بازیابی رمز عبور MS Access (گذرواژه پایگاه داده)


بازیابی رمز عبور MS Access (گذرواژه پایگاه داده)
انواع رمزهای عبور Microsoft Access: در MS Access 2 نوع رمز ورود وجود دارد که به شرح زیر است:

* گذرواژههای پایگاه داده: این رمز عبور در MS Access نسخه 95 و نسخههای بعدی استفاده می شود. از گذرواژه های پایگاه داده نیز بعضاً به عنوان رمزهای عبور در سطح اشتراک یاد می شود. آنها با MS Access نسخه 95 معرفی شدند. گذرواژه های پایگاه داده در Microsoft Access نسخه 2.0 وجود ندارد. رمز عبور پایگاه داده در پایگاه داده ذخیره می شود. حتی اگر این رمز رمز شده باشد ، اما اگر پایگاه داده در MS Access نسخه 2003 یا هر قالب قدیمی باشد ، می توان آن را سریعاً استخراج و رمزگشایی کرد.

* رمزهای عبور کاربر: این رمز عبور در MS Access نسخه 2003 و نسخه های قبلی استفاده می شود. رمزهای عبور کاربر در Microsoft Access نسخه 2007 وجود ندارد. رمزهای عبور کاربر عمدتا در همه نسخه های MS Access وجود دارد. در سیستم امنیتی رمز عبور سطح کاربر ، شما در شروع برنامه MS Access احراز هویت می شوید تا با گذرواژه خود وارد شوید. شما باید هر دو نام کاربری و رمز ورود را وارد کنید. کاربران مختلف می توانند مجوزهای مختلفی را بر روی اشیا similar مشابه داشته باشند. مجوزها می توانند به برخی از کاربران خاص یا به یک گروه کامل از کاربران داده شوند. یک پایگاه داده سیستم واحد را می توان بین پایگاه داده ها و برنامه های مختلف به اشتراک گذاشت. در Microsoft Access نسخه 2007 ، مدل امنیتی دوباره طراحی شده و رمزهای عبور کاربر کاملاً حذف شده اند.
رمزعبور پایگاه داده گمشده شما می توانید با وارد شدن به چیزی احمقانه مانند فراموش کردن رمز ورود ، رمزعبور MS Access خود را از دست دهید. این مشکل بدیهی است که از آن دعوت نشده و از آن دعوت نمی بیشتر شود. و متأسفانه فرار از آن دشوار است زیرا فراموش کردن چیزها قسمت رایج ذهن انسان است. فراموش کردن چیزها می تواند یک اتفاق بی ضرر باشد ، اما اگر چیزی به اندازه گذرواژه مهم را فراموش کنید باعث ایجاد نگرانی جدی خواهد شد. این امکان وجود دارد که رمزعبور پایگاه داده خود را از Microsoft Access فراموش کرده باشید. ادامه مطالب در چنین سناریویی ، می توانید دسترسی به اطلاعات مهم خود را که همیشه باید برای عملکرد مناسب عملیات مختلف به راحتی در دسترس شما باشد ، از دست دهید.
نحوه بازیابی رمز عبور پایگاه داده دسترسی: یک ابزار بازیابی رمز عبور Access با انجام کارآمد فرآیند بازیابی رمز ورود پایگاه داده Access می تواند به شما در محافظت از پرونده های MDB و باز کردن قفل پایگاه داده Access کمک کند. یکی از ابزارهای توصیه شده برای محافظت از پرونده های MS Access و بازیابی رمز ورود Access (رمز پایگاه داده) ، نرم افزار SysTools Access Password Recovery است. در زیر مزایای استفاده از این نرم افزار برای بازیابی رمز عبور MS Access آورده شده است:
• کاربردش ساده است
• مقرون به صرفه است
• این یک راه حل سریع نرم افزاری است
• ابزاری نتیجه گرا و عملکرد خوب است
• انجام بازیابی رمز ورود MS Access با استفاده از این ابزار ساده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.