عقل بیش از حد ارزیابی شده است ، یک تجارت اینترنتی بسازید!


عقل بیش از حد ارزیابی شده است ، یک تجارت اینترنتی بسازید!
اینترنت معدن طلای اطلاعات ، فرصت ها و مصرف گرایی است. همه ما داستان هایی درباره مردم عادی میلیون ها نفر در وب شنیده ایم و این داستان ها به نظر آسان ، سریع و بدون سرمایه گذاری و ریسک می رسد. باور کنید یا نکنید ، هنوز هم افرادی در بازار هستند که این ایده را به تازه کاران ساده لوح اینترنت با قول ثروت سریع و کسب سود می فروشند. فروش مفاهیم و ایده های پیچیده در کمی اغراق آمیز غیرقانونی نیست.
حقیقت کاملاً متفاوت است ، اما این واقعیت که می توان از طریق وب پول بدست آورد ، بحث برانگیز نیست. با این حال ، موانع و چالش های بسیاری برای حرکت در طول سفر به عظمت وجود دارد ، مانند:

* ساعات پرداخت نشده

* هزینه های سرمایه گذاری
بله شما آن را درست خواندید! من می دانم که باغ وحش JV به شما قول میلیون ها نفر را بدون بلند کردن انگشت یا پوشیدن شلوار داده است ، اما متأسفانه باید قبل از وقوع آن وقت بگذارید. اگر در حال حاضر مشغول کار تمام وقت هستید ، تعادل آن دشوار است و افراد جدیدی را به سرمایه 22 وقت و پول معرفی می کند. برخی از افراد شغل خود را ترک می کنند تا وقت خود را برای شروع کار صرف کنند ، فقط برای اینکه متوجه شوند پروژه آنها بدون بودجه از بین رفته است.
خوشبختانه برای کسانی که در مسیر راه اندازی مطالب مرتبط “رایگان” هستند ، چند روش برای حرکت در 0.00 دلار حساب بانکی شما وجود دارد. یکی از با ارزش ترین کاربردهای اینترنت ، توانایی آن در ارائه راه حل برای هر چیزی ، در هر مکان و هر زمان است. در اینجا چند هک ساده ، ایمن و قانونی وجود دارد که به شما کمک می کند تا سرپا باشید و ابزارهای تجاری را به صورت رایگان دریافت کنید.
به عنوان یک فریلنسر در طراحی وب و تولید چندرسانه ای ، جشن یا قحطی است. در بیشتر بخوانید زمان قحطی ، برای حفظ حرفه ای بودن و روشن نگه داشتن چراغ همچنان به دسترسی به نرم افزار و خدمات نیاز داریم. زمانی که حتی از عهده پرداخت هزینه میزبانی هم بر نمی آیید ، داشتن مشاغل تحت وب کاملاً سخت است. به عنوان یک طراح وب ، داشتن زیرکی در سیستم عامل های محبوب به منظور تأمین مشخصات مشتری بسیار مهم است ، اما خرید اشتراک برای هرکدام باعث ورشکستگی من می شود. به عنوان یک راه حل برای این ، من دریافتم که پیوستن به یک شریک و برنامه های وابسته اغلب با دسترسی رایگان به خدمات شرکت همراه است. در زیر چند برنامه بسیار مفید آورده شده است که به طور معمول هزینه بر است.
برنامه شریک Shopify: رایگان

* دوره آزمایشی نامحدود + برنامه های برتر

* ابزارهای بازاریابی ، ساخت برنامه ، منابع ساخت تم.

* گزینه هایی برای افزودن کارمندان و سایر سرپرستان

* از طریق یک برنامه وابسته پول کسب کنید
Go Daddy Pro Account: رایگان است

* مدیریت چندین مشتری وردپرس از یک سیستم عامل

* تخفیف در محصولات و خدمات Go Daddy

* شبکه و تبلیغ خدمات
برای مدیریت زمان ، چندین ترفند ارزشمند وجود دارد. در زیر منبع بسیار خوبی برای بازاریابان اینترنتی ، طراحان ، توسعه دهندگان ، سایت های تجاری ، وبلاگ نویسان و موارد دیگر وجود دارد.
IDPLR.COM: اشتراک مادام العمر 99 دلار

* همراه با میزبان WHM در طول عمر / Cpanel

* 200000 مقاله PLR

* پلاگین

* نرم افزار

* کتابهای الکترونیکی

* دی وی دی

* مضامین

* آموزشها

* همه موارد موجود برای استفاده برای استفاده تجاری یا شخصی.
همیشه معاملات وب و روش های پس انداز را با این کلمات کلیدی جستجو کنید:

* آزمایش های

* برنامه های وابسته

* برنامه های شریک

* برنامه های آزمایش بتا
در آخر ، از پیام دادن به صاحبان سایت و ارائه پیشنهادات در ازای خدمات مورد نیاز خود ، نترسید. از این ذهنیت که مصرف کننده هستید و باید هزینه های مصرف کننده را بپردازید ، دور بمانید. اگر برای استفاده از خدمات وب ، همان هزینه ای را پرداخت می کنید که مشتریانی که به آنها می فروشید ، هرگز به جایی نخواهید رسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.