چگونه «ابزارهای بدون کد» به تجارت شما کمک می کنند.


چگونه «ابزارهای بدون کد» به تجارت شما کمک می کنند.
اگر در اوایل سال های 00s درباره راه اندازی مشاغل با بودجه اندک صحبت می کردید ، مردم می گفتند شما دیوانه هستید!
اما امروزه ، بیشتر مشاغل نوپای از جمله شرکت های انفرادی به لطف ظهور ابزارهای بدون کد ، فقط با یک سرمایه گذاری اندک می توانند میلیون دلار درآمد کسب کنند.
این ابزارها به شما امکان ارائه خدمات با کیفیت بالا سریع ، بدون خطای فنی کم و بدون خطا ، به حداقل رساندن هزینه های غیرضروری و جلوگیری از انجام کارهای تکراری را می دهند.

* توسعه وب شما آسان تر شود قبل از این ، مشاغل بیشتری به توسعه دهندگان برای ساختن یک وب ، حتی فقط یک طراحی وب و برنامه ساده ، اعتماد دارند ، اما دیگر نه.
بن توسل ، بنیانگذار Makerpad ، گفت که امروز با خلاقیت بیشتر ، اکنون موانع کمتری برای ساخت واقعی آن وجود دارد.
با استفاده از ابزارهای بدون کد مانند WordPress Website Builder (WP Elementor) ، اکنون می توانید وب سایت های زیبا را سریعتر و فقط با استفاده از “کشیدن و رها کردن سازنده” حتی بدون دانش کدگذاری بسازید.
علاوه بر این ، سیستم های بدون کد مانند Wix و Shopify می توانند سردرد شما را در ایجاد فروشگاه های آنلاین جذاب و متقاعد کننده با ادغام مهم با سایر ابزارهای بازاریابی از بین ببرند.

* ابزارهای بدون کد ، عملکرد فروش شما را افزایش می دهند. ابزارهای بدون کد مانند Zapier ، Mailchimp و ManyChat می توانند بدون نوشتن کد ، باعث بهبود و مقیاس تبدیل فروش و عملکرد فروش شما شوند.
آنها برنامه های شما را بهم متصل می کنند ، گردش کار شما را به صورت خودکار انجام می دهند و اقدامات خاصی را برای هدایت هدایا انجام می دهند ، و فروش 24/7 روز حتی بعد از ساعت کاری شما
جان ایورهارد ، یکی از مشارکت کنندگان فوربس اظهار داشت که با استفاده از ابزارهای بدون کد:
• زمان تیم های IT برای صرف کار سیستم فعلی خود 60 درصد کاهش یافته است.
• تا 75٪ بهبود به موقع بازار توسط شرکت ها ، بنابراین یک مزیت رقابتی نسبت به رقبای خود حفظ کنید.

* به مدیریت خود کمک کنید تا تجارت شما را مدیریت کند ابزارهای بدون کد مانند Trello به مدیریت عالی کمک می کند تا چندین کار را به کارمندان خود نظارت و اختصاص دهد.
حتی اگر تیم از راه دور کار کند و هرگز با یکدیگر ملاقات نکند ، سیستمی مانند Trello می تواند اطمینان حاصل کند که وظایف بر اساس آن انجام می شود.
بر اساس گفته های جان براندون ، یکی از اعضای Business News Daily ، می توانید تیم خود را بر اساس پروژه ها یا ادارات با استفاده از Trello به طور واضح تقسیم کنید.
شما می توانید ارتباط و سازماندهی کسب و اینجا کار خود را در زمینه مدیریت برنامه تجاری خود ، بررسی عملکرد تیم و رعایت آخرین مهلت پروژه های خود انجام دهید.
علاوه بر این ، برای ملاقات مجازی ، تیم شما می تواند در مورد پروژه ها و مشاغل شما در هر مکانی با استفاده از بزرگنمایی ملاقات و بحث کند.
برای نتیجه گیری ، ابزارهای بدون کد اینجا به شما کمک می کنند در انجام هرگونه فعالیت تجاری هزینه های بیشتری را پس انداز کنید. این یک مزیت رقابتی برای تجارت شما در بازار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.