مشاغل در خانه کلاهبرداری!


مشاغل در خانه کلاهبرداری!
مشاهده سایر مقالات نویسنده ابتدا باید کلمه کلاهبرداری را تعریف کنید! اگر شما چیزی بخرید و در ازای آن چیزی دریافت نکنید یا آنها تبلیغاتی دروغین درباره مبلغی که به شما می پردازند انجام دهند ، بله این یک کلاهبرداری است. اما با برنامه IPC هنگام پرداخت 249 دلار ، می توانید برنامه را با سیستم آموزشی بارگیری کنید و همچنین 50 کتاب الکترونیکی و نرم افزاری دریافت خواهید کرد. فقط در آنجا می توانید ببینید که پول شما گم نشده است.
اگر در مورد برنامه IPC و سایر مشاغل آنلاین در خانه تحقیق می کنید ، باید این مطلب را بخوانید. اگر هنوز در جستجوی مشاغل نیمه وقت در خانه برای درآمد اضافی هستید ، در مسیر درست قرار دارید. من می گویم که ، از آنجا که شما به دنبال هستید و آماده ایجاد تغییر در زندگی خود هستید. با درآمد اضافی به شما فرصتی برای داشتن سبک زندگی بهتر می دهد.
برنامه IPC می تواند زندگی مورد نظر شما را برای شما فراهم کند. مانند هر چیزی ، به کار احتیاج دارد اما نزدیک به کاری نیست که در یک کار تمام وقت انجام می دهید. چیزی که من بیشتر با برنامه IPC دوست دارم این است که شما کار خود را انجام می دهید و درآمد پس مانده شما را پرداخت اینجا می کند. به همین دلیل برنامه IPC بهترین مشاغل آنلاین در خانه در اینترنت است. آنچه برنامه IPC دارد و سایر مشاغل آنلاین در خانه ندارند ، طرح جبران مرحله 3 است. این بدان معناست که وقتی اولین فروش خود را انجام می دهید 200 دلار درآمد کسب خواهید کرد ، فروش دوم به شخصی که برنامه را از آن خریداری اینجا کرده اید تعلق می گیرد. فروش سوم شما به دست شما می رسد. که 200 دلار درآمد دارد. شما چهارم هستید به صف صعود خود ، پنجمین به شما ، شش فروش مجدد به خط صعود خود و هفت و هشت فروش خود با مبلغ کل 1000 دلار در جیب شما می رود. در ازای هر فروشی که داشته اید ، آنها همان اصل را برای شما انجام می دهند. این بدان معناست که برای هر فروش 2 ، 4 ، 6 که انجام می دهند ، آنها به شما مراجعه می کنند. اکنون می دانم که به چه فکر می کنید ، نه هرم نیست. شخصی که در پایین است می تواند بیشتر از شما درآمد کسب کند. اگر او همچنان فروش بیشتری از شما ایجاد می کند ؛ او بیشتر از شما درآمد کسب خواهد کرد این طرح جبران خسارت زیادی به شخصی که کار می کند پرداخت خواهد کرد. اگر بعد از فروش هشتم فروش خود را متوقف کنید ، و هشت نفری که این برنامه را فروخته اید نیز فروش خود را در 8 ام انجام دهند ، 3000 دلار درآمد کسب خواهید کرد. وقتی دیگران فروش 8 خود را انجام دهند ، 9000 دلار درآمد کسب خواهید کرد و این روند رو به رشد است. فقط تصور کنید که اگر به فروش خود ادامه دهید ، چقدر می توانید درآمد کسب کنید. من به شما می گویم هیچ مشاغلی در خانه وجود ندارد که مانند این شغل پرداخت کند.
برو تحقیق کن و خودت می بینی در خارج از کشور هیچ شغل اینترنتی در اینترنت وجود ندارد که با IPC مقایسه شود. به خود لطف کن و خواهی دید. چه چیزی رو مجبوری از دست بدی؟ چه کسی می داند ، ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید تا در زندگی پیش بروید. به من اعتماد کنید ، این بن بست یا شغل شما نخواهد بود که شما را به عقب باز می گرداند و پولی را که نیاز دارید به شما می دهد. فکرش را بکنید!
سایر مشاغل در خانه آموزش سیستم هیچ مشکلی با سیستم آموزش IPC برای انجام بازاریابی آنلاین ندارند. ما شرکت های مختلف مشاغل خانگی داریم که این برنامه را فقط برای یادگیری نحوه انجام بازاریابی بصورت آنلاین خریداری می کنند. این ثابت می کند که ما بهترین سیستم آموزش آنلاین را برای هر مشاغل در شرکت های داخلی داریم و همچنین ثابت می کند که ما سیستم خوبی داریم که کار می کند.
در اینجا هیچ سیستمی مانند این وجود ندارد. این برای شماست که باید از زندگی خود تصمیم بگیرید که چه می خواهید. اگر می خواهید چیزی تغییر کند ، باید چیزی را از زندگی خود تغییر دهید. حرکت درستی انجام دهید و آرزوی خود را برای شما رقم بزنید.
برای اطلاعات بیشتر به جستجوی Google در مورد پول و موفقیت در خانه بروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.