لیست پست الکترونیکی متخصصان اطفال _ پیشتازان فروش متخصصان اطفال


لیست پست الکترونیکی متخصصان اطفال _ پیشتازان فروش متخصصان اطفال
مشاهده سایر مقالات نویسنده آدرسهای ایمیل بیش از 25657 متخصص اطفال در دسترس قرار گرفته است.
پایگاه الکترونیکی متخصصان اطفال از MedicoLeads به دقت تنظیم شده است تا به تلاش های بازاریابی شما تحریک کند و از طریق چندین سیستم عامل به موفقیت آنها کمک کند. ما از همه تقسیم بندی ها تا سفارشی سازی ، برای افزایش نرخ تبدیل کمپین و بازگشت سرمایه به همه نیازهای شما رسیدگی می کنیم.
داده های تأیید شده و قابل اعتماد ما در اجرای موثرتر استراتژی های بازاریابی چند کاناله و تولید نتایج بهتر به شما کمک می کند. دیگر بیان پیام های خود برای مخاطبان متخصص اطفال کار سختی نیست. می توانید محصولات خود را با استفاده از یک لیست دقیق و تقسیم بندی شده از آدرس ایمیل آنها ، به صورت مقرون به صرفه به متخصصان اطفال بازاریابی کنید.
دلایل انتخاب Medicoleads به عنوان مقصد نهایی پایگاه داده اصلی شما
لیست پست الکترونیکی متخصص اطفال MedicoLeads از داده های کاملاً تحقیق شده و به روز جمع آوری شده از منابع معتبر تشکیل شده است ، به شما اطمینان می دهد که هرگز در دستیابی به چشم اندازهای هدف خود و اطمینان از اثربخشی مبارزات خود غافل می شوید. تیم ما از دانشمندان و محققان داده اطمینان از معتبر بودن و قابل اعتماد بودن هر رکورد در لیست پستی متخصص اطفال را تضمین می کنند تا تبلیغات ایمیل بیشتر شما به صندوق ورودی صحیح منتقل شود.
ما با یک شبکه جهانی از شرکای داده B2B همکاری می کنیم تا بانک اطلاعاتی ایمیل متخصص اطفال خود را با اطلاعات تماس متخصصان پزشکی که بیماری ها و مسائل بهداشتی را در نوزادان ، نوجوانان و نوجوانان تشخیص و مدیریت می کنند ، به روز نگه داریم. در نتیجه ، با خرید لیست پستی متخصص اطفال ما ، می توانید مطمئن باشید که پیام های شما برای متخصصان سراسر جهان ارسال می شود.
انتخاب ها:

* SIC / NAICS / صنعت عمودی / بخش

* سلسله مراتب سازمانی / مرجع تصمیم گیری

* سطح مدیریت / نقش عملکردی

* درآمد / شماره کارمندان

* Geo (کد پستی ، کشور ، شهر ، ایالت)

* دفتر مرکزی / شعبه

* سطح درآمد / گردش مالی / زیرساخت ها و سایر پارامترها

* زمینه های لیست پستی

* نام تماس ، عنوان شغلی ، نام شرکت ، آدرس ، شهر ، ایالت ، ZIP ، کشور ، شماره تلفن ، نمابر
شماره ، وب سایت ، جزئیات ایمیل و غیره
قالب ها و زمان تحویل:

* فرمت: نامه ، تلفن ، ایمیل

* روش تحویل: ASCII ، MS Excel File ، CSV File

* چرخش: 3-4 روز کاری
استفاده از داده ها: این یک خرید یک بار برای استفاده نامحدود و همیشگی شما خواهد بود و داده ها را متعلق به خود خواهید داشت. این مخاطبین 100٪ انتخاب هستند. ما پرونده های اصلی خود را هر 45 روز به مطالب بیشتر روز می کنیم.
زمینه های داده: نام شرکت ، نام مخاطب ، آدرس ایمیل ، آدرس ، شماره تلفن ، صنعت ، کد کد.
تضمین: ما 95٪ دقت را تضمین می کنیم. اطلاعات بد یا نامربوط بیش از درصد توافق شده با مخاطبین تازه یا منحصر به فرد جایگزین می شوند. گزافهای سخت و تماسهای نامعتبر بیش از سطح ضمانت توافق شده با هیچ هزینه اضافی جایگزین می شوند. تمام مخاطبین سازگار با GDPR و CAN-SPAM هستند.
میخواهی بیشتر بدانی؟ اکنون با کارشناسان بازاریابی ما تماس بگیرید یا تماس بگیرید
تلفن – +1(669)293-6006
ایمیل – sales@medicoleads.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.