آیا می توانید با استفاده از قالب تبلیغات طبقه بندی شده eBay درآمد کسب کنید


آیا می توانید با استفاده از قالب تبلیغات طبقه بندی شده eBay درآمد کسب کنید
مشاهده سایر مقالات نویسنده به دلیل تغییرات اخیر سیاست ، قوانین جدید بازخورد و افزایش هزینه های حراج بیشتر در سراسر کشور ، کسب درآمد از طریق eBay بسیار دشوارتر شده است.
آیا هنوز می توانید با eBay درآمد کسب کنید؟
بله همین است! و من قصد دارم در مورد یکی از بیشترین ویژگی های مورد استفاده در eBay – تبلیغ طبقه بندی شده – صحبت کنم.
در حالی که قالب تبلیغات طبقه بندی شده مدتی است که در eBay وجود دارد ، این اخیراً به دلیل تعداد افرادی که شروع به استفاده از آن می کنند و به دست آوردن درآمد از آن ، جلب توجه می کند.
eBay اعتراف می کند که تبلیغات طبقه بندی شده برای تولید سرب بسیار مناسب است ، بنابراین شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید.
با هزینه اندک 9.95 دلار برای آگهی ای که به مدت 30 روز در یکی از پربازدیدترین سایت های آنلاین اجرا می شود. گرچه در نگاه اول قیمت بالایی به نظر می رسد اما تقریباً کمتر از 0.35 سنت در روز کار می کند.
eBay در حال حاضر چهارمین سایت پربازدید در اینترنت است که ماهانه میلیاردها نفر از آن بازدید می کنند. حتی اگر فقط تعداد انگشت شماری از آن ترافیک را بدست آورید ، می توانید به طور بالقوه درآمد زیادی کسب کنید.
گرفتن این نوع ترافیک به این معنی مطالب بیشتر است که شما مجبورید توجه خریدار احتمالی را به خود جلب کنید و چه راهی بهتر برای این کار ، استفاده از صفحه فروش به عنوان تبلیغات خود است.
یک عنوان عالی اولین چیزی است که شما برای تشویق مردم به کلیک بر روی تبلیغات خود به آن احتیاج دارید ، و با توضیحات قوی برای جلب افراد جهت اقدام به پشتوانه آن ، پشتیبانی می شود.
خواه این اقدام برای خرید محصول شما باشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیریم و یا تبلیغ وب سایت خود ، آزادی کاری که می توانید با تبلیغات طبقه بندی شده در eBay انجام دهید به معنای امکان پذیر بودن آن است.
تبلیغات در eBay با چند تفاوت بسیار شبیه به لیست های حراج معمولی است.

* یکی اینکه شما در واقع چیزی نمی فروشید ، بنابراین اکنون نمی توانید آن را بخرید یا دکمه پیشنهاد را در لیست خود بگذارید.

* دوم این است که شما قادر به دادن یا بازخورد نخواهید بود (که شاید مبدل به ماسک باشد!)

* سوم ، چون فرایند فروش در خارج از eBay اتفاق می افتد ، هزینه نهایی لیست نهایی وجود ندارد.
هنوز هم در مورد آنچه می توانید و نمی توانید در آگهی خود بگنجانید ، سردرگمی وجود دارد ، اما اگر مطمئن نیستید که eBay از سیاست کامل آن در وب سایت خود برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.