نحوه ایجاد پیروان واقعی در اینستاگرام


نحوه ایجاد پیروان واقعی در اینستاگرام
راه صحیح برای رشد تجارت خود با استفاده از این برند قدرتمند ، مخاطبان و ابزار بازاریابی محتوا
ما اخیراً در مورد چگونگی تقویت بازاریابی تجاری خود با اینستاگرام صحبت کرده ایم. برخلاف آنچه هنوز بسیاری از مردم معتقدند ، اینستاگرام فقط یک برنامه سرگرم کننده نیست که می توانید عکسهای غذا ، تعطیلات و خانواده را در آن پست کنید.
اینستاگرام به ابزاری قدرتمند برای ایجاد مشاغل مطالب بیشتر تجاری ، ایجاد مخاطب و بازاریابی محتوا تبدیل شده است. ماهانه بیش از 200 میلیون عضو فعال دارد که 60 میلیون تصویر و 1.6 میلیارد پسندیدن در روز دارند.
توجه: بسیاری از افراد در آنجا وجود دارند که قول می دهند هزاران نفر پیروان اینستاگرام شما را رشد دهند ، اما مراقب باشید. بیشتر آنها از حساب های جعلی ایجاد شده توسط ربات ها برای تورم شماره های شما استفاده می کنند.
این نوع دنبال کنندگان مقدار صفر دارند. در حقیقت ، آنها حتی می توانند خطرناک باشند ، بخواهند رمز عبور یا عکس های شما را بدزدند یا شما را با ویروس آلوده کنند.
به گفته شرکت امنیت داده Imperva ، این ربات های بد 28.9 درصد ربات ها در اینستاگرام را تشکیل می دهند.
بهترین راه برای ایجاد فالوورهای اینستاگرام معتبر بودن در برند و مخاطبان خود است.
در اینجا 3 نکته برای کمک به شما در دستیابی به پیروان واقعی اینستاگرام وجود دارد:

* یک داستان با هشتگ بگویید استفاده از نام تجاری خود به عنوان هشتگ بسیار جالب است ، اما باید فراتر از این فکر کنید.
اگر می خواهید از پست های اینستاگرام خود برای گرفتن فالوور استفاده کنید ، از هشتگ های دیگری استفاده کنید که داستان تصویری را که به اشتراک می گذارید بازگو می کنند. هنگامی که پست ها را برای مواردی به اشتراک می گذارید ، می خواهید مکالمه ای را بیشتر بخوانید شروع کنید.
• مناسبت ها
• تبلیغات
• مسابقات
• راه اندازی محصول
یک نمونه خوب از برندی که این کار را به خوبی انجام می دهد ،Tostitos است. آنها از هشتگ #GetTogetherAlright برای تشویق مردم به دور هم جمع شدن و به اشتراک گذاشتن تراشه های خود و همچنین استفاده از هشتگ هنگام به اشتراک گذاشتن عکس های دیدارهای خود استفاده می کنند.
با استفاده از هشتگ های جذاب و مرتبط ، می توانید در جستجوهای اینستاگرام کشف شوید و امیدوارم پیروان خود را در اینستاگرام ایجاد کنید.

* Get CreativeInstagram همه چیز در مورد عکس است ، بنابراین بسیاری از مردم عنوان را بعنوان یک فکر بعدی می دانند.
از زیرنویس تصویر غافل نشوید! شما می توانید با استفاده از کلمات توصیفی که پیروان شما را درگیر ، الهام و سرگرمی می کند ، تعامل ایجاد کرده و اشتراک گذاری را ترویج کنید.
در اینجا چند ایده برای کمک به شما در ایجاد فالوور در اینستاگرام با ارسال پست وجود دارد:
• در زیرنویس خود از س questionsالات استفاده کنید. سوال خود را در ابتدای پست بنویسید تا مردم ابتدا آن را ببینند.
• با ارسال خود شخصی شوید. در مورد خودتان ، یا اینکه چگونه محصول شما به شخص دیگری کمک یا الهام کرده است ، داستانی بگویید.
• از مردم بخواهید تا دیگران را برچسب گذاری کنند. درخواست از افراد برای نشان دادن سه نفر از بهترین دوستانشان یا نشان دادن کسی که از آنها سپاسگزار هستند ، پیروان بالقوه دیگر را وارد معادله می کند.
یک مثال عالی از برندی که پست های شخصی را به خوبی انجام می دهد ، حساب InstagramNatGeo @ است.
آنها داستان های خیره کننده اینستاگرام را با زیرنویس های آموزنده ایجاد می کنند تا کاربر را در مورد مشکلات حیوانات در سراسر جهان آموزش دهند.
به یاد داشته باشید که وقتی صحبت از استفاده از پست های اینستاگرام برای گرفتن فالوور می شود ، همه چیز در مورد اصالت است. از س questionsالات در هر پست استفاده نکنید یا داستان شخصی را بیان نکنید که اصل نیست.

* برو محلی یکی از بهترین راه ها برای ایجاد فالوورهای اینستاگرام خود شناخت همسایگان است!
چه در حال ایجاد تبلیغات اینستاگرام باشید و چه بخواهید رویداد خود را در یک منطقه خاص تبلیغ کنید ، با رفتن به صفحه جستجو و کلیک بر روی برگه مکانها می توانید آنچه در نزدیکی شما اتفاق می افتد را ببینید.
مکان را تایپ کنید تا پست های دارای برچسب جغرافیایی مربوط به آن منطقه را مشاهده کنید. سپس از پست های مرتبط و اخیر برچسب خورده بازدید کنید – البته نه از پست های مشاغل رقیب – و یک نظر یا حتی یک شکلک بگذارید و اگر دوست دارید آنچه را می بینید شخص را دنبال کنید. امیدوارم ، این آغاز یک تعامل ارگانیک باشد.
به عنوان مثال ، اگر خدمات مربیگری زندگی را ارائه دهید ، می توانید مکان خود و به دنبال آن “کارآفرینان” را تایپ کنید. کارآفرینان محلی ممکن است به دنبال تعادل بیشتر کار و زندگی باشند یا در زمینه اهداف زندگی یا چالش های شغلی کمک کنند.
به همین ترتیب ، اگر مکان فیزیکی دارید که افراد در اینستاگرام از آن بازدید کرده اند ، در مورد تصاویر آن پوسترها نظر دهید تا از حضور اینستاگرام شما مطلع شوند و سپس آنها را دنبال کنید.
اینها برخی از بهترین راهها برای ساختن فالوورهای اینستاگرام به روش صحیح است: بدون ربات ، بدون میانبر ، فقط روشهای امتحان شده و واقعی برای تعامل با مخاطبان و تبدیل آنها به فالوور!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.