چگونه می توانم به یک وب سایت کاملاً جدید مراجعه کنم_


چگونه می توانم به یک وب سایت کاملاً جدید مراجعه کنم_
مشاهده سایر مقالات نویسنده هر روز ، افراد بیشتری وب سایتهای کاملاً جدیدی را در اینترنت بارگذاری می کنند. من هیچ رقمی ندارم اما باید صدها هزار صفحه جدید روزانه اضافه شود (اگر نه به طور قابل توجهی بیشتر!)
چیزی که همه این وب سایت های جدید برای ارزشمند کردن وجود خود به آن نیاز دارند ترافیک است که من را به سمت یکی از متداول ترین س questionsالاتی که از من پرسیده شده و موضوع این خبرنامه است سوق می دهد:
“چگونه می توانید برای یک وب سایت کاملاً جدید ترافیک ایجاد کنید؟”
البته ، چندین پاسخ متفاوت به این سوال وجود دارد و آنچه که من خودم انجام می دهم با آنچه یک کارآفرین اینترنتی کاملاً جدید انجام می دهد بسیار متفاوت است. دلیل این در اینجا بیشتر بخوانید گفتن من این است که اولین کاری که هنگام راه اندازی سایت جدید انجام می دهم استفاده از ترافیک وب سایت موجود با تبلیغ سایت جدید در سایتهای دیگر تأسیس شده من است. علاوه بر این ، من لذت یک لیست پستی در اینجا بیشتر بخوانید بزرگ را دارم که می توانم از آن برای هدایت بازدید به سایت جدید استفاده کنم.
من قدردانی می کنم که هرکسی که در تجارت آنلاین شروع می کند ، این گزینه ها را برای او باز نخواهد کرد (و انصافاً ، من هم در ابتدای کار این کار را نکردم) ، بنابراین بیایید از همان ابتدا مسائل را بررسی کنیم. روز اول اولین وب سایت شما …..
این یک واقعیت است که سریعترین و احتمالاً موثرترین راه برای ایجاد ترافیک هدفمند به وب سایت شما پرداخت هزینه آن است. حالا قبل از این که عجله کنید و 50 دلار را در یکی از برنامه های ’50،000 000 بازدید 50 $’ فرو ببرید ، نکن ، منظور من این نیست. این طرح ها عمدتا هدر دادن کامل پول است. حتی اگر ترافیکی را که به شما وعده داده شده است دریافت کنید (برخلاف برخی از اسکریپت های نرم افزاری که از سایت شما بازدید می کند و خود را به عنوان بازدیدکننده تظاهر می کند) ، هدف قرار نخواهد گرفت و بنابراین احتمال تولید ترافیک بسیار کم است. منظور من از خرید ترافیک ، استفاده از خدمات پرداخت به ازای هر کلیک است که توسط اکثر موتورهای جستجوی بزرگ ارائه می شود.
شما احتمالاً نوع موضوعی را که منظورم است می دانید – به عنوان مثال ، Google Adwords. تقریباً هر جستجوی در Google لیستی از تبلیغات را در سمت راست صفحه نمایش می دهد و همه اینها تبلیغات پولی است. هر بار که بر روی یکی از آنها کلیک کنید ، تبلیغ کننده مبلغی مشخص از 5 سنت به بالا به Google پرداخت می کند (بستگی به رقابتی بودن کلمه کلیدی دارد).
پرداخت به ازای هر کلیک به شما امکان می دهد بسیار انتخاب کنید که تبلیغ شما برای کدام کلمات کلیدی نشان داده می شود و این به شما امکان می دهد تبلیغات خود را کاملاً هدف قرار دهید. از دیگر نام های بزرگ بازار پرداخت به ازای هر کلیک می توان به Overture ، Espotting و Findwhat اشاره کرد.
اکنون ، قبل از اینکه همه شما ایمیل خود را شروع کرده و بگویید که قبلاً در مورد PPC می دانید بگذارید فقط بگویم که من به خوبی می دانم که مردم در مورد آن اطلاعات دارند. مشکل (همانطور که من می بینم) این است که مردم از این نوع خدمات استفاده نمی کنند به این دلیل که نمی خواهند هیچ هزینه ای برای تبلیغات خرج کنند. این همه خوب و خوب است اما واقعیت این است که اینترنت هر روز رقابت بیشتری می کند و شانس ایجاد یک کسب و کار موفق وب سایت از ابتدا و بدون سرمایه گذاری کمترین چیزی نیست.
اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی میزان مناسبی از بازدید را به یک وب سایت کاملاً جدید جذب کنید ، تقریباً یک ضرورت است که از پرداخت به ازای هر کلیک در یکی از موتورهای اصلی جستجو استفاده کنید. اگر این کار را نکنید ، پس رشد سطح ترافیک شما در بهترین حالت به طرز دردناکی کند و ناسازگار خواهد بود.
وقتی اولین وب سایت های خود را راه اندازی کردم سرمایه گذاری زیادی در تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک انجام دادم. در یک زمان ، من بیش از 6000 دلار در ماه فقط برای Google Adwords هزینه می کردم !!! جدی من واقعاً این همه پول را خرج می کردم. این یک نبرد مداوم بود تا نسخه فروش وب سایت را دستکاری کرده و به آزمایش متن تبلیغات ادامه دهم تا مطمئن شوم که فروش من هر ماه هزینه تبلیغات را پوشش می دهد. در آن زمان من احتمالا فقط در تلاش برای شکستن بودم اما خرید ترافیک با این مقدار به این معنی بود که من قادر به تنظیم دقیق صفحات فروش خود و ایجاد لیستی از مشترکان لیست پستی بودم.
هنگامی که به مرحله ای رسیدید که می دانید صفحات فروش شما بازدید کنندگان را به خریداران تبدیل می کند ، پس می توانید با سایر روش های جذب ترافیک به سایت خود – نوشتن مقاله ، پیوند دادن استراتژی ها ، روش های ویروسی (کتابهای الکترونیکی و غیره) ، استفاده از صفحه eBay “About Me” ، استفاده از پیوند خود به عنوان امضا هنگام ارسال پیام در انجمن ها و غیره. همه این روش ها موجبات بازدید شما را فراهم می کنند (و در اکثر موارد کاملا رایگان خواهد بود) اما ایجاد ترافیک زمان بر است. به یک سطح ارزشمند اگر فقط به ترافیک رایگان اعتماد کنید ، واقعاً یکجا کار خود را می کنید.
مطمئناً ، به محض اینکه روش های رایگان جذب ترافیک به نتیجه برسد ، می توانید روش های پرداختی خود را پایان دهید ، اگرچه ممکن است نخواهید – به هر حال ، اگر درآمد فروش شما بیشتر از مبلغی است که برای پرداخت خود پرداخت می کنید – چرا ترافیک به ازای هر کلیک متوقف می شود؟
با رشد نمونه کارها از وب سایت ها ، شما همچنین می توانید با پیوند دادن به سایت های خود میزان بازدید را کمی به اشتراک بگذارید و البته اگر آدرس های ایمیل بازدید کنندگان خود را بگیرید ، یک لیست پستی از افراد علاقه مند به ایجاد خواهید کرد. محصولاتی که ارائه می دهید.
همانطور که می گویم ، من قدردانی می کنم که موارد بالا ممکن است راز پیشگامانه ای نباشد که شما به آن امیدوار بودید ، اما مانند بسیاری از چیزهای آنلاین ، هیچ رازی وجود ندارد دستیابی به موفقیت به سادگی اقدام به عمل است و در حالی که می توانید با صرف هزینه بسیار کمی به صورت آنلاین موفق شوید ، این احتمال وجود دارد که با کمی سرمایه گذاری خیلی سریعتر به موفقیت برسید. لازم نیست ماهیانه هزاران دلار مثل من خرج کنید اما هر صاحب مشاغل جدید باید آماده باشد تا ماهیانه چند صد دلار سرمایه گذاری کند تا مسائل را از زمین خارج کند ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.