انطباق AXIGEN با E.U. و سیاست های حفظ اطلاعات ایالات متحده


انطباق AXIGEN با E.U. و سیاست های حفظ اطلاعات ایالات متحده

* چرا نگهداری داده ها؟ اخیراً ، سایت ها و وبلاگ های خبری اینترنتی همگی با گزارش هایی مبنی بر نقض حریم خصوصی توسط شرکت های مختلف فناوری اطلاعات ، تغییر مقررات و به روزرسانی قوانینی که قبلاً در حال اجرا بود ، همه مربوط به سیاست های نگهداری اطلاعات هستند.
خوب همه اینها یعنی چه؟ در واقع ، اکثر شرکتهای ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به سئو طریقی یا روش دیگر مجبورند برای رعایت استانداردهای جدید از این مقررات جدید پیروی کنند. در ابتدا ، نگهداری اطلاعات اجباری نبود ، اما به زودی مشخص شد (بیشتر در چند سال گذشته) که از طریق چنین ابتکاری می توان از منافع حقوقی ، اداری ، تجاری و حتی اجتماعی محافظت کرد.
این مقاله چگونگی مطابقت راه حل پیام رسانی Axigen () با قوانین و سیاستهای م currentlyثر ایالات متحده و اتحادیه اروپا راجع به نگهداری و حفظ داده ها را بیان می كند. این اقدامات عمدتاً به منظور كاهش خطر حذف یا اصلاح سوابق و ارتباطات توسط ارائه دهندگان خدمات اتخاذ شده است.
راه حل پیام رسانی Axigen کاملاً با کلیه قوانین و مقررات موجود در ایالات متحده و سرزمینهای اتحادیه اروپا مطابقت دارد. در چند صفحه بعدی ، هر منطقه به طور مستقل تحت درمان قرار می گیرد و ارجاعات به الزامات خاص اعمال شده برای آن منطقه به تنهایی لیست می شود.

* اولین توقف: سیاست های نگهداری اطلاعات اتحادیه اروپا در دستورالعمل 2006/24 / EC پارلمان اروپا و شورای 15 مارس 2006 در مورد نگهداری داده های تولید شده یا پردازش شده در ارتباط با ارائه خدمات ارتباطات الکترونیکی در دسترس عموم ذکر شده است. یا شبکه های ارتباطات عمومی و اصلاح بخشنامه 2002/58 / EC. از طریق پیوند زیر می توان به این راهنما بصورت آنلاین دسترسی داشت:

طبق این بخشنامه ، هر ارائه دهنده خدمات (SP) که خدمات ارتباطات الکترونیکی یا شبکه های ارتباطی عمومی را در دسترس عموم قرار می دهد ، باید از قوانین مندرج در زیر پیروی کند.
دسته های داده ای که باید حفظ شود (گزیده ای از صفحه پیوند داده شده در بالا):
الف) داده های لازم برای ردیابی و شناسایی منبع ارتباطات:

* شناسه کاربر اختصاص داده بیشتر شده است

* نام و آدرس مشترک یا کاربر ثبت شده ای که در زمان برقراری ارتباط آدرس IP یا شناسه کاربری به او اختصاص داده شده است
ب) داده های لازم برای ردیابی و شناسایی مقصد ارتباطات:

* شناسه کاربری یا شماره تلفن گیرنده (های) مورد نظر

* نام (ها) و آدرس (های) مشترک (های) مشترک یا کاربر (های) ثبت شده و شناسه کاربر گیرنده مورد نظر ارتباطات
ج) داده های لازم برای شناسایی تاریخ ، زمان و مدت زمان برقراری ارتباط:

* تاریخ و زمان ورود و خروج سرویس دسترسی به اینترنت ، بر اساس یک منطقه زمانی خاص ، همراه با آدرس IP ، پویا یا استاتیک ، که توسط ارائه دهنده خدمات دسترسی به اینترنت به یک ارتباط اختصاص داده شده است ، و شناسه کاربری مشترک یا کاربر ثبت شده

* تاریخ و زمان ورود و خروج سرویس پست الکترونیکی اینترنت یا سرویس تلفن تلفنی اینترنت ، براساس منطقه زمانی مشخص
د) داده های لازم برای شناسایی نوع ارتباط:

* سرویس اینترنت مورد استفاده برای همه این دسته از داده ها برای حفظ ، Axigen Mail Server از قابلیت ورود به سیستم برای ذخیره اطلاعات و ذخیره آنها در دیسک استفاده می کند. داده ها باید حداقل شش ماه و حداکثر دو سال نگهداری شوند.
برای ادامه خواندن این مقاله ، لطفاً به موارد زیر مراجعه کنید:

برای پیوستن به وبینار زنده رایگان ما در زمینه مقررات نگهداری داده ها و نحوه استقرار و نگهداری یک راه حل کاملاً سازگار با پیام ، لطفاً صفحه وبینارهای ما را بررسی کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.