چرا تبلیغات آنلاین برای کسب و کار شما برنده است


چرا تبلیغات آنلاین برای کسب و کار شما برنده است
مشاهده سایر مقالات نویسنده اگر یک کلمه در مورد 2011 برای بسیاری از مشاغل خلاصه شده باشد ، آن عبارت RECESSION بود. دوران سخت اقتصادی که ما با آن روبرو بودیم مستقیماً ضربه ای به صنعت انگلیس وارد کرد. بیکاری بیشتر و کاهش هزینه های مصرف کننده که به بودجه کمتری تبدیل می شود ، در نتیجه باعث کاهش حاشیه سود و درآمد برای بسیاری از مشاغل می شود.
در چنین شرایط سخت ، با ضربه زدن به خطوط اصلی بسیاری از مشاغل ، تبلیغات می توانند لوکسی به نظر برسند که بسیاری از پس آن برنمی آیند. با این حال ، در شرایطی که تا حدودی متناقض به نظر می رسد ، مشاغلی که نیاز به بازاریابی مداوم را درک می کنند ، کسانی هستند که در آن طرف رکود اقتصادی ظاهر می شوند و سهم خود را در بازار حفظ می کنند و از رقبای خود جلوتر می روند.
نکته مهم این است که از بازاریابی صرف نظر نکنید بلکه اطمینان حاصل کنید که هر پوند تبلیغاتی بیشتر و بیشتر از قبل برای کسب و کار شما کار می کند. این جایی است که تبلیغات آنلاین مزایای قابل توجهی نسبت به تبلیغات مجله ای ، نمایشگاهی و تلویزیونی ارائه می دهد و می تواند ثروت بسیاری از مشاغل رکود اقتصادی را تبدیل کند.
در حال حاضر وب به قدری در نحوه زندگی بسیار مهم است که بسیاری از ما زندگی خود را می گذرانیم و کسب و کارها نمی توانند از این رسانه چشم پوشی کنند. جدا از اندازه ، مزایای دیگری نیز وجود دارد که تبلیغات آنلاین بیش از روش های سنتی بازاریابی دارد و این می تواند برای ایجاد هدایای فروش ارزشمند برای تجارت شما در این شرایط سخت اقتصادی اساسی باشد.
این یکی ارزون تره – این یکی کم ارزش تره
برخلاف روزنامه های روزنامه و مجله هایشان ، اکثر رسانه های تبلیغاتی آنلاین هزینه چاپ و توزیع را متحمل نمی شوند و آنها می توانند این هزینه های سربار کاهش یافته را به عنوان پس انداز مستقیم به تبلیغ دهندگان خود پرداخت کنند.
تبلیغات آنلاین ، مشاغل از هر اندازه را قادر می سازد تا به بازارهای ملی در وب دسترسی پیدا کنند و با رقم قابل توجهی کمتر ، خود را در شرایط رقابتی با رقبای بزرگتر قرار دهند.
به یک بازار بزرگتر می رسد
نه تنها بازاریابی برای مشتریان بالقوه از طریق رسانه های آنلاین ارزان است ، بلکه تعداد مشتریان بالقوه برای تبلیغات آنلاین بسیار منفجر می شود. مواجهه ملی یا جهانی در دسترس اکثر مشاغل کوچک است و آنها را در شرایط رقابتی با رقبای بزرگتر خود قرار می دهد.
با هزینه های نسبتاً کم از نظر زمان و هزینه ، یک تجارت کوچک فقط با یک یا دو کارمند در سراسر کشور یا در واقع در آن طرف جهان دیده می شود!
به نوع مناسب مشتری می رسد
کاربر معمولی در اواسط دهه بیست تا اواسط دهه چهل بالاترین مالکیت تلفن همراه با رایانه / وب را داشته و اینترنت اولین ورودی تماس وی هنگام تحقیق درباره خرید یا انتخاب منبع است.
تبلیغات هنگامی سودمندترین نتیجه را می دهد که انتخاب رسانه متناسب با هدف جمعیت شما باشد و در مورد عروس و دامادها – تبلیغات آنلاین میخ به سر شما می زند!
این به شما سرعتی در فروش می دهد!
یکی دیگر از مزایای تبلیغات آنلاین این است که خیلی سریع کار می کند. در بسیاری از موارد ، روزی که شروع به کار می کنید روزی است که می توانید نتایج مبارزات خود بیشتر بخوانید را مشاهده کنید. هیچ دوره انتظار برای چاپ وجود ندارد و معمولاً هیچ فرایند طولانی برای راه اندازی وجود ندارد.
آگهی هایی که کم کاری می کنند “سنگ در سنگ” نیستند و معمولاً می توانند ظرف چند ساعت با کلیک چند دکمه به روز شده و تازه شوند تا از مبارزات تبلیغاتی شما بیشترین بهره را ببرند.
درگیر شدن مخاطب و پاسخ سریع
یکی از بزرگترین نقاط قوت تبلیغات آنلاین پاسخ مستقیمی است که هم به مشتریان و هم به تبلیغ دهندگان ارائه می دهد. مخاطبان فقط یک ایمیل یا یک وب سایت را کلیک می کنند و باعث ایجاد تعامل سریع بین مشاغل و مشتریان احتمالی می شوند.
این واقعیت که مشتریان بالقوه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در مورد تبلیغات است ، روی پیوندها کلیک کنند ، چیزی است که تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات روزنامه نمی توانند آن را ارائه دهند.
ماهیت تعاملی تالارها ، وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی فرصتی منحصر به فرد برای مشاغل عروس ایجاد می کند تا بتوانند با خریداران بالقوه در ارتباط دو طرفه قرار بگیرند و بازخورد ارزشمند مشتری را بدست آورند.
نتایج قابل اندازه گیری
به قول معروف تجارت ؛ “50٪ تبلیغات کار می کند ، ما فقط نمی دانیم کدام 50٪”. تبلیغات آنلاین مزیت قابل توجهی نسبت به روش های سنتی بازاریابی دارد زیرا قابل اندازه گیری است – به شما اجازه می دهد بدانید کدام تبلیغات کار می کنند و کدام تبلیغات کارایی ندارند.
پیگیری دسترسی به تبلیغات روزنامه و تلویزیون دشوار است. با این حال ، تبلیغات آنلاین به شما امکان می دهد تعداد برداشت های یک آگهی (تعداد افرادی که آن را مشاهده می کنند) و تعداد بازدید از وب سایت شما را ردیابی کند ، و به راحتی می توانید میزان نرخ تبدیل تبلیغات اینترنتی را مشاهده کنید.
همراه با توانایی دستیابی به کسانی که از قبل به یک محصول یا خدمات خاص و توانایی پیگیری برتر آن علاقه مند هستند ، جای تعجب نیست که تبلیغات آنلاین باعث شده است که همتای سنتی خود برای اندازه گیری تلاش کند.
در پایان ، اگر سال 2011 به عنوان یک سال چالش برانگیز یادآوری شود که ما را مجبور به فکر کردن دوباره در مورد مدل های تجاری و برنامه های بازاریابی می کند ، 2012 این فرصت را به مشاغل عروسی می دهد تا به اینجا تغییرات آشفته صنعت عروسی پاسخ دهند و از فرصت ها و مزایای تبلیغات آنلاین استفاده کنند. ارائه می دهد تا به فروش و حاشیه پایین تر و تسخیر مجدد سهم بازار بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.