کالیبره جدید خود را Television_ سه دلیل که چرا شما باید


کالیبره جدید خود را Television_ سه دلیل که چرا شما باید
میلیون ها مصرف کننده زمانی سرمایه گذاری قابل توجهی انجام می دهند که یک پلاسمای جدید، DLP، یا تلویزیون ال سی دی خریداری می کنند. یک باور رایج این است که تنظیمات نمایش حاضر در زمان تحویل اغلب بهترین تنظیمات هستند. به دلایل مختلف این به سادگی مورد نیست و, در واقع, این تنظیمات کارخانه ممکن است بهترین مشاهده ایجاد نمی, به طور قابل توجهی می تواند طول عمر صفحه نمایش تلویزیون کوتاه, و اغلب باعث خواهد شد که تلویزیون به مصرف انرژی بیشتر از لازم.
تنظیمات صفحه نمایش در طبقه نمایشگاه تلویزیون اغلب به افراطی تنظیم شده است, با حداکثر روشنایی و کنتراست برای گرفتن چشم خریداران عبور. روشنایی درون یک سالن نمایش نیز بسیار متفاوت از آن در اتاق نشیمن متوسط است. تصاویر بیش از حد روشن, کنتراست بیش از حد, و بنابراین جلو می تواند فشار چشم در طول زمان ایجاد کنید. علاوه بر این، چنین تنظیماتی واقع بینانه نیستند و صحنه ای را به دقت تکثیر نمی کنند چرا که شات می شود. قطعا, گرفتن تنظیمات رنگ دقیق نیز کلیدی در به دست آوردن یک تصویر زندگی مانند خواهد بود. یک مالک باید تلویزیون جدید خود را در اتاق قرار دهد و سپس آن را تحت نوع شرایط روشنایی کالیبره کند که در حین مشاهده عادی حضور خواهد داشت.
علاوه بر بهبود کیفیت مشاهده و راحتی، کالیبره کردن اینجا یک تلویزیون جدید می تواند به حفظ زندگی صفحه نمایش کمک کند. تنظیماتی که بیش از حد روشن هستند، پیش از موعد فسفرها را در یک صفحه پلاسما، پیکسل ها در یک ال سی دی، یا لامپ در یک DLP سن خواهند کرد. جایگزینی لامپ بر روی DLP رایج ترین تعمیر است اما می تواند چند صد دلار هزینه حتی اگر مالک طول می کشد در وظیفه. بدیهی است که جایگزینی یک صفحه پلاسما یا ال سی دی شامل هزینه حتی بیشتر در صورتی است که صفحه نمایش دیگر قادر به تولید یک تصویر با کیفیت نیست.
یکی دیگر از دلایل کالیبره کردن هر چه زودتر یک صفحه تلویزیون، کاهش میزان قدرتی است که مصرف می کند. کاهش روشنایی و تنظیمات کنتراست می تواند انرژی مورد استفاده را به طور قابل توجهی کاهش دهد. حفاظت از انرژی نه تنها از نظر زیست محیطی آگاهانه است، اما می تواند به صاحبان کمک کند تا در استفاده از برق در هر ماه صرفه جویی کنند. قطعا, یک دستگاه الکترونیکی تنها مسئول درصد زیادی از هر لایحه قدرت نیست اما با گذشت زمان, پس انداز اضافه مطالب بیشتر کردن. از آنجا که اندازه صفحه نمایش تلویزیون در 10 سال گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است، مصرف انرژی یک تلویزیون بیشتر به یک نگرانی تبدیل شده است. مصرف کنندگان عاقلانه هستند که این موضوع را در هنگام خرید یک تلویزیون جدید مورد توجه قرار دهند.
برای هزینه، بسیاری از خرده فروشان در حال حاضر ارائه مصرف کنندگان خدمات نصب و کالیبره کردن تلویزیون خود را پس از تحویل. با این حال، مالکان همچنین می توانند با سهولت نسبی با استفاده از یک دیسک کالیبراسیون در دسترس تجاری، خود وظیفه را به عهده بسازند. مزیت این روش do-it-yourself این است که اگر تلویزیون در هر نقطه از زمان جابه جا شود، مالک به راحتی می تواند آن را با توجه به محیط زندگی جدید دوباره کالیبره کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.