بهینه کنید.

* به اشتراک گذاشتن داده های محصول – گوگل ، یاهو و بینگ بارگذاری پایگاه داده محصولات را در موتورهای مقایسه آنها آسان می کنند ، بنابراین نیازی به انتظار برای خزیدن صفحات محصول نیست.

* بازاریابی با ویدیو – با انتشار عکسهای صفحه نمایش ویدئویی در SERP ، Google توجه مشتری را به لیست های ویدیویی جلب می کند ، فیلم هایی ایجاد می کند که محصولات شما را به بازار عرضه می کند و از آپلودهای YouTube ، فیدهای XML ویدیو و بهینه سازی برچسب متا ویدیو استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *