Best Modem & Routers for Satellite Internet Connection


Best Modem & Routers for Satellite Internet Connection
اینترنت ماهواره ای بسیار گیج کننده است، عناصر زیادی وجود دارد که پشت گرفتن یک اتصال به اینترنت ماهواره ای بالا و در حال اجرا می روند. شما نیاز به بسیاری از تجهیزات برای اتصال به اینترنت ماهواره ای. دیش ماهواره ای (که توسط ارائه دهنده اینترنت ماهواره ای شما) ، مودم ماهواره ای و روتر ماهواره ای ارائه شده است. سوالی که بالا می آید این است که بهترین Modem & router برای اتصال به اینترنت ماهواره ای است.
توابع تجهیزات اینترنت ماهواره ای:

* ماهواره اینترنت دیش: اگر شما در یک منطقه روستایی زندگی می کنند و سپس شما ممکن است در سراسر این قطعات زشت از فن آوری بیش از یک بار آمده است. دیش است که سیگنال های اینترنتی دریافت می کند. ارائه دهنده اینترنت ماهواره ای شما را با آن و همچنین نصب آن را فراهم خواهد کرد

* ماهواره مودم: کار یک مودم ترجمه سیگنال های دریافتی از ISP شماست تا تمام دستگاه های خانه شما به راحتی به اینترنت متصل شوند. ISP شما احتمالا شما را با این نیز فراهم می کند. اگر این کار را نمی کنند شما همیشه می توانید بیرون بروید و یکی از خودتان را بخرید! مراقب باشید در حالی که انتخاب آن را به عنوان می تواند با اتصال خود را سازگار نیست.

* روتر: یک روتر سیگنال ها را از یک مودم دریافت می کند و سپس در هر جهت انتقال می دهد تا یک شبکه اینترنتی بی سیم ایجاد شود. بدون روتر، دستگاه های شما نمی توانند به یک اتصال اینترنتی متصل شوند.
آیا شما نیاز به هر دو Modem & Router برای کسب و کار شما؟
شما نیاز به یک مودم برای اینترنت ماهواره ای و ارائه دهنده خدمات اینترنت ماهواره ای اجاره آن را به شما به عنوان بخشی از طرح اینترنت خود را اجاره. شما نیاز به یک مودم برای ترجمه سیگنال شما را از ISP خود را دریافت کنید. با این حال، اگر شما مایل به اتصال بهتر، شما یک مودم است که بهتر است از نظر اتصال و سازگاری نیاز دارند. اجاره روتر شما را بیشتر در یک سال هزینه و سپس خرید آن یک بار.
بهترین مودم برای اینترنت ماهواره ای چه می باشد؟
لازم نیست پول اضافی را صرف مودم ها کنید، مردم در نهایت هر دو Modems & routers را می خرند. یک چیزی که شما باید بدانید این است که شما یک مودم سازگار تر برای اتصال به اینترنت خود را نسبت به یکی از ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود را پیدا کنید.
از هم اکنون تنها دو شرکت هستند که اتصال به اینترنت ماهواره ای به نام HughesNet & Viasat را ارائه می دهند. هر دوی آن ها تقریباً یک نوع مودم را به کاربران خود ارائه می دهند. مودم ها روترهای فای داخلی در آن ها دارند. مودم هایی که از Viasat دریافت می کنید پورت های بیشتری دارند و گزینه های امنیتی بهتری به شما می دهند. در اینجا یک لیست از مشخصات مودم ارائه شده توسط هر دو ارائه دهندگان خدمات اینترنت ماهواره ای است.

* Viasat Wifi Modem:

* Band: 2.4 GHz & 5 GHz

* Protocol: 802.11 a/b/g/n

* Security: WPS, WEP & WPA

* پورت اترنت: 4

* شامل آداپتور برای گزینه های صوتی Viasat

* HughesNet Wifi Modem:

* Band: 2.4 GHz & 5 GHz

* Protocol: 802.11 a/b/g/n

* امنیت: WPS

* پورت اترنت: 1
بهترین روتر برای هیوز نت اینترنت ماهواره ای
هیوز نت مودم HT2000W و واحد ترکیبی فای را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد. این واحد فقط خوب برای بسیاری از کاربران کار می کنند اما اگر شما بهتر اتصال و گزینه های امنیتی و سپس شما می توانید از گزینه های زیر ذکر شده را انتخاب کنید.

* TP-Link Archer AC1750 Smart Wi-Fi Router:

* Band: 2.4 GHz & 5 GHz

* پروتکل: 802.11 ac

* امنیت: WPA/ WPA2

* پورت اترنت: 4

* آنتن ها: 3

* Netgear nighthawk x10:

* Band: 2.4 GHz & 5 GHz

* Protocol: 802.11 ac/ad

* امنیت: WPA/ WPA2

* پورت اترنت: 10

* آنتن ها: 4
بهترین در اینجا بیشتر بخوانید روتر برای اینترنت ماهواره ای Viasat
ویاست به طور گسترده ای به عنوان ارائه دهنده خدمات اینترنت ماهواره ای در دسترس ادامه مطالب است. شما برنامه های بیشتر، گزینه های امنیتی بهتر و انعطاف پذیری بیشتر با Viasat دریافت کنید. اگر چه مورد در اینجا یکسان است، شما می توانید همان قطعه از فن آوری ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت ماهواره ای خود را استفاده کنید. Viasat همچنین مدل هیچ از مودم + روتر آنها ارائه منتشر نمی کند اما ما در بر داشت چند بهترین روتر فای برای اینترنت ماهواره ای Viasat.

* TP-Link Archer AC1750 Smart Wi-Fi Router

* Band: 2.4 GHz & 5 GHz

* پروتکل: 802.11 ac

* امنیت: WPA/ WPA2

* پورت اترنت: 4

* آنتن ها: 3

* Netgear nighthawk x10

* Band: 2.4 GHz & 5 GHz

* Protocol: 802.11 ac/ad

* امنیت: WPA/ WPA2

* پورت اترنت: 10

* آنتن ها: 4
آیا باید مودم را اجاره کنم یا بخرم؟
اکثر ISPs به شما پیشنهاد اجاره مودم و روتر با حداقل هزینه. وقتی می نشینید و محاسبه می کنید، این مودم ها و روترها می توانند به اندازه یک مودم و روتر جدید در طول زمان یک سال برای شما هزینه داشته باشند. هنگامی که شما در مورد HughesNet و Viasat صحبت, هر دو آنها به شما یک دستگاه ترکیب موسیقی جاز از مودم و روتر ارائه. شما باید مودم برای بهترین سازگاری استفاده کنید اما شما می توانید روتر خاموش اگر شما می خواهید به استفاده از خود!
شما هنوز هم می خواهم به پرداخت هزینه ماهانه برای مودم حتی اگر شما استفاده از روتر خود را. به طور معمول ما توصیه در برابر استفاده از تجهیزات اجاره ای اما هنگامی که آن را به اتصال به اینترنت ماهواره ای می آید، شما باید دستگاه شما استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.