چگونه می توان از تاکتیک های شرم آور کمبود جعلی استفاده کرد که توسط مربیان تجارت اینترنتی استفاده می شود


چگونه می توان از تاکتیک های شرم آور کمبود جعلی استفاده کرد که توسط مربیان تجارت اینترنتی استفاده می شود
اولین معرفی من به دنیای بازاریابی اینترنتی ، یادگیری مدل تجاری بازاریابی وابسته بود. این مربی خاص وجود داشت که مدتی او را دنبال کردم و از شیوه زندگی او در کانال یوتیوب خود شگفت زده شدم. او در یک آپارتمان پنت هاوس زندگی می کرد ، دو ماشین لوکس داشت و تقریباً در خواب پول کسب می کرد.
اما در جایی از ذهنم احساس کردم که درست بودن خیلی خوب است و هرگز دوره دیجیتال 997 دلاری خود را که همیشه تبلیغ می کرد خریداری نکردم.
هر چند وقت یک بار چک می کنم تا ببینم او به دنبال چه چیزی است. ظاهراً ، او یک سال پیش دوره قوی تری را برای بازاریابی وابسته در شرکت های وابسته راه اندازی کرد.
در حین راه اندازی ، من به صفحه فروش نگاه کردم و او پس از 50٪ تخفیف دوره را به قیمت 2500 دلار می فروخت.
اما آنچه من را آزار داد آنچه در بالای دکمه Buy Now نوشت ، بود. با متن قرمز بزرگ گفته شد …
“توجه: متأسفانه به دلیل ظرفیت ، قیمت به زودی دو برابر خواهد شد”
من چند روز پیش صفحه فروش را دوباره بررسی کردم و او در واقع قیمت را به 797 دلار کاهش داد.
اگر می خواهید تاکتیک کمیابی مانند این روش را انتخاب کنید ، آن را جعل نکنید ، در غیر این صورت شما به عنوان یک فرد غیر صادق دیده می شوید. و او تنها نیست. بسیاری دیگر از مربیان تجارت اینترنتی هستند که این کار را انجام می دهند.
مثلا:
هنگامی که آنها وبینارهای “زنده” را انجام می دهند و یک پنجره بازشو با یک تایمر شمارش معکوس و پیوندی که شما را به صفحه سبد خرید آنها می برد ، در انتها ظاهر می شود. با اتمام تایمر ، فکر می کنید شانس خرید محصول آنها را از دست داده اید. جواب منفی. فقط کافیست برای یکی دیگر از وبینارهای “زنده” آنها ثبت نام کنید و فرصت دیگری برای خرید آن خواهید داشت.
یا وقتی در صفحه های فروش تایمر شمارش معکوس وجود دارد. به محض صفر رسیدن ، شما دیگر هرگز نمی توانید دوباره به صفحه دسترسی پیدا کنید. آیا می خواهید یک راز جالب را بدانید؟ فقط کوکی های مرورگر خود را حذف کنید و تایمر بازنشانی شود.
به دنبال این تاکتیکهای جعلی کمبود نباشید. این یک تلاش شرم آور بیشتر است که مردم را بیش از حد برای خرید محصولاتشان سوق دهد.
من نمی گویم که به طور کلی نباید از تاکتیک های کمیابی استفاده کنید. آنها واقعاً م effectiveثر هستند ، اما روشهای بهتر و اصیل تری برای انجام این کار وجود دارد.
مثلا.
یکی از سرگرم کننده ترین نویسنده ها و نویسندگان ایمیل ، بن ستل ، یک خبرنامه ماهانه به نام “ایمیل بازیکنان” می فروشد. او هر ماه یک خبرنامه متفاوت برای مشترکان خود ارسال می کند. و او ادعا می کند که به سختی مسائل را به فروش می رساند (من این جمله را چنین بیان می کنم زیرا من شخصاً مشترک نیستم ، بنابراین نمی توانم با اطمینان 100٪ بگویم). با استفاده از این مدل ، در حال حاضر کمیابی در آن ایجاد شده است. اگر مردم قبل از اینکه شماره جدیدی را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارد ، مشترک نیستند ، به احتمال زیاد تقریباً هرگز دست به این مسئله نخواهند زد.
من یکی دیگه میدم
بیایید بگوییم شما در حال راه اندازی یک محصول یا برنامه جدید هستید. هنگامی که مخاطبان شما محصول یا برنامه شما را قبل از یک تاریخ خاص خریداری می کنند می توانید پاداش دهید. بنابراین بیایید بگوییم شما روز یکشنبه راه اندازی می کنید. اگر افراد قبل از سه شنبه ثبت نام کنند ، پاداش XYZ دریافت می کنند. اگر قبل از پنجشنبه ثبت نام کنند ، پاداش XY دریافت می کنند. اگر قبل از یکشنبه ثبت نام کنند ، فقط X جایزه می گیرند. و اگر بعداً ثبت نام کنند ، هیچ پاداشی دریافت نمی کنند.
منطقی است؟
خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.