چگونه برای ترویج موسیقی مسیحی من


چگونه برای ترویج موسیقی مسیحی من
توسعه شخصی: بنیاد موفقیت شما در موسیقی
توسعه شخصی راک به پایه و اساس بازاریابی هدیه خود را در موسیقی است. مهارت های ارتباطی، نحوه برخورد شما با مردم، مایل به مطالعه و بهبود مهارت ها بخش بزرگی از توسعه شخصی است. صنعت موسیقی مسیحی معاصر از این موضوع به عنوان «توسعه هنرمند» نام می گیرد.
علاوه بر این، افزایش این مهارت های ارتباطی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.
بدون شگفتی های بازاریابی معجزه به شما کمک خواهد کرد تا زمانی که شما سرمایه گذاری زمان برای به دست آوردن مهارت در برخورد با افراد دیگر.
به عنوان مثال، اگر شما می توانید با مردم تعامل داشته باشید و یاد بگیرید که نیازهای، منافع، نقاط قوت و اهداف آنها را درک کنید، در معرفی آنها به آنچه باید با موسیقی خود ارائه کنید به مراتب موفق تر از کسی خواهید بود که فقط سعی می کند «خود را بفروشد».
اگر شما می توانید بر روی درک مردم و تمرکز بر کمک به آنها برای اولین بار کار می کنند، شما دور در زندگی چه آن را با موسیقی خود و یا برخی از حرفه های دیگر است.
برای به دست آوردن این مهارت های توسعه شخصی به عنوان ساده به عنوان خاموش کردن تلویزیون و باز کردن ذهن خود را به منابع باور نکردنی از کتاب، به سی دی، دی وی دی، Webinars، تماس های کنفرانس، و حتی سمینارهای خاص است.
در اینجا برخی از مراحل برای شما برای شروع به عنوان شما یاد بگیرند که چگونه به منظور افزایش مهارت های خود را با منابع قدرتمند در توسعه شخصی در دسترس امروز:
√ بخوانید!
منابع در قالب کتاب برای خواندن نامحدود است. البته هیچ کتاب بزرگتری در مورد خرد، استراتژی، کسب و کار یا وزارت از کتاب مقدس وجود ندارد.
در اینجا برخی دیگر که به خوبی ارزش توصیه:
“How To Win Friends and Influence People” by Dale Carengie
“رویایی روزمره” اثر جسی دوپلانتیس
“نهایت من برای بالاترین او” اثر اسوالد چمبرز
“روح رانده موفقیت” توسط دانی جانسون
اون ليست ميتونه ادامه داشته باشه برای ایده های بیشتر، صفحه تحقیقات بازار را در اینجا بررسی کنید.
√ از بهترین ها یاد بگیرید!
سطح درآمد شما اغلب نشان دهنده سطح توسعه شخصی شماست.
یادگیری از کسانی که در حال حاضر موفق در زمینه های شما می خواهید به برتری. اگر یک موسیقی دان مسیحی است، برخی از افسانه هایی را که سال هاست در این صنعت بوده اند بررسی کنید و به جلو رفتن ادامه دهند!
مایکل دبلیو اسمیت، امی گرانت، استیون کورتیس چپمن، تنها چند نفر هستند که به ذهن می رسد که در طول مدت طولانی موفق بوده اند. اونا مهارت هاي فوق العاده اي بودن نه تنها استعداد موسیقی، بلکه مهارت های رابطه ای باور نکردنی.
هنگامی که آن را به استعداد شگفت انگیز همراه با کارآفرین بودن می آید، بیل گایتر “پدر بزرگ” از همه آنها است.
گایتر شرکت موسیقی گایتر را تأسیس کرد که عملکردهای شرکت ضبط، رزرو کنسرت، تولید تلویزیون، مدیریت کپی رایت، فروشگاه خرده فروشی، استودیوی ضبط و تله مارکتینگ را برای امپراتوری گایتر اجرا می کند. گایتر همچنین یک مرکز خرده فروشی به نام منابع خانواده گایتر را اداره می کند.
گایتر و همسرش گلوریا از بسیاری جهات به صنعت موسیقی مسیحی معاصر پس داده اند. برای یکی به طولانی کردن شغل کسانی که پیش از آن ها آمده بودند کمک کردند. مارک لووری، ساندی پتی، کارمن، استیو گرین، امی گرانت، برخی از یک لیست طولانی از هنرمندانی هستند که یا شروع خود را دریافت کردند مطالب مرتبط یا در حین تور با گایترها محبوب شدند.
√ سرمایه گذاری برای به دست آوردن مهارت
یکی از بهترین سرمایه گذاری های شما می توانید انجام دهد، نه تنها برای حرفه موسیقی خود را، بلکه شخصا خواهد بود برای دیدن موفقیت مربی و مربی دانی جانسون. من می توانم از هیچ مربی بیشتر فکر می کنم که آن را به توسعه شخصی می آید.
من شخصا حضور داشته اند دو تن از او “گام های اول برای موفقیت” سمینارها که تا به حال تاثیر فوق العاده ای بر توسعه شخصی من و کمک به بهبود کسب و کار من.
من معتقدم که او مسح شده است و خدا او را برای چنین زمانی به عنوان این بزرگ شده است. پایه و اساس آموزه ها و اصول او از نظر کتاب مقدس استوار است. علاوه بر این، شما چیزی از دانی نمی شنوید که او شخصاً از آن استفاده نکرده یا خودش را انجام نداده است. سابقه ثروت او به خوبی مستند شده است. هنوز به ذکر است صدها هزار نفر او و شوهرش به طور سالی به وزارتخانه های قدرتمند مسیحی می دهند. دني حرف ميزنه!
برخی از مشتریان او نه تنها شامل افراد بیشتر بخوانید کسب و کار موفق، بلکه تهیه کنندگان، بازیگران، هنرمندان، نوازندگان مسیحی… و حتی یک دانشمند موشک!
√ معتبر باشید. واقعي باش . تو باش .
بالاخره بايد خودت باشي . این خیلی مهم است. يادم مياد يه بچه 16 ساله جوان بودم وقتي مامانم منو به يه کنسرت امي گرانت کشيد چیزی که مرا اسیر کرد و باعث شد واقعا ً به موسیقی اش گوش بدهم این بود که چقدر پایین تر از زمین بود و صادق بود.
یادم می آید آن عصر کنسرت که تصمیم گرفته بود این آهنگ را که تازه نوشته بود پخش کند. او در پیانو حفر کرد و در حال خواندن قلب خود را با دست های خود را در سراسر صفحه کلید. ناگهان در وسط دراماتیک ترین بخش لحن یخ زد. اون نميتونست کلمات يا موسيقي رو يادش بياد او به تماشاگران گاز نگاه کرد، آن لبخند گوش دار را داد، و با آهنگ چیدن جایی که او را ترک کرد ادامه داد.
اون “امي” ه. او همان است که آیا او در آشپزخانه خود را پخت و پز یک وعده غذایی و یا بر روی صحنه آواز خواندن به هزاران نفر است.
این ایده از بودن که شما واقعا به یاد من از چیزی گفت : در امریکن آیدل از یکی از “ستاره” کمک به شرکت کنندگان مشتاق.
کنی راجرز در حال توضیح کلید موفقیت در حال حاضر بود، و برای سال های آینده، به عنوان حرفه درخشان خود را ثابت کرده است. او گفت سه چیز برای در نظر گرفتن وجود دارد:
۱)چه کسی و چه افراد دیگری می گویند و فکر می کنند شما هستید.
۲)چه کسی فکر می کنید و می گویید هستید.
3)چه کسی شما واقعا هستند، صرف نظر از آنچه شما و یا دیگران فکر می کنم.
هر چه آن سه نفر را به هم نزدیک تر کنید، شانس بیشتری برای موفقیت برای مدت طولانی خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.