توسعه وب سایت


توسعه وب سایت
کار در توسعه وب سایت نه تنها به معنای یادگیری مداوم زبان های جدید و دانستن زمان استفاده از آنها است ، بلکه به معنای یادگیری بیشتر در مورد بازاریابی ، جمع آوری نیازها و تعامل انسان و کامپیوتر است. توسعه وب سایت از سایت های ساده مبتنی بر HTML به درگاه های اطلاعاتی و تجارت الکترونیکی کاملاً تعاملی منتقل شده است. HTML5 ، jQuery و node.js حتی چند سال پیش وجود نداشت. اکنون آنها محله هر پروژه ای هستند که من انجام می دهم.
هدف من همیشه این بوده است که آموزشهای برنامه نویسی وب را به اشتراک بگذارم و در وبلاگ توسعه وب پیشنهاداتی در مورد طراحی وب مناسب ارائه دهم. شما می توانید مقالاتی در مورد راه حل های تجارت الکترونیکی ، خدمات Google ، کد jQuery ، اسکریپت های PHP و گسترش موضوعات دیگر پیدا کنید.
آنچه که در این بخش خواهید یافت مکالمات و مفاهیمی است که به راحتی در میان دسته های غالب قرار نمی گیرند. ما به طور کلی به طراحی وب سایت ، ابزارها ، قابلیت استفاده و راه اندازی یک شرکت توسعه سایت اینترنتی اشاره خواهیم کرد. با ظهور فن آوری های جدید و زبان های برنامه نویسی ، ابتدا آنها را در مطالب بیشتر اینجا ذکر خواهیم کرد.
تعداد زیادی ابزار رایگان ، گرافیک و قالب وب در اینترنت موجود است. ما هر از مطالب مرتبط گاهی از این انتخاب منابع استفاده می کنیم.
Freeimages ، پیشروترین سایت رایگان عکس برای سهام! آنها هزاران عکس از هر سوژه و بدون علامت های آبی ارائه می دهند و وضوح بسیاری از آنها زیاد است. برخلاف اکثر سایتهای عکس دیگر ، استفاده از بسیاری از آنها حتی در سایتهای تجاری مجاز است.
مارک های جهان ، بارگیری آرم ها و آرم های وکتور را. این اتفاق می افتد که شما روی یک پروژه کار می کنید و به یک آرم از مارک (بزرگتر) برای وب سایت یا کارهای هنری نیاز دارید. فایل تصویری که دریافت کردید از کیفیت بدی برخوردار است و کسی نیست که بتواند نسخه بهتری از آن بخواهد. به نظر آشناست؟ بیشتر اوقات من یک نسخه برداری را در Brands of the World پیدا کردم و توانستم کار خود را به پایان برسانم. توجه داشته باشید ، BotW یک گالری کلیپ آرت رایگان نیست ، قبل از استفاده از یک آرم در طراحی خود ، باید از صاحب نام تجاری اجازه بگیرید.
freeCSStemplates.org قالب های وب زیادی را از کیفیت عالی ارائه می دهد. استفاده از یکی از آنها می تواند به شروع پروژه وب سایت کمک کند. آنها یک فایل .psd برای تصاویر ارائه نمی دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.