چرا پرداخت شرکای وابسته به ازای هر کلیک به این برنامه وابسته سودآور مراجعه کنید – قسمت سوم


چرا پرداخت شرکای وابسته به ازای هر کلیک به این برنامه وابسته سودآور مراجعه کنید – قسمت سوم
سایر مقالات نویسنده را مشاهده کنید اگر وابسته پرداخت هر کلیک هستید و مقالات قبلی من را از دست داده اید ، واقعاً نمی خواهید این مطلب را از دست بدهید.
در این مقاله ، من 5 دلیل از 9 دلیل قانع کننده باقی مانده را برای ادامه تبلیغات پرداخت به ازای هر نمایش ادامه می دهم. شما خواهید فهمید که چگونه از وب سایت خود درآمدزایی کنید حتی اگر ترافیک وب شما بی کیفیت باشد.
خوب ، بیایید بیشتر وقت خود را از دست ندهیم و به دلیل شماره 5 بپردازیم.

* مطالب بیشتر کاهش بازدهی تبلیغات از قبل تبلیغ کنندگان برندهای بزرگ متوجه شده اند که در مقایسه با گذشته بازدهی خوبی در تبلیغات تلویزیونی ندارند. این مارک های بزرگ ، از جمله BIG 8 در تبلیغات. این بیشتر به این دلیل است که یک فرد متوسط ​​که به اینترنت دسترسی دارد 4 برابر بیشتر از تماشای تلویزیون در اینترنت هزینه می کند (من یک دلیل اثبات راه رفتن هستم).
اختراع ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال (DVR) نیز می تواند یکی از بزرگترین عاملان بازگشت تبلیغات در خانه باشد. چرا؟ ساده. مطالعات نشان می دهد که 90٪ از دارندگان DVR از طریق تبلیغات تلویزیونی به سرعت در حال ارسال هستند!
با کاهش چشمگیر اثربخشی تبلیغات تلویزیونی ، جای تعجب نیست که حتی تبلیغ کنندگان برندهای بزرگ برای بازده بهتر به پرداخت هزینه تبلیغات در هر نمایش روی می آورند.

مشارکت قوی با همکاری یکی از موتورهای جستجوگر بزرگ ، فرصت و پهنای باند را برای پخش تبلیغات صوتی به هر بازدید کننده از هر صفحه وب در هر وب سایت موجود فراهم می کند! آیا می دانید 29.7 میلیارد صفحه وب جداگانه وجود دارد ، در حال حاضر و در حال رشد است؟ آیا می توانید با این مشارکت ، درآمد بالایی را کسب کنید؟ نه؟
خوب پس اجازه دهید توضیح بیشتری بدهم.
این بدان معنی است که شما می توانید:
الف) به عنوان ناشر ، تقریباً به بازدیدکنندگانی می رسد که از این 29.7 میلیارد صفحه آنلاین بازدید می کنند و درآمد کسب می کنند. PPP مشابه برنامه google adsense است اما درآمدزایی بهتری دارد (زیرا برای کسب درآمد نیازی به کلیک ندارید).
ب) به عنوان یک ارجاع ، این بدان معنی است که مدیران وب این 29.7 میلیارد صفحه وب منحصر به فرد هستند که احتمال بالقوه شما وجود دارد. این یک منبع تقریباً بی پایان از چشم اندازها است که می توانید به این برنامه مراجعه کرده و از آن کمیسیون ارجاع دهید ، نه؟
بعداً به جزئیات بیشتر در مورد برنامه ارجاع ارائه شده توسط PPP می پردازم.

* قدرت در صدا برخلاف محتوای سرد و سخت نوشتاری ، صوتی لمس انسان را دوباره به تبلیغ تزریق می کند. من معتقدم که این می تواند به بهبود فروش کمک کند. مهمتر از همه ، تحقیقات نشان می دهد که 78٪ از مردم یک سیستم صوتی بر روی رایانه خود دارند که همیشه روشن است. این خبر خوبی برای تبلیغ کنندگان است ، مگر نه؟
بنابراین این چه ترجمه ای دارد؟ تبلیغ کنندگان تمایل بیشتری به صرف هزینه برای اجرای تبلیغات صوتی در وب سایت (ها) دارند. فقط چیزی عالی که می توانید به عنوان یک شرکت وابسته آرزو کنید تا درآمد بیشتری کسب کنید.

* آموزش جامع NetAudioAds ، شرکتی که پیشگام برای هر نمایش پرداخت می کند ، با ناشر خود رشد می کند. در حال حاضر یک سری آموزش برای کمک به ناشر در موفقیت در استفاده از این روش تبلیغاتی جدید در دسترس است. حتی اگر تازه وارد هستید ، نگران نباشید. مطالب آموزشی گام به گام شما را از سطح صفر به سطحی می رسانید که می توانید از این برنامه پول نقد دریافت کنید.
برخی از آموزش ها شامل ،
من) نحوه تماس با دارندگان وب سایت) استفاده از یاهو برای یافتن چشم انداز AdSense) نحوه راه اندازی صفحه فشرده سازی در وب سایت شما ب) نحوه راه اندازی یک وب سایت رایگان برای میزبانی از کد PPP شما) نحوه برقراری ارتباط با چشم انداز شبکه PPP خود را بسازید
در حال حاضر فیلم های آموزشی بیشتر در دست ساخت هستند تا یادگیری را به یک کار آسان و لذت بخش تبدیل کنند.
این مطالب آموزشی بسیار ارزشمند هستند ، خصوصاً اگر نمی دانید از کجا شروع کنید و فرصت عضویت در برنامه را دارید.
بهترین قسمت: این موارد بصورت رایگان ارائه می شوند.

* به این نکته توجه کنید ، زیرا به طور بالقوه می تواند تنها دلیل تعیین کننده باشد ، چرا شما باید بخشی از جامعه تبلیغات برای هر بازی باشید. برخلاف برنامه google adsense ، PPP به شما اجازه می دهد 100٪ از ترافیک وب خود را کسب کنید بدون فروش هر چیزی بازدید کننده شما حتی نیازی به کلیک بر روی هر چیزی ندارد. وقتی آنها در سایت شما قرار می گیرند ، 25٪ از درآمد “هر بازی” را که توسط تبلیغ دهنده هایی که در وب سایت شما تبلیغات صوتی پخش می کنند ، هزینه می کنید.
به طور متوسط ​​، 25٪ بسیار بیشتر از مبلغی است که google adsense برای کلیک برای مدیر وب پرداخت می کند.
به جای صوتی 5 ثانیه ای ، می توانید در طرح تبلیغات 30 ثانیه ای شرکت کنید. مطمئناً برای تبلیغ طولانی تر به شما حقوق بیشتری می دهند.
فقط یک استراتژی از سر من برای به حداکثر رساندن درآمد کسب کنید: تبلیغات صوتی طولانی تر را در صفحات پر بازدید اجرا کنید.
“اما بازدید از سایت من بیچاره است!” فریاد زدی.
جای نگرانی نیست هنوز هم می توانید از طریق برنامه ارجاع درآمد کسب کنید.
علاوه بر 25٪ ، پرداخت به ازای تبلیغات تبلیغاتی نیز ارائه می دهد ، 5٪ از آنچه تبلیغ کننده صرف تبلیغات PPP در وب سایت (ها) می کند
الف) از کسانی که شما مراجعه می کنید. ب) ارجاع مستقیم شما باعث می شود. بنابراین این سه جریان منبع درآمد از یک برنامه است.
همانطور که می دانم ، این فرصت محدود است. NetAudioAds تعداد ناشرانی را که می توانند از درآمد ارجاع در 2 سطح لذت ببرند ، محدود می کند. اینها گروه اصلی شرکای بازاریابی هستند که به کسب درآمد ارجاع ادامه می دهند.
چه کسی می خواهد یکی از شرکای اصلی بازاریابی خود باشد و از درآمد پردرآمد این برنامه تبلیغاتی پرداخت در هر بازی لذت ببرد؟ شما انجام می دهید؟ سپس با PPP وارد سایت خود شوید و از وب سایت خود درآمد کسب کنید.
ضمناً ، آیا به شما گفتم عضویت در این برنامه رایگان است؟
گوگل برای چالش آماده هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *