پیوندهای تجاری – آیا هنوز هم یک روش بازاریابی و تبلیغات قوی است


پیوندهای تجاری – آیا هنوز هم یک روش بازاریابی و تبلیغات قوی است
سایر مقالات نویسنده را مطالب مرتبط مشاهده کنید تقریباً همه افراد در زمینه بازاریابی اینترنتی می دانند که ایجاد بک لینک واقعاً می تواند تجارت آنلاین آنها را ایجاد یا از بین ببرد. و چند سال پیش ، پیوندهای تجاری با سایر وب سایت های مختلف به عنوان یک روش عالی برای ایجاد بک لینک شناخته می شد. اما با همه تغییراتی که گوگل در طول زمان ایجاد کرده است ، آیا هنوز هم این یک روش بازاریابی خوب است؟ اگر می خواهید بدانید که آیا هنوز یک روش م effectiveثر است ، به خواندن ادامه دهید و به پاسخ آن پی خواهید برد.
بنابراین اساساً بک لینک پیوندی است که از یک سایت به سایت دیگر هدایت می شود. این بک لینک ها معمولاً توسط موتورهای جستجوی بزرگ به عنوان رأی برای سایت شما مشاهده می شوند. این بدان معناست که وقتی لینک های ورودی بیشتری به وب سایت خود داشته باشید ، سایت اینترنتی شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری خواهد داشت. وقتی مربوط به مقدار هر بک لینک باشد ، خواهید فهمید که برخی از بک لینک ها ارزش بهتری نسبت به بقیه لینک ها دارند. بیایید فقط بگوییم شما یک مطالب بیشتر لینک در یک سایت اینترنتی دارید که دارای رتبه صفحه 3 است ، اگر این پیوند در صفحه اصلی سایت باشد ، خواهید فهمید که ارزش آن بیشتر از این است که بک لینک در زیر صفحه آن پیدا شود سایت اینترنتی. برای تعیین مقدار پیوند ، می خواهید به جای اینکه صفحه صفحه اصلی چیست ، به صفحه پیوند نگاه کنید ، حتی اگر رتبه صفحه اصلی هنوز کمی کمک کند.
هنگامی که زنان و مردان به طور معمول با سایت های دیگر ارتباط برقرار می کنند ، وب سایت های دیگر صفحه جداگانه ای در سایت خود دارند که لینک سایت شما را در آن قرار می دهند. بنابراین شما از همان بک لینک نتایج مشابهی را که از صفحه اصلی آن سایت بدست می آورید دریافت نمی کنید. نکته دیگری که باید در مورد این صفحات وب لینک به یاد داشته باشید این است که لینک شما ممکن است توسط صدها پیوند دیگر احاطه شده باشد. من مطمئن هستم که تقریباً همه شما از قبل می دانید که Google از این موضوع اخم می کند و به طور کلی این بک لینک ها حتی محاسبه نمی شوند.
نکته دیگری که ممکن است شنیده باشید یا نشنیده باشید این است که Google اختیار پیوندهایی را که رد و بدل می شوند همانند پیوندهای یک طرفه را ندارد. برای آن دسته از شما که نمی دانید پیوند یک طرفه در واقع زمانی است که نیازی به بازگشت به وب سایت اینترنتی نیستید که پیوند شما روی آن است. وقتی Google پیوندهای یک طرفه را مشاهده می کند قدرت پیوند را نسبت به پیوندی که رد و بدل شده است ، بیشتر ارائه می دهد. همچنین می توانید وب سایت هایی را پیدا کنید که گوگل آنها را از فهرست بندی خارج کرده است و اگر در نهایت با آنها ارتباط برقرار کنید ، ممکن است به رتبه بندی خود آسیب برسانید. البته هدف شما این نیست که Google از شما متنفر باشد ، با این وجود اگر با وب سایت های اشتباهی بک لینک تجارت کنید این اتفاق می افتد.
تنها زمانی که پیوندهای ورودی می توانند مزایایی برای شما ایجاد کنند این است که صفحه وب پیوند شما دارای رتبه صفحه بسیار خوب و تعداد زیادی بازدید کننده باشد. اگر در پایان پیوند شما در صفحه عمیق تری از سایت مخفی شود ، احتمال اینکه صفحه ای که پیوند شما در آن است ، حتی توسط گوگل فهرست بندی نشود ، بسیار زیاد است. مشکل این است که اکثر سایتهای اینترنتی که بک لینک تجارت می کنند در واقع نوعی صفحه پیوند دارند که نمایه نمی شوند. به طور خلاصه ، هنگامی که شما قادر به ساختن پیوندهای یک طرفه هستید و روشهای زیادی برای تحقق این امر وجود دارد ، اما تعویض پیوندها چیزی است که در کنار هم پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.