استراتژی های رایج تبلیغات هوایی


استراتژی های رایج تبلیغات هوایی
مشاهده سایر مقالات نویسنده گرچه طی چند سال گذشته بازاریابی هوایی مورد توجه قرار گرفت ، اما به دلیل کارآیی و هزینه آن ، شرکتهای بیشتری به دنبال این کار هستند. با استفاده از یک بنر هواپیما ، نه تنها مخاطبان خاص را هدف قرار می دهید و در هزینه صرفه جویی می کنید بلکه به دلیل ماهیت منحصر به فرد و بدیع این حالت تبلیغاتی ، تصویری قوی در ذهن آنها ایجاد می کنید.
در گذشته از بنرهای هوایی بیشتر برای تبلیغات و پیام های شخصی استفاده می شد ، افرادی که شخص خاصی را پیشنهاد می کنند یا برای آن عزیز تولدت مبارک. با این حال ، به دلیل تغییر مداوم و نیازهای روزافزون تبلیغات تجاری ، این آمار به طرز چشمگیری تغییر کرده است. امروزه ، تقریباً 75 درصد تبلیغات تجاری فقط 25 درصد تبلیغات شخصی است. در گذشته ، این اعداد تقریباً معکوس شده بودند.
تبلیغات هوایی یک گزینه مقرون به صرفه در هر قسمت از کشور است ، اما اکثر شرکت ها می توانند آن را با توجه به شرایط فعلی خود اتخاذ کنند. چهار استراتژی محبوب وجود دارد که توسط شرکت های مختلف پذیرفته شده است:
1- راه اندازی محصول یا خدمات جدید در بازار
اگر شرکت شما در حال معرفی یک محصول جدید ، یک سرویس جدید یا حتی اگر کاملاً یک شرکت جدید در بازار باشد ، تبلیغات هوایی می تواند به سرعت شما را در بازار جا کند.
در ادامه مطالب حالی که رقبای شما سبک های سنتی بازاریابی را انتخاب می کنند ، شما می توانید با پرچم بنر هواپیمای خود بالای سر مصرف کنندگان بالقوه خود ، آنها را از رده خارج کنید. این نه تنها هزینه کمتری برای شما خواهد داشت ، بلکه به دلیل ماهیت منحصر به فرد و تأثیر بالای این طرح تبلیغاتی ، پاسخ سریع و سریع تری خواهید گرفت.
2- تصویری از نام تجاری خود ایجاد کنید
اگر شرکت شما در رقابت شدید برای به دست آوردن سهم بازار عقب است ، ممکن است به فکر ایجاد نام تجاری خود باشید یعنی کاهش قیمت ، تغییر برخی سیاست ها یا ارائه مزایای جدید. پرونده شما هرچه باشد ، بازاریابی هوایی یک راه حل خوب است زیرا شما می توانید بازار هدف خود را مشخص کنید.
3- بازاریابی مبتنی بر رویداد
برخی از سازمان ها رویدادهای خاص را هدف قرار می دهند تا کمپین تبلیغاتی خود را به راه بیندازند و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گیرند. این رویدادها ممکن است شامل NASCAR ، کنسرت ، رویدادهای ورزشی یا تعطیلات بهاری باشد. در چنین جشنواره هایی ، جمعیت دارای روحیه ای شاد و روحی مثبت هستند ، بنابراین زمان مناسبی برای نمایش بنر تبلیغاتی هواپیما و دریافت حداکثر پاسخ ها است.
4- حمایت مالی یا حمایت مالی
حمایت مالی فرآیندی است که شامل یافتن چشم انداز ، ایجاد پیشنهادات خاص بر اساس اهداف شرکت شما ، خرید از حوزه های انتخابیه متعدد و در نهایت مذاکره در مورد قیمت است. در اینجا بیشتر بخوانید این می تواند یک پروسه طولانی باشد اما اگر از تبلیغات هوایی استفاده می کنید می تواند زمان دسترسی شما را به طور مستقیم به مخاطبان خود کاهش دهد. این نه تنها ارزش تجاری را به شرکت اضافه می کند بلکه به تبلیغ محصول به روش بسیار بهتری نیز کمک می کند.
بازاریابی هوایی برای هر مشاغل در هر شرایطی مناسب است به همین دلیل ممکن است افراد همچنان از یک بنر پرنده برای ارسال پیام استفاده کنند یا احساسات خود را به اشتراک بگذارند ، اما این تجارت است که از مزایای مالی استفاده از تبلیغات هوایی آگاه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.