دلایل استفاده از توپ یوگا به عنوان صندلی چیست؟


دلایل استفاده از توپ یوگا به عنوان صندلی چیست؟
چند دهه قبل دانشمندان توصیف کردند که افراد فوق مدرن فقط انگشت برای تایپ دارند. طبق نظریه تکامل ، سایر اعضای بدن انسان منقبض می شوند. آنها این نظریه را پیش بینی کردند زیرا فکر می کردند افراد قرن بیست و یکم فقط خواهند نشست و کار خواهند کرد.
شکی نیست که پیش بینی کاملا درست شده است. اکنون مهمترین چیز زندگی یک انسان صندلی ای است که برای کارش می نشیند. صندلی اداری اکنون مهمترین مبلمان برای ما است. نتیجه نهایی است. اکثر متخصصان ما از کمر درد و مشکلات مختلف رنج می برند.
هر ابری دارای یک پوشش نقره ای است و در مورد این مشکل نیز همین مورد وجود دارد. تا زمانی که مشکل وجود داشته باشد ، راه حل نیز وجود دارد. صندلی توپی یوگا راه حل نهایی است. این نوع صندلی دارای کاربرد چند برابر است و موارد زیر را ذکر می کنیم.
تناسب اندام بازیابی شود.
در واقع نشستن روی صندلی اداری ، سطح تناسب اندام اساسی ما را از بین می برد. در صورت استفاده از صندلی توپی یوگا ، هر زمان که بخواهید می توانید تمرینات مینی و کششی انجام دهید. این کار را حتی بدون بلند شدن از روی صندلی نیز می توانید انجام دهید. اگر نیاز دارید 1 یا 2 دقیقه بیکار روی این صندلی بنشینید ، می توانید از زمان به روش مولد استفاده کنید. می توانید مقداری تمرین یا کشش داشته باشید. دلیل آن این است که بسیار راحت تر است. همه اینها بدون آزار و اذیت زیاد تناسب اندام از دست رفته شما را بازیابی می کنند.
تراز مناسب ستون فقرات را فراهم کنید
از آنجا که یک توپ یوگا ناپایدار است ، برای به دست آوردن تعادل باید حرکت زیادی را انجام دهید. به طور هم زمان وضعیت کامل ستون فقرات ساده ترین راه برای تعادل است. بنابراین ، بدن شما در نهایت سعی می کند خود را در وضعیت مناسب بدن ثابت کند. این یک ستون فقرات سالم را برای شما فراهم می کند.
تعادل خود را برگردانید.
وقتی تمام مدت روی یک سطح ناپایدار می نشینید ، باید تعادل بسیار خوبی داشته باشید. در نتیجه ، واکنش های عضلانی شما نیز بهبود می یابد. پس نتیجه چه خواهد شد؟ تعادل عالی که در خارج از دفتر نیز لذت خواهید برد.
گردش خون بهبود یافته
با حرکت بدن ، دایره خون افزایش می یابد. این در طول روز اتفاق می افتد. از طرف دیگر ، یک صندلی میز تحریر گردش خون در برخی از قسمت های بدن را کاهش می دهد.
به طرز حیرت انگیزی خنده دار است
چه حسی دارید که در طول روز با یک توپ یوگا دور می زنید؟ شگفت آور است ، نه؟ توپ یوگا مطمئناً جایگزین شگفت آور خنده دار صندلی است. این سرگرم کننده عالی در طول روز برای شما فراهم می کند.
حرکت کل روز خود را تقویت می کند
برای در اینجا بیشتر بخوانید داشتن تعادل نشسته خوب ، یک توپ یوگا همیشه شما را مشغول می کند. شما باید موقعیت خود را همیشه تغییر دهید. وقتی برای انجام کاری بدن خود را 45 درجه می چرخانید ، باید کل بدن شما چرخانده شود.
آسیب عضلانی را کاهش می دهد
اگر مدت زمان مشخصی روی صندلی خاصی بنشینید ، برخی از عضلات ناحیه نشسته مطالب مرتبط شما آسیب می بینند. حرکت مکرر توپ یوگا به شما در بهبود آسیب عضلانی کمک می کند.
منبع عالی برای سوزاندن کالری
وقتی بدن بیشتر در طول روز حرکت می کند ، کالری بیشتری می سوزد. نشستن روی یک توپ یوگا به مدت کل روز ، هر روز 350 کالری می سوزاند. این بدان معنی است که هر 10 روز یک پوند از بین می رود. شگفت آور نیست؟
6 بسته!!!
عضله اصلی شکم برای کمک به جبران تغییرات تعادل استفاده می شود. بنابراین ، هنگامی که روی صندلی توپ یوگا می نشینید ، همیشه از عضلات شکم کم استفاده استفاده می کنید. همانطور که بیشتر اوقات روز روی صندلی می نشینید ، باعث تقویت عضلات شکم بدن می شود.
پرانرژی تر
این یک مفهوم ثابت شده است که ماندن در یک موقعیت واحد فرد را خسته می کند. در عین حال جابجایی یا فعال بودن انرژی بیشتری برای شما فراهم می کند. بنابراین استفاده از صندلی توپی یوگا انرژی شما را افزایش می دهد.
ارزان تر !!
یک صندلی توپی یوگا خوب از 15 تا 80 دلار قیمت دارد. ارزانتر از صندلی ارگونومیک نیست؟
اگر تجربه شخصی استفاده از صندلی توپی یوگا را ندارید ، این کار را ASAP انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *