راهنمای شما برای بازاریابی پولی در طول COVID-19


راهنمای شما برای بازاریابی پولی در طول COVID-19
مشاهده سایر مقالات نویسنده استراتژی های مفید تبلیغات تبلیغاتی پولی
اگر از خود می پرسید که COVID-19 چگونه بر استراتژی های تبلیغات تبلیغاتی پرداخت شده تأثیر می گذارد ، تنها نیستید! و پاسخ این است: هم منفی و هم مثبت.
از یک طرف ، مردم بیشتر در خانه هستند و تقریباً همه کارها را بصورت آنلاین انجام می دهند. اما بسیاری از افراد هزینه های خود را کاهش می دهند زیرا کار خود را از دست داده اند یا سعی دارند مقداری پس انداز کنند تا خانواده خود را از طریق بیماری همه گیر عبور دهند.
در حالی که برخی از مشاغل در این مدت شاهد افزایش ترافیک هستند ، برخی دیگر با کالاها یا خدماتی که تقاضای آنها زیاد نیست ، شاهد ترافیک ناخوشایند یا مجبور به مکث یا توقف کامل فعالیت های خود هستند. Influencer Marketing Hub گزارش می دهد که 69 درصد از 237 مارکی که آنها بررسی کرده اند انتظار دارند هزینه تبلیغات را در سال 2020 کاهش دهند.
من قبلاً در مورد چگونگی ادامه مطالب ضروری دانستن محوری برای تأمین نیازها و خواسته های مخاطبان هدف صحبت کرده ام. این به معنای بررسی دقیق آنچه شما می توانید در طول بحران COVID-19 به مردم ارائه دهید – هم به عنوان یک مالک مشاغل کوچک و هم به عنوان عضوی از انجمن.
این بار ، من نکاتی در مورد مدیریت PPC در طی ویروس کرونا را به اشتراک می گذارم. PPC مخفف تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک است که به عنوان ترافیک غیر ارگانیک نیز شناخته می شود. (ترافیک ارگانیک ناشی از تکنیک های پرداخت نشده SEO است).
بسته به مشاغل کوچک خود ، ممکن است تبلیغات پولی را در:
• تبلیغات Google / نمایش تبلیغات در Google Display Network
• فیس بوک
• اینستاگرام
• توییتر
• YouTube (و قرارگیری تبلیغات درون ویدیویی)
• LinkedIn
در اینجا برخی از تبلیغات در Google وجود دارد که هنگام جستجوی “تبلیغات پولی” بالاتر از نتایج جستجوی ارگانیک قرار می گیرند.
3 مرحله برای شروع با بازاریابی پولی در طول COVID-19
حتی اگر در حال حاضر یک کمپین تبلیغاتی اجرا می کنید ، مهم است که به کلمات کلیدی و نسخه تبلیغاتی خود نگاهی بیندازید. آیا آنها تا آنجا که می توانند موثر باشند؟
فقط به این دلیل که افراد در حال تمرین فاصله گیری اجتماعی هستند ، به این معنی نیست که آنها به طور فعال در جستجوی آنلاین و خرید نیستند. با این حال ، ممکن است نسخه مطالب مرتبط آگهی تبلیغاتی که قبلاً استفاده کرده اید با مخاطب شما طنین انداز شود – و حتی ممکن است موجب آزار شود -.

* درباره کلمات کلیدی خود تحقیق کنید. همیشه لازم است که درباره کلمات کلیدی خود تحقیق کنید ، و به خصوص اکنون! شما می خواهید رفتار خرید مخاطب مورد نظر خود را در رابطه با COVID-19 مشاهده کنید. ممکن است تعجب کنید اگر یاد بگیرید کلمه کلیدی جدیدی وجود دارد که می توانید دنبال آن بروید یا اینکه مشتریان شما از عبارت جستجوی متفاوت از آنچه شما انتظار داشتید استفاده می کنند.
همچنین ، در جستجوی فرصت های کلمات کلیدی در کسب و کار خود در مورد موضوعاتی مانند:
• کار / تحصیل از خانه
• خدمات جریانی
• محصولات / خدمات بهداشتی
• ابزار های ارتباطی
تعدادی ابزار جستجوی کلمات کلیدی در آنجا وجود دارد ، یا می توانید یک شرکت حرفه ای SEO / SEM استخدام کنید تا از تحقیقات کلمات کلیدی گرفته تا گزارش داده ها ، مسئولیت رسیدگی را به عهده بگیرد.

* گزاره های ارزش خود را دوباره مرور کنید. بسیاری از کارآفرینان در حال به روزرسانی ارزش های پیشنهادی خود برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود هستند. شما می توانید جذابیت تبلیغات خود را افزایش دهید و افراد بیشتری را ترغیب کنید تا با پیشنهادات ارزش مربوطه کلیک کنند ، اعم از ارسال رایگان ، گزینه های تحویل در منزل یا تخفیف برای مدت زمان محدود – فقط مطمئن باشید که برای فروش از اضطراب یا ترس در اطراف بیماری همه گیر استفاده نمی کنید .

* کلیدواژه های منفی خود را مرور کنید. وقتی می خواهید مطمئن شوید که تبلیغ شما برای یک کلمه کلیدی خاص نشان داده نشده است ، می توانید از کلمات کلیدی منفی استفاده کنید. این باعث صرفه جویی در هزینه شما در کلیک های هدر رفته می شود و تبلیغات شما را بیشتر مرتبط می کند ، که این باعث افزایش نمره کیفیت شما می شود (که این هزینه برای هر کلیک شما را کاهش می دهد).
ممکن است بخواهید بعضی از کلمات کلیدی برخی خدمات حضوری را فعلاً منفی تنظیم کنید ، بنابراین هزینه کلیک های مربوط به مواردی را که در حال حاضر به مشتریان خود ارائه نمی دهید پرداخت نمی کنید. همچنین می توانید مکان نمایش تبلیغ خود را محدود کنید. به عنوان مثال ، شاید شما نمی خواهید تبلیغات شما در این زمان حساس در کنار محتوای مربوط به COVID-19 ظاهر شود.
با این حال ، از آنجا که COVID-19 چیزهای زیادی وجود دارد ، شما ممکن است با انجام این کار دید تجاری خود را به شدت محدود کنید. و طبق گزارش اخیر Integral Ad Science ، 78٪ از افرادی که آنها نظرسنجی کرده اند ، تبلیغات عمومی نزدیک محتوای ویروس کرونا را امری بد نمی دانند.
بنابراین ، شما باید از قضاوت خود برای این مورد استفاده کنید ، براساس آنچه می فروشید و چگونه موقعیت تبلیغات خود را تعیین می کنید.
بخوانید: “4 استراتژی بازاریابی برای بحران COVID-19” در وب سایت ما.
از ارتباط در روابط ما تا اداره مشاغل کوچک ، COVID-19 نحوه زندگی ، کار و معاشرت جامعه را دگرگون کرده است. من واقعاً خوشبختم که من و خانواده ام سالم و ایمن هستیم و سعی می کنم فرصت های مثبت همه اینها را پیدا کنم.
در حالی که ما برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، به جداسازی خود ادامه می دهیم ، من می خواستم 4 استراتژی بازاریابی را در نظر بگیرم تا به شما کمک کنم تا کارتان را به راحتی و با موفقیت ادامه دهید.
ادامه مطلب
چرا به راهکارهای تبلیغاتی کوتاه مدت و بلند مدت پرداخت می کنید؟
مطمئناً شما باید بر زمان حال متمرکز باشید و اینکه چگونه اکنون می توانید کسب و کار کوچک خود را به بهترین شکل پیش ببرید. اما همانطور که در حال بازاریابی پولی در طول COVID-19 هستید ، آینده خود را فراموش نکنید!
از مواردی که اکنون یاد می گیرید برای هدایت تصمیمات خود استفاده کنید. به داده های کلمه کلیدی خود نگاه کنید: چه چیزی در مشتریان شما طنین انداز است؟ چه چیزی ترافیک نمی گیرد؟
ممکن است متوجه شوید که پس از اتمام COVID-19 می توانید با استراتژی های مشابه تبلیغات تبلیغاتی پولی ادامه دهید و یا ممکن است متوجه شوید که باید بادبان های خود را به شدت تنظیم کنید.
فکر خوبی است که فکر کنید چقدر تجارت کوچک شما از این همه گیر خارج می شود ، تا آنجا که به نظر می رسد. اکنون یک طرح تبلیغاتی ایجاد کنید تا در جاده ها دست و پا بزنید.
مطمئناً ، ممکن است تغییر کند و ممکن است مجبور شوید دوباره محوری کنید ، اما حداقل یک پایه بازاریابی برای ایجاد خواهید داشت.
اگرچه تبلیغات در طی ویروس کرونا ممکن است چیزی غیر از “تجارت به طور معمول” باشد ، اما بسیار مهم است که شما ابزاری برای رویارویی با این چالش جدید دارید. کارآفرینانی که می خواهند موفق شوند با تمام این اوصاف ، کسانی هستند که چیزهای ناشناخته را در آغوش می کشند و ادامه می دهند!
امیدوارم همه منابع ویروس کرونا از جمله این نکات برای تبلیغات در طول COVID-19 به شما کمک کرده باشند. من در هفته های آینده به ارسال مطالب مرتبط ادامه خواهم داد. مراقب باش!
به موفقیت تجاری شما
سوزان فريسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *