انتقال خود را از QuarkXPress به Adobe InDesign ساده کنید


انتقال خود را از QuarkXPress به Adobe InDesign ساده کنید
طراحان گرافیک گزینه های مختلف و متنوعی را در اختیار نرم افزار قرار می دهند. با این حال ، در حالی که برنامه های محبوب مزایا و معایب خود را ارائه می دهند ، در نهایت بسیاری از طراحان به دلیل سازگاری و استفاده از قالب جهانی به استاندارد صنعت روی می آورند. QuarkXPress محصولی قدرتمند است که طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد و به راحتی می تواند در برابر سایر راه حل های پیشرو مقاومت کند. با این حال ، آن نیز دارای فرم پرونده اختصاصی خود است ، به این معنی که ممکن است طراحان با مشکلات سازگاری روبرو شوند. در این حالت ، آنها باید چیزی پیدا کنند که فایلهای ایجاد شده در QuarkXPress را به قالب های پشتیبانی شده گسترده تری تبدیل کند.
Adobe InDesign یک صنعت بی چون و چرای در زمینه طراحی گرافیک است ، به همین دلیل بسیاری از طراحان حرفه ای هرگز استفاده از نرم افزارهای دیگر را در نظر نمی گیرند. اگر از هر دو ابزار استفاده می کنید یا می خواهید از QuarkXPress به InDesign مهاجرت کنید ، به یک روش آسان برای تبدیل پرونده های خود نیاز دارید. البته اگر چندین سال اسناد داشته باشید که باید تبدیل کنید ، این مسئله پیچیده می شود. به عنوان مثال ، ذخیره دستی هر یک از سندهایی که می خواهید در Adobe InDesign در قالب فایل قابل دسترسی تری استفاده کنید ، نیاز به زمان زیادی دارد که در QuarkXPress برای باز کردن و ذخیره فایل های خود صرف شده اید. هیچ فرایند تبدیل دسته ای وجود ندارد.
خوشبختانه Q2ID برای نجات اینجاست. توسط Markzware توسعه می یابد ، این یک پلاگین ساده و سبک برای Adobe InDesign است که به شما امکان می دهد پرونده های ایجاد شده در QuarkXPress را باز کنید. این قابلیت همکاری یکپارچه بین دو برنامه را فراهم می کند ، و آن را به یک راه حل ضروری برای کسانی که به Adobe InDesign منتقل می شوند یا هر کسی که از هر دو برنامه استفاده می کند ، تبدیل کرده است. هنگام تبدیل پرونده ها ، نگرانی در مورد مواردی که قرار نیست برنامه ریزی شود آسان است ، اما Q2ID کیفیت و دقت را بالاتر از هر چیز دیگری قرار می دهد. این اطمینان می دهد که تقریباً در همه شرایط هیچ ویژگی از دست رفته ای وجود ندارد. این تقریباً مطالب بیشتر همه موارد مانند لایه ها ، جعبه های متن ، قلم ها ، موقعیت ها ، رنگ ها ، سبک ها ، جداول ، ویژگی ها و موارد دیگر را تبدیل می کند.
با نصب افزونه Q2ID در Adobe InDesign ، می توانید به سادگی مورد جدیدی را که ظاهر می شود باز کرده و پرونده ها را چند لحظه وارد کنید. این برنامه از هر سند ایجاد شده در QuarkXPress از چاپ چهارم تا آخرین نسخه ها پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که حتی اگر سالها از QuarkXPress استفاده کرده اید می توانید به راحتی کل پرونده های خود را انتقال دهید. این بیشتر پلاگین همچنین بدون هیچ مشکلی در تمام نسخه های Adobe InDesign از CS6 تا نسخه فعلی CC 2020 کار می کند. Q2ID نیز به طور مرتب به روز می شود تا اطمینان حاصل شود که با تمام نسخه های Adobe InDesign که اکنون پشتیبانی می شود سازگار است. همه اشتراک ها شامل پلاگین برای همه نسخه ها نیز می باشد.
Q2ID مکالمه کاملی را برای هر صفحه آرایی و تمام مطالب فراهم می کند تا از یک تجربه یکپارچه اطمینان حاصل کنید. این افزونه بصورت اشتراك در دسترس است كه شامل تمام به روزرسانی ها با قیمت 199 دلار در سال است. همچنین برای سازمانهای بزرگتر گزینه های سفارشی پیدا خواهید کرد که اگر بخواهید افزونه را روی تعداد زیادی سیستم بکار گیرید ، ایده آل است. به محض شروع استفاده از افزونه ، به زودی خواهید فهمید که مهاجرت از QuarkXPress به Adobe InDesign چقدر سریع و آسان است. امروز در شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *