VM Direct


VM Direct
مشاهده سایر مقالات نویسنده VM مخفف “رسانه مجازی” است که استفاده از فن آوری جریان فیلم برای ایجاد تبلیغات و تبلیغات ویدیویی آنلاین برای استادان وب و شرکت ها است. Streaming media technology یک فناوری نسبتاً جدید در دنیای بازاریابی اینترنتی و ارائه آنلاین است. آموزش از طریق اینترنت نیز از این رسانه مجازی حاصل شده است. رسانه های مجازی از اوایل دهه 1980 شروع به شناخته شدن وجود آن در شبکه جهانی وب کردند. با این حال ، فن آوری برای تلفیق ایده های VM Direct در آن زمان چندان پیشرفته نبود. سطح پیشرفت سخت افزار رایانه ای با بسیاری از موانع فن آوری برای غلبه بر آنها مسیری طولانی داشت. برخی از زمینه های فناوری رایانه که باید تحت پوشش قرار می گرفتند ، ظرفیت تراشه حافظه بود که باید بسیار افزایش یافته و فناوری انتقال اینترنت افزایش می یافت.
اواخر دهه 1980 شاهد پیشرفت زیادی در زمینه فناوری رایانه و به طور کلی اینترنت بود. رایانه ها بسیار سریعتر شدند و اکنون توانایی نمایش گرافیک پیچیده همراه با تولید صدا را دارند. تکنیک های چندرسانه ای بسیار بیشتر از حد انتظار پیشرفت کرده و زمینه را برای فناوری مجازی VM فراهم می کند تا ارائه ها و تبلیغات مجازی تعاملی تر باشد و نتایج به مراتب بهتر از هر کارآفرین وب را تصور کند. VM Direct اولین کسانی بودند که از فناوری پخش جریانی مبتنی بر JAVA و بدون نیاز به نرم افزار ، بارگیری ، فایلهای اجرایی یا پخش کننده های رسانه ، از فناوری جریان سازی در بازار استفاده کردند. هیچ مانعی برای ورود بینندگان بالقوه وجود ندارد. بهترین مشاوران و مشاغل وابسته می توانند با ارائه این محصول پیشرفته به مشتریان خود ، درآمد زیادی بدست آورند.
ناگفته نماند که فناوری Direct Direct و جریان ویدئو در چند سال گذشته با افزایش نفوذ باند پهن باند و فیلم تولید شده توسط کاربر ، باعث تغییر تمرکز کسب و کار و فناوری از بنگاه های اقتصادی و سازمانی به مطالب مرتبط بازارهای مختلف شده است. فضای مصرف کننده در سال 2004 ، در کنفرانس پخش جریانی ویدئو و بازاریابی تعاملی مباحث مربوط به بازاریابی در اینترنت با فروشندگانی که تقریباً منحصر به راه حل ها و برنامه های سازمانی بود ، با نسبت نزدیک به 4 به 1 بحث شد. در VM Direct ، آونگ در جهت دیگری شروع به چرخش می کرد ، فروشندگان روش های سرمایه گذاری در بازار پررونق تبلیغات و رسانه های سرگرمی را برجسته می کردند. فناوری هایی که در فضای سازمانی به کمال رسیده اند ، در حالی که نفوذ باند پهن به عقب مانده است ، برخی از راه حل هایی است که به ناشران رسانه ای و سرگرمی اجازه می دهد مخاطبانی را که اکنون با دسترسی به اینترنت ، تشنه فیلم های آنلاین هستند ، به دست آورند.
یکی از بزرگترین پیمانکاران دولتی در ایالات متحده می تواند به عنوان نمونه ای از مزایای پخش ویدئو مورد استفاده قرار گیرد ، لاکهید مارتین از سه سال قبل به طور منظم از جریان ویدئو برای ارتباطات استفاده می کند ، با جلسات “همه دستان” شرکت به رهبری رئیس واحد بازرگانی در سال 2003. از آن زمان ، استفاده از تقاضا و از طریق وب سایت با جهش و رشد روبرو شده است. به گفته اریک هاردز ، مهندس ارشد طراحی و رهبر تیم راه حل های چندرسانه ای لاکهید مارتین ، در سال گذشته تعداد انحصارهای وب در هر سال چهارصد درصد افزایش یافته است. تعجبی ندارد که فناوری VM Direct برای ماندگاری اینجاست.
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.