چه چیزی مانع از تصویب برق تولیدی خورشیدی در ایالات متحده می شود_


چه چیزی مانع از تصویب برق تولیدی خورشیدی در ایالات متحده می شود_
بر اساس تحقیقات شرکت مشاور Navigant ، ایالات متحده در حال حاضر حدود 700 مگاوات تولید برق صفحه خورشیدی نصب شده دارد که به شبکه متصل است. این نشان دهنده کمتر از 1٪ از کل برق تولید شده بیشتر در ایالات متحده است.
هر ایالت با استفاده از سیاست های مستقل وارث ، سرعت پذیرش خورشید را کنترل می کند. اگر این سیاست ها بدون تغییر باقی بماند ، تولید پانل های خورشیدی در ایالات متحده ، تولید کنندگان تجاری و مسکونی انتظار می رود تا سال 2015 به 6000 مگاوات برسند.
سه هزار از 6000 مگاوات در کالیفرنیا تولید می شود. برنامه های تشویقی کالیفرنیا استاندارد طلایی در میان طرفداران انرژی خورشیدی است. رشد در بازار انرژی خورشیدی خانگی تا زمانی که سایر کشورها قوانین مطلوب اندازه گیری خالص را تصویب نکنند ، رشد نخواهد کرد. اجرای آرام خورشیدی می تواند هزینه نصب سیستم برق تجدید پذیر و جبران برق را که از تولید بالقوه خورشید تلف می شود ، جبران کند. گزارش Navigant تخمین می زند که در صورت برداشتن محدودیت های اجرای خورشیدی ، در هشت سال آینده 3000 مگاوات برق صفحه خورشیدی در دسترس باشد.
هشت ایالت وجود دارد که هیچ قانون اندازه گیری خالص ندارند. این ایالت ها داکوتای جنوبی ، کانزاس ، می سی سی پی ، آلاباما ، تنسی ، فلوریدا ، آریزونا و ایالت خودم کارولینای جنوبی هستند. در لیستی که توسط New Energy Source تهیه شده ذکر شده است که کالیفرنیا ، نیوجرسی ، پنسیلوانیا و مریلند به دلیل قوانین محدود کننده ، بالاترین امتیازات را برای سازگاری خورشیدی با سایر کشورهای با نمرات پایین دریافت می کنند.
از سپتامبر 2007 ، 39 ایالت برخی از قوانین را برای جبران خسارت به مصرف کنندگان برای ارسال انرژی تجدیدپذیر تولید شده به شبکه ، اتخاذ کرده بودند. در پشت صحنه موارد زیادی وجود دارد که ایالت ها و شرکت های تولید برق مایل به جنگ جدی برای جلوگیری از دستورات فدرال برای فشار دادن انرژی تجدیدپذیر خورشیدی هستند.
در ایالت کارولینای جنوبی من ، تعاونی برق Santee ، که متعلق به ایالت کارولینای جنوبی است ، ژنراتورهای سوختن ذغال سنگ به ارزش 998 میلیون دلار را پیشنهاد کرده است. این سایت توسط دولت فدرال برای بررسی عمیق تر تأثیرات محیطی در معرض تعلیق قرار گرفته است. در همین حال ، Santee با مطالعه به سفارش خود به مبارزه ادامه می دهد. مطالعه آنها نتیجه گیری می کند: “900 میلیون دلار تولید اقتصادی ، 500 میلیون دلار درآمد و 9300 شغل برای كارولینی های جنوبی” متأسفانه. سانتی تلاشی برای مطالعه تأثیرات زیست محیطی یا اینکه ترکیبی از اقدامات تجدید پذیر / غیر قابل تجدید در آینده برای دولت به چه معناست ، انجام نداد.
لایحه سوخت های تجدیدپذیر فدرال در سنای آمریکا متوقف شده است. شرکت جنوب ، شرکت برق الکتریکی آمریکا و سایر تولیدکنندگان اخراج شده از زغال سنگ لابی گران برجسته واشنگتن را استخدام کردند ، از جمله شرکت رودی جولیانی ، برای کمک به شکست تدابیری که آنها را مجبور می کند برق تولید شده توسط باد ، خورشید و سایر انرژی های تجدید پذیر را به 15 درصد افزایش دهند. از کل ایالات متحده تا سال 2020. این میزان امروز کمتر از 2 درصد است و حرکتی است که به گفته صنعت حداقل 67 میلیارد دلار هزینه مطالب مرتبط دارد. طبق گفته مرکز سیاست های پاسخگو مستقر در واشنگتن ، شرکت جنوبی در این سال 7.26 میلیون دلار برای لابی کنگره هزینه کرده است که این مبلغ بیشتر از شرکت اکسون موبیل یا شرکت جنرال موتورز است. این شرکت ها شرکت هایی مانند Bracewell & Giuliani LLP را استخدام کردند ، جایی که جولیانی ، نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری ، یک شریک است. این لایحه به شرکت های تأسیساتی نیاز دارد تا از سال 2010 به میزان 2.75 درصد از انرژی خود را از منابع تجدیدپذیر تأمین کنند و این میزان در سال 2020 تا 15 درصد افزایش یابد. شرکت هایی که نتوانند استاندارد را رعایت کنند مجبور به پرداخت جریمه ای به دولت فدرال هستند. شرکت تعاونی Southern Co و سایر شرکت های تولیدکننده این مانع را بسیار زیاد می دانند و به نظر می رسد موفق شده اند بخش سوخت های تجدیدپذیر را از لایحه ای که به رئیس جمهور بوش می رود حذف کنند.
یک صاحب خانه معمولی رای در تصویب استانداردهای تولید برق با سوخت های تجدیدپذیر ندارد. این نبرد توسط دولت ایالتی و فدرال و شرکت های قدرتمند تولید کننده برق در حال انجام است. مشکل این است که یک خانه دار متوسط ​​بازنده بزرگ این مبارزه خواهد بود. چاره اصلی ما نوشتن نماینده ایالتی و فدرال برای اتخاذ تدابیری است که بتوانیم از پس انداز بالقوه هزینه استفاده کرده و آلودگی برق تولید شده توسط خورشید را کاهش دهیم.
نامه های ما به نمایندگان دولت ما باید راهی برای این موارد داشته باشند:

* تولید بیشتر انرژی تجدیدپذیر را تشویق کنید

* تولید پراکنده مشتری نشسته (سوخت های بادی و خورشیدی) را ارتقا دهید

* تقاضا را در یک شبکه همیشه فزاینده کاهش دهید

* پاداش سرمایه گذاری در فناوری های تجدیدپذیر

* استقلال انرژی را تسهیل کنید

* کیفیت هوا و بهداشت عمومی را بهبود ببخشید

* توسعه اقتصادی در کشور را ارتقا دهید.
اکثر ایالت هایی که سیاست های اتصال و شبکه اندازه گیری خود را تجدید نظر کرده اند ، این کار را برای پیگیری همین اهداف انجام داده اند.
حق چاپ (c) 2008 Paul Calhoun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.