بایدها و نبایدهای شبکه های تجاری


بایدها و نبایدهای شبکه های تجاری
شبکه موثر تجارت فقط یک شبه اتفاق نمی افتد. این به زمان ، انرژی و صبر زیادی نیاز دارد. علاوه بر این ، شبکه های تجاری شامل موارد دیگری غیر از دادن کارت ویزیت به افراد تصادفی در رویدادهای شبکه هستند.
مهم است که بدانید شبکه های تجاری نوعی استراتژی بازاریابی است که شامل ایجاد روابط قوی با سایر متخصصان صنعت شماست. این ممکن است یک روند تدریجی باشد ، اما هنگامی که نتایج مثبت را به آرامی مشاهده می کنید ، پاداش آور است.
علاوه بر این ، شبکه سازی کاملاً یک بازی آهسته انتظار نیست. روشهایی وجود دارد که می توانید برای بهبود و توسعه مهارتهای شبکه خود به خود کمک کنید. و درست مثل هر روش دیگر ، در رویدادهای شبکه های تجاری نیز باید و نبایدهایی وجود دارد که اگر واقعاً می خواهید موفق شوید ، باید آنها را به عنوان راهنما دنبال کنید. در اینجا برخی از آنها وجود دارد:
رویدادهای شبکه های تجاری باید:

* آماده کردن. ممکن است این جمله را شنیده باشید: “اگر نتوانید آماده شوید ، آماده می شوید که شکست بخورید”. شبکه های تجاری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اگر رویداد شبکه ای آینده در تقویم خود دارید ، باید برای تهیه یک مطالب بیشتر استراتژی جامع وقت بگذارید. هنگام آماده شدن برای رویداد شبکه ، سعی کنید تا آنجا که ممکن است اطلاعات بیشتری درباره سایر شرکت کنندگان و خود رویداد جمع کنید. به این ترتیب ، شما می توانید س questionsالاتی برای پرسیدن داشته باشید و آماده خواهید بود تا با همکاران کارآفرین خود مکالمه های مثمر ثمر آغاز کنید.

* مسافت بیشتری را طی کنید. در یک رویداد شبکه سازی کسب و کار ، لازم است که برای دستیابی به موفقیت رویکرد فعال داشته باشید. از نزدیک شدن و شروع مکالمه با سایر شرکت کنندگان نترسید. همیشه بخاطر داشته باشید که ارتباطات ابزاری اساسی است که شما برای به اشتراک گذاشتن و رساندن اهداف خود به هم علاقه مندان به تجارت خود به آن نیاز دارید. ممکن است شروع یک مکالمه کار ساده ای نباشد ، اما اگر قصد دارید مطالب مرتبط کار خود را به سطح بالاتری برسانید ، فعال بودن در رویدادهای شبکه می تواند در ایجاد ارتباطات حرفه ای به شما کمک کند.

* از تجربیات دیگران بیاموزید. شبکه سازی فقط مربوط به تجارت نیست. وقتی به رویدادهای شبکه می پیوندید ، می توانید از دانش جدید و ارزشمند تجربیات دیگران نیز بهره مند شوید. به عنوان یک صاحب کسب و کار برای اولین بار ، یادگیری از کارآفرینان باتجربه تر می تواند به افزایش احتمال موفقیت شما ، ایجاد ایده های جدید و حتی ایجاد همکاری های جدید کمک کند. بعلاوه ، گوش دادن با دقت و یادگیری از داستانهای موفقیت دیگران می تواند الهام بخش باشد و به شما اجازه دهد در طولانی مدت یکی از آنها را بسازید.
شبکه های تجاری کسب و کارها:

* چیدن گیلاس. تعیین اهداف و انتظارات خوب است ، اما باید از انتخاب گیلاس خودداری کنید و هنگام حضور در رویدادهای شبکه های تجاری ، برای برخوردهای جدید باز باشید. به یاد داشته باشید که هرچه بیشتر با همکاران کارآفرین صحبت کنید ، شانس بیشتری برای یافتن فرصت های جدید و جالب دارید. هدف اصلی شبکه ایجاد روابط قوی بین صاحبان مشاغل است. علاوه بر این ، کمک به یک مالک مشاغل دیگر می تواند در ایجاد یک رابطه مشترک و پویا ، که می تواند به فرصت های آینده برای شما منجر شود ، بسیار کمک کند.

* بی تاب بودن. همانطور که قبلاً گفته شد ، شبکه نیاز به وقت ، انرژی و حوصله دارد. برخی از صاحبان مشاغل خیلی زود منصرف می شوند ، زیرا پس از اولین وقایع شبکه نتیجه فوری نمی گیرند. اگر می خواهید به موفقیت برسید ، باید صبور باشید و سخت تلاش کنید تا به نتایجی که می خواهید برسید. علاوه بر این ، برای موفقیت در شبکه سازی ، شما همچنین باید یک شنونده صبور باشید.

* غیرحرفه ای بودن به غیر از یک استراتژی کاملاً برنامه ریزی شده ، رفتار شما در حین رویداد شبکه نیز کمک زیادی خواهد کرد. حرفه ای بودن حتی در کارهای کوچکی که به عنوان صاحب مشاغل انجام می دهید مهم است. به عنوان مثال ، اگر کسی هنوز صحبت می کند و می خواهید نظرات خود را به اشتراک بگذارید ، باید بگذارید آن شخص ابتدا کار خود را تمام کند. خلاصه اینکه هرگز حرفش را قطع نکنید. صبر کنید تا نوبت خود را بگیرید و مودبانه افکار و عقاید خود را اضافه کنید. از همه مهمتر ، حرفه ای بودن چیزی نیست که شما بتوانید از طریق یک آموزش گام به گام یاد بگیرید. حرفه ای بودن به سادگی ادب و خوش اخلاقی می خواهد.
در مجموع ، آگاهی از راهکارها و رفتارهای موثری که باید از آنها در شبکه های تجاری و رویدادهای شبکه اجتناب کرد ، قطعاً به شما کمک می کند تا موفقیت خود را به حداکثر برسانید. علاوه بر این ، اگر می خواهید در سفر شبکه خود راهنمایی کامل داشته باشید ، Bx Networking for Business می تواند هر مرحله شما را هدایت کند. رویدادهای شبکه ای ما می توانند به شما در داشتن دانش و مهارت های بسیار مرتبط کمک کنند که به رشد تجارت شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.