10 باید فن آوری های کسب و کار برای صاحب کسب و کار کوچک


10 باید فن آوری های کسب و کار برای صاحب کسب و کار کوچک
کسب و کارهای کوچک در حال رشد در سرعت سریع در سراسر جهان به عنوان مردم بیشتر در حال تهویه به معاملات تجاری متنوع است. اگرچه شروع و اداره یک کسب و کار چالش برانگیز است، اما وعده استقلال مالی در بازار جهانی را می دهد. از شعبده بازی تدارکات راه اندازی تا اطمینان از کسب و کار شرکت دیدار با اهداف خاص، در میان مسئولیت های دیگر، که ممکن است قریب به اتفاق به مالک است. امروزه فناوری برای کسب و کارهای کوچک نقش حیاتی در ساده سازی عرصه بازار برای کارآفرینان دارد. عملیات را برای نتایج مولد بدون دندانه دار کردن بودجه ساده می کند. به عنوان مثال، یک شرکت توسعه نرم افزار ممکن است با کسب و کارهای متعدد همکاری کند تا برنامه های کاربردی سفارشی برای حل مشکلات خاص ارائه دهد.
در این مقاله باید در مورد نیازهای فناوری کسب و کار کوچک که ممکن است بهره وری را بهبود بخشد و سود تولید کند، بحث کنیم.
فن آوری های صاحبان کسب و کار باید استفاده کنید
رایانش ابری
این یک تکنولوژی جدید است که انقلابی در صنعت فن آوری و تبدیل کسب و کارهای متعدد است. رایانش ابری استفاده از سرورهای راه دور در اینترنت برای ذخیره سازی، مدیریت، پردازش داده ها است. مقیاس پذیری و کارایی را برای اکثر سازمان ها بهبود می بخشد از آنجا که مقرون به صرفه است.
• نرم افزار موبایل
تکنولوژی کسب و کار کوچک در برنامه های کاربردی تلفن همراه رشد می کند. امروز، یک برنامه برای عملا هر مشکل وجود دارد. بیشتر کارآفرینان برنامه های مختلفی را در راستای زمینه خود توسعه می دهند تا راه حل هایی را برای کاربران نهایی ارائه دهند. صنعت تجارت الکترونیکی نیز با برنامه های تلفن همراه برای ساده سازی خرید محصولات و خدمات آنلاین رو به افزایش است. با این حال، قبل از راه اندازی یک برنامه، یک کارآفرین باید به دلیل تلاش انجام دهد تا مشخص شود که آیا ارزش واقعی را به مصرف کنندگان ارائه خواهد داد یا نه.
روش های پرداخت
امروز، اکثر خریداران هنوز هم شک و تردید زمانی که آن را به پرداخت آنلاین می آید. با اینکه این فناوری با الگوریتم های بهتری در حال پیشروی است، اما تهدیدهای آنلاین همچنان باعث ترس در میان مصرف کنندگان می شود. بنابراین، کارآفرینان نیاز به توسعه روش های پرداخت امن و نوآورانه است که اعتماد پرورش و حفظ مشتریان وفادار است.
امنیت داده ها
این یک ویژگی بسیار مهم برای هر دو سازمان بزرگ و کوچک است. یک سازمان بدون سیاست داده امن غیرقانونی است و ممکن است باعث سقوط آن شود. کارآفرینان باید در فناوری مؤثر رمزنگاری داده ها سرمایه گذاری کنند که از فرود اطلاعات حساس به دست های اشتباه جلوگیری خواهد کرد.
• نرم افزار منابع انسانی
منابع انسانی بحرانی ترین دارایی در یک سازمان، چه بیشتر بزرگ و چه کوچک است. داشتن یک نرم افزار منابع انسانی با مدیریت خوب نه تنها به کارکنان انگیزه خواهد داد بلکه بهره وری کار خود را نیز افزایش خواهد داد. این برنامه مدیریت حضور و غیاب، تکالیف روزانه، حقوق و دستمزد، بیش از حد زمان و غیره.
چت بوت
این نرم افزار هوش مصنوعی (AI) است که برنامه ریزی شده است تا به عنوان یک انسان با شبیه سازی مکالمات تعاملی کار کند. چت بوت ها هوش مطالب مرتبط بالاتری دارند؛ بنابراین، آنها به طور موثر می تواند مشتریان با درگیر کردن آنها را در سطح شخصی رسیدگی کند. به عنوان مثال، توصیه محصولات یا خدمات خاص.
• ایمیل ها
با پیشرفت های تکنولوژیکی، مردم ممکن است فکر کنند که ایمیل ها از مد افتاده و بی اثر هستند. با این وجود، تحقیقات نشان می دهد که هنوز یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه با نتایج استثنایی است. ایمیل ها مخاطبان گسترده ای با تاثیر قوی دارند. شرکت ها باید یک رویکرد سفارشی برای ارسال ایمیل به مشتریان به طور منظم و آینده نگر داشته باشد.
• مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
داشتن رابطه خوب با مشتریان در دیدار با اهداف و افزایش بهره وری یک شرکت ضروری است. با این حال، مدیریت تمام مشتریان می تواند طاقت فرسا باشد و ممکن است تمرکز اولیه کسب و کار را تغییر دهد. نرم افزار CRM به کارآفرینان کمک می کند تا به طور موثر مشتریان خود را با سهولت و راحتی مدیریت کنند چرا که آنها در مسائل حیاتی دیگری مانند تولید سود سوار می شوند.
هواپیماهای بدون سرنشین
یک هواپیمای بدون سرنشین یک نرم افزار رباتیک است که با یک سیستم جاسازی شده پرواز می کند و از راه دور کنترل می شود. شرکت هایی که بسته تحویل دارند می توانند این فناوری را اتخاذ کنند و از آنجا که هزینه لجستیک را کاهش خواهد داد، دسترسی مشتریان را افزایش دهند. با این حال، کارآفرینان ابتدا باید اقدامات احتیاطی در مورد مفهوم قانونی استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین از آن است که هنوز هم یک موضوع بحث برانگیز است.
• ابزار پیاده سازی و تقویت وب سایت.
کسب و کارهای کوچک باید حضور آنلاین قوی برای ایجاد آگاهی از نام تجاری داشته باشند. با این حال، ممکن است به دلیل مسائل مختلف پیرامون استارت آپ ها چالش برانگیز باشد. بنابراین، این ابزار کسب و کار خود را با ارائه به ترویج نام تجاری به کاربران آنلاین افزایش دهد.
نتیجه
در نهایت انتخاب یک فناوری خاص بستگی به ماهیت یک کسب و کار خاص دارد چرا که هر کارآفرین دارای زمینه مورد علاقه منحصر به فرد است. با این حال، فناوری جدید در کسب و کار یک جنبه ضروری است که ممکن است موفقیت آن را از نظر کارایی، بهره وری، و رضایت مشتری تعیین کند. با یک استراتژی مناسب و یک پلت فرم مناسب، شرکت شما به ارتفاعات جدید افزایش خواهد یافت. تکنولوژی قابلیت استفاده نامحدود را برای تمام شرکت ها در سراسر جهان فراهم می کند. توسعه دهندگان نرم افزار متخصص برای ساخت برنامه های کاربردی مقرون به صرفه است که توابع کسب و کار خود را ساده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.