نامه کسب و Writing_ چه’s Involved_


نامه کسب و Writing_ چه’s Involved_
اینترنت و عصر پیام رسانی متنی، پیام رسانی فوری و صوتی باعث شده است که برخی از تشریفاتی که برای بهترین برداشت در کسب و کار لازم است، دور شوند. با این حال، فناوری کامپیوتر و اینترنت نیز می توانند به یادگیری نحوه نوشتن درست نامه های تجاری کمک کنند. یک جستجوی ساده اینترنتی می تواند طبقه بندی گسترده ای از منابع و ابزار ها را در اختیار شما قرار دهد تا به شما کمک کند تا اصول نامه نویسی کسب و کار را بهتر درک کنید.
یک نامه تجاری تفاوت زیادی با یک نامه شخصی دارد. نوشتن نامه کسب و کار نیاز به استفاده از زبان رسمی و پایبندی به قوانین ساختاری سخت گیرانه دارد. نامه نویسی شخصی اجازه استفاده از زبان غیررسمی را می دهد، اجازه تزریق احساساتی را می دهد که به بهترین وجه در نامه های تجاری از آن اجتناب می شود و ساختار یک نامه شخصی کاملاً سخت گیرانه نیست. من امیدوارم که راهنمایی های زیر برای نوشتن نامه کسب و کار به شما کمک مطالب بیشتر خواهد کرد در نوشتن صیقلی، سرراست، حرفه ای نامه های کسب و کار با سهولت بیشتر.
با کوتاه و مستقیم نگه داشتن نامه های تجاری خود به زمان ارزشمند دیگران احترام بگذار. خوانندگان باید بلافاصله هدف از نامه کسب و کار شما به آنها نوشته شده است را درک کنند. اشتراک شوخی ها و شایعات را با همکاران تجاری برای مناسبت هایی که غیررسمی تر هستند، ترک کنید.
رواني خيلي مهمه. اطمینان حاصل کنید که هر کلمه ای که در نامه کسب و کار خود می نویسید مربوط و لازم برای بیشتر درک موضوع خطاب شده در نامه خود را برای خواننده است. مراقبت به همان اندازه برای اطمینان حاصل شود که شما نوشتن نامه های کسب و کار خود را به افراد مناسب که باید آنها را دریافت خواهید کرد. شما نمی خواهید برای نوشتن یک نامه شکایت کسب و کار و سپس ارسال آن را به کسی در بخش توسعه محصول که نقش خود را در شرکت شامل رسیدگی به شکایات به عنوان مثال نیست. با این کار شما مال خود و وقت آنها و همچنین به تاخیر انداختن قطعنامه ای را که ممکن است زودتر رسیده باشد هدر داده اند اگر آن نامه را برای فرد مناسب ارسال کرده بودید.
همچنین این مهم است که توجه داشته باشید که تشریفات از ابتدا تا پایان در نوشتن نامه های کسب و کار خود را لازم است. اگر شما از نام و عنوان فرد آگاه هستند، که شما در حال ارسال یک نامه کسب و کار به استفاده از آن است. زمانی از آقا/خانم عزیز استفاده کنید که نام و عنوان فردی را که نامه کسب و کار شما را دریافت خواهد کرد، نمی دانید. همچنین، به یاد داشته باشید به استفاده از عنوان بخش است که مناسب ترین برای نامه کسب و کار خود را، اگر شما نمی دانید که آن را به هدایت. هنگام نوشتن نامه های تجاری خود از زبان عامیانه یا نامناسب استفاده نکنید.
هنگام نوشتن نامه های تجاری خود از ضمیرهای شخصی استفاده کنید. استفاده از “من” برای خودتان و “شما” برای دریافت کننده نامه کسب و کار خود را. شما نیاز به محتاط در مورد استفاده از “ما” در نامه های کسب و کار با سرگشاده شرکت خود را بر روی آنها. این ها را می توان به راحتی به عنوان نماینده شرکت به عنوان یک کل اشتباه تفسیر کرد زمانی که شما در واقع قصد دارید آنها را به تنهایی به شما نسبت داده شود. استفاده از “ما” تنها زمانی که نامه کسب و کار خود را در واقع نمایندگی از شرکت به عنوان یک کل است.
وضوح هر نقطه ارائه شده در نامه کسب و کار خود را نه تنها برای اجتناب از سوء تفاهم مهم است، بلکه به این دلیل که آن را نشان می دهد دانش خود را در مورد موضوع است که نامه های کسب و کار خود را نگران است. قبل از اینکه حتی شروع به نوشتن نامه کسب و کار خود کنید، چند دقیقه طول بکشد تا برای خودتان روشن کنید که چرا آن را می نویسید و نتیجه ای که انتظار دارید از آن به دست آورید. این شما را با یک تصویر واضح تر از پیام شما می خواهید نامه کسب و کار خود را به انتقال و یک جهت روشن برای شروع نوشتن نامه کسب و کار خود را ارائه. اگر به شما کمک می کند تا فهرستی از نقاط اصلی را داشته باشید نمی خواهید فراموش کنید که از آن به عنوان نامه کسب و کار تان یاد کنید، پیش بروید و قبل از شروع به نوشتن نامه، خودتان را یکی کنید.
اثبات و ویرایش نامه های کسب و کار خود را به منظور از بین بردن اشتباهات در املا و استفاده از دستور زبان، و همچنین به نقطه و تصحیح استراحت در ساختار فرم، بسیار مهم است. این غیر عاقلانه است که تنها در spellcheckers کامپیوتر تکیه می کنند برای انجام این کار مهم برای شما. این برنامه ها کامل نیست اینجا و به راحتی می تواند “از دست” تنوع در املای یک کلمه است که می تواند تفاوت زیادی در معنی زمانی که در بدن یک نامه کسب و کار شما نوشته شده است را. شما نیاز به خواندن نامه کسب و کار خود را با صدای بلند تمام راه را از طریق از ابتدا تا پایان حداقل 3 بار، جمله با جمله. بدون اسکن سریع مجاز است. همچنین مفید است که شخص دیگری در دفتر خواندن با صدای بلند نامه های کسب و کار خود را به طوری که شما می توانید “بشنوید” اشتباهات خوانندگان خود را مطمئن هستند که اگر شما آنها را قبل از پستی آنها را تعمیر نیست.
راهنمایی نامه نویسی فوق را می توان توسط هر کسی انجام شده است. تمرکز و صبر ویژگی های بزرگ است که کمک خواهد کرد که افزایش کیفیت نامه های کسب و کار خود را. این نکات مهم است که به یاد داشته باشید چرا که، در بسیاری از موارد، نامه های کسب و کار خود را تماس اولیه شما ممکن است با مخاطبین کسب و کار جدید و کارگران نیز داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.