هنر نوشتن آگهی های طبقه بندی شده


هنر نوشتن آگهی در اینجا بیشتر بخوانید های طبقه بندی شده
مشاهده سایر مقالات نویسنده به دنبال فروش خانه ، اتومبیل یا فقط خدمتی هستید که ارائه می دهید؟ تبلیغات طبقه بندی شده بهترین گزینه است. روش های مرسوم تبلیغات پاساژ دارند. ارسال تبلیغات طبقه بندی شده کارها را ساده تر ، سریعتر انجام می دهد و بسیار ارزان تر از روش های معمول تبلیغات است. با این وجود یک تبلیغ طبقه بندی شده باید با دقت و تفکر بیشتری نسبت به یک تبلیغ معمولی نوشته شود. این تبلیغات از جملات کوچک با کلمات کوتاه تشکیل شده است ، بنابراین باید مراقب باشید که کلمات را با دقت انتخاب کنید تا چشم اندازها را جذب کنید. به عنوان مثال ، اگر در حال ارسال آگهی فروش ماشین خود هستید ، ذکر مدل ماشین مهم است ، سال خریداری شده است و لوازم جانبی خاصی که به خودرو اضافه شده است. اگر قبلاً یک ماشین دست دوم است که در حال تبلیغ آن هستید ، باید اطلاعات مربوط به همان خودرو را نیز اضافه کنید.
همچنین عاقلانه است که برخی از جزئیات را کنار بگذارید و برخی را ذخیره کنید تا از طریق تلفن یا هنگام نمایش محصول به محصول خود بگویید. به این ترتیب نه تنها تعلیقاتی برای مشتری خود ایجاد می کنید ، بلکه همچنین می دانید که آنها چقدر مشتاق و علاقه مند به خرید محصول هستند و نه فقط درخواست کنندگان گاه به گاه. هنگام ارسال تصاویر از محصولات ، خودرویی مشابه باید گرفته شود. روشنایی دقیق و برجسته سازی ویژگی های مهم محصول برای جلب مشتری مهم است. یک عکس هزار کلمه است بنابراین هنگام عکسبرداری باید مراقبت های بیشتری انجام شود. تصاویر همچنین صداقت شما را هنگام ارسال آگهی نشان می دهد. تصاویر گاه به گاه با نور بد تنها پاسخ بد یا ضعیفی برای محصول شما می دهند. برای گرفتن عکسهای بزرگ نیازی به استخدام افراد متخصص نیست. یک نور مناسب با پس زمینه مناسب که بهترین محصول شما را به نمایش می گذارد ، جادو خواهد کرد.
به عنوان مثال ، اگر قصد فروش آپارتمان خود را دارید ، گرفتن عکس از خانه در زاویه درست ، عکس گرفتن از اتاق ها یا ممکن است اتاق نشیمن و اتاق خواب در نور روز مطالب مرتبط باشد مهم است. اگر تصویربرداری از فضای داخلی در نور روز امکان پذیر نیست ، مهم است که ببینید نور مناسب است و عمق اتاق ها را نشان می دهد. برای اتاقهایی که تصاویر آنها در آگهی ارسال نشده است ، منطقه باید ذکر شود. همچنین ذکر مبلمان متناسب با خانه مهم است. اگر خانه شما در نزدیکی نقطه عطفی واقع شده است یا به دریا نگاه می کند ، خوب است که آنها را برجسته کنید زیرا با چشم انداز توجه می کنند. همچنین عاقلانه است که ذکر کنیم بهترین زمان برای تماس یا بازدید از خانه بهترین زمان است. هنگامی که در حال ارسال آگهی به دنبال کار هستید ، اشتغال قبلی ، سالها تجربه در زمینه مربوطه ضروری است. نوشتن تبلیغات طبقه بندی شده به همان اندازه یا مهمتر از خود محصول است. تبلیغات شما اولین برداشت را از شما و محصول شما ایجاد می کند. آنها طعمه هایی هستند که چشم اندازهای شما را به خود جلب می کنند. از این رو مهم است که آنها را با دقت کار کنید. تبلیغات طبقه بندی شده کار را آسان می کند. شناختن مهارت نوشتن آنها مهم است تا بهترین نتیجه را از آنها بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *